zpět na výpis
zpět na výpis

GNOMON Production s.r.o.

Dáváme věci do pohybu!

Náš zkušený tým zajišťuje pro klienty kompletní servis ve video a filmové produkci. Zkonzultujeme zadání, přijedeme k vám, prohlédneme si vaše lokace a navrhneme nejvhodnější formu, délku a obsah videa. Připravíme scénáře, storyboard, výtvarné návrhy i vizualizace, casting herců i rodilých mluvčí v cizím jazyce. Natáčíme vlastní profesionální technikou a postprodukci provádíme v našem ateliéru blízko centra Brna. Video můžeme doplnit také o 2D, 3D, klasickou či loutkovou animaci, sound design a hudbu zkomponovanou přímo pro konkrétní projekt. Veškerý materiál archivujeme, takže můžeme video později aktualizovat, doplnit nebo přetvořit pro nový účel.

+420 776 861 119
hello@gnomonfilm.com
www.gnomonfilm.com

IČ: 04669771 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

IXPERTA

Ztvárnění dětských přání i splněných vizí v dospělosti se stalo základem nového videospotu přibližujícího pilíře, na kterých dnes stojí IT a komunikační společnost Ixperta. Natáčení probíhalo na řadě rozličných lokací – letiště ve Vyškově, jeskyně pod Stránskou skálou, na střechách pražských mrakodrapů nebo ve ateliéru s dětmi v dobových kostýmech.

realizováno 2017

Dieffenbacher

Po natáčení v nizozemské a české pobočce nás firma vyslala do chorvatského Bjelovaru. Pro strojírenský veletrh potřebovala ukázat novinku - průběžný lis CPS+ v plné parádě. Létání s drony v interiérech už je pro nás hračkou. Kombinace 2D infografiky a 3D animovaných modelů vložených přímo do videa podtrhuje krásu tohoto ohromného stroje.

realizováno 2016 - 2017

KOMA

KOMA Modular je světovým lídrem modulární výstavby. S firmou spolupracujeme již řadu let a měli jsme možnost zachytit či představit řadu jejich realizací a vizí; od videa popisujícího výrobní proces, přes vznik a život českého pavilonu na EXPO Milano 2015 nebo realizaci na pražském Designbloku, kde KOMA prezentovala své variabilní City moduly.

realizováno 2011 - 2017

Synthon

Nizozemská firma Synthon je mezinárodním hráčem na poli farmacie a medicíny. Jejich výzkumná a výrobní pobočka v České Republice splňuje nejpřísnější bezpečností a hygienické normy, natáčení proto vyžadovalo speciální přístup. Jsme rádi, že se nám podařilo představit klíčové aktivity i prostory a tím pomoci firmě v náboru nových zaměstnanců.

realizováno 2016

TNS Servis

Firma TNS Servis je smluvní výrobce specializovaný na sériovou výrobu a montáž, zejména pro automobilový a elektronický průmysl. S kamerou jsme prozkoumali útroby podniku a dostali se až k srdci robotů, ze kterých dýchá budoucnost.

realizováno 2013

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vila park Olomouc

Oceňovaní architekti Chybík a Krištof připravili pro investorskou firmu GEMO unikátní projekt vilových domů. Pomocí interaktivní 3D mapy prezentují její výhody a pomohli tak přesvědčit politiky k podpoře záměru. Ve videu jsme využili kombinaci reálných záběrů z jejich ateliéru a interaktivní animovaný 3D model, který reaguje na pohyby architektů.

realizováno 2017

SMERO

Město složené z kancelářských potřeb - to je skvělý vizuální koncept katalogu firmy SMERO. Rozhodli jsme se jej přivést k životu v novém videu a ukázat všechny fáze nákupu. Výroba spotu před nás postavila řadu výzev - kombinovat reálné záběry, létající drony, fotorealistické 3D animace i samotný model města, vystavěný z více než 2500 předmětů!

realizováno 2017

KOMA

Již přes pět let tvoříme videa pro firmu KOMA, která je leaderem na trhu s modulárními stavbami. Díky otevřenému vedení společnost a vzájemné důvěře máme možnost tvořit originální a odvážná díla, kombinující různé techniky. O naší spolupráci se dozvíte více z případové studie JIC (https://www.jic.cz/pripadove-studie/koma-modular-jan-hubacek/).

realizováno 2011 – 2017

Y Soft Training Program

Y Soft je česká firma s pobočkami po celém světě. Přináší inteligentní tisková řešení pro společnosti ze všech segmentů trhu. Pro představení jejích nového training programu americkým partnerům vzniklo video, které kombinuje záběry z jejich týmového prostředí a infografiky zobrazující potřebné údaje.

realizováno 2014

My Fleet Tracker

Výrazná stylizace ruční kresby a dramatická zápletka, to jsou devízy animovaného videospotu, určeného primárně na portály iStore a GooglePlay. Představuje praktické využití nové aplikace My Fleet Tracker, která usnadňuje koordinaci, efektivitu a propojuje kolegy v rámci firemních flotil kdekoli na světě.

realizováno 2017

GNOMON Production has created promotional videos from our production site in the Czech Republic and from customers’ plants in the Netherlands and Croatia, combining innovative approach with aerial drones or 3D animations. This investment turned out great for presentation at trade fairs as well as on our website and social media channels. Besides videos we also acquired great promotional photos from our products and completed plants for our customer magazine, online and printed newsletters and other marketing activities. We are very pleased we have chosen GNOMON as our supplier. Their professional approach, along with creativity, innovation and great communication has convinced us to address GNOMON repeatedly for our future projects.

GNOMON Production has created promotional videos from our production site…

Reyhan Lohmüller & Markus Trame – DIEFFENBACHER GmbH

Původně jsme přemýšleli, že si video natočíme sami. Když jsme ale viděli výsledek týmu GNOMON Production pana Hubáčka, pochopili jsme, že na takové úrovni bychom to nikdy nezvládli. Každá firma, která se chce profesionálně prezentovat, by měla sáhnout i po spolupráci s profesionálním filmařem. Jan Hubáček ve videích využil například animace nebo dron, se kterým natočil „špionážní“ video nebo video doplněné hudbou složenou ze skutečných výrobních zvuků zaznamenaných v KOMA Modular, což nás ve správnosti výběru utvrdilo.

Na sociálních sítích mají videa dosud 191 000 zhlédnutí.

Původně jsme přemýšleli, že si video natočíme sami. Když jsme…

Martin Hart, KOMA Modular

Pro vytvoření našeho videospotu jsme GNOMON Production vybrali na základě výběrového řízení a naše očekávání nezklamal. Se svým týmem vytvořili výsledek, který předčil naše požadavky. Během natáčení se prostředí naší firmy proměnilo v malý Hollywood, filmaři měli profesionální přístup a výbornou spolupráci. Na výsledném videu, určeném pro trh v USA, oceňujeme i perfektní americký voiceover od profesionálního rodilého mluvčího a v neposlední řadě také propojení reálných záběrů a počítačové animace, která pomohla zprostředkovat čísla a údaje o firmě Y Soft. Těšíme se na další spolupráci.

Pro vytvoření našeho videospotu jsme GNOMON Production vybrali na základě…

Václav Muchna, Y Soft

Little Greta spolupracuje s Janem Hubáčkem opakovaně a dlouhodobě. Krom toho, že velmi oceňujeme jeho tvůrčí a režisérské schopnosti a totální nasazení, se kterým přistupuje k zadané práci, vážíme si jej i jako slušného, pokorného a empatického člověka.

Little Greta spolupracuje s Janem Hubáčkem opakovaně a dlouhodobě.…

Jan Blažek, Little Greta

Spolupráci s Janem Hubáčkem si nelze vynachválit. Úspěch spotu, který pro naši kampaň proti expanzi uhelných dolů dodal, daleko překonal původní očekávání ve smyslu vynalézavosti i sledovanosti. Hubáček umí improvizovat, má smysl pro dramatickou pointu, humor i nadhled a nechybí mu ochota prospět správné věci. Není útlocitný a i z omezených zdrojů spolehlivě vyčaruje velké věci. Zkrátka se toho nebojí.

Spolupráci s Janem Hubáčkem si nelze vynachválit. Úspěch spotu, který…

Josef Patočka, Hnutí Duha

Společnost GNOMON jsme si vybrali jako partnera na zpracování našeho prvního firemního spotu a z tohoto výběru a výsledku jejich práce jsme nadšení. Zejména můžeme ocenit profesionalitu, preciznost a také schopnost nadchnout aktéry videa.

Video jsme poprvé pustili při oslavách výročí založení společnosti a na tvářích kolegů s potěšením pozorovali hrdost, s jakou sledovali projekci. Spontánní projevy nadšení a potlesku nás utvrdily v tom, že jsme vsadili na správného koně. Na tuto prezentaci můžeme být díky Gnomonu pyšní!

Společnost GNOMON jsme si vybrali jako partnera na zpracování našeho…

Lucie Loulová, Synthon s.r.o.

Na spolupráci s GNOMON Production oceňujeme především vysokou profesionalitu a maximální nasazení, které předčilo naše očekávání. Cílem videa, které mělo být vtipné a seriózní zároveň, bylo informovat diváky o projektu státní agentury, který byl spolufinancovaný ze strukturálních fondů EU. Tento nelehký úkol zvládl Jan Hubáček a jeho tým na jedničku. Skvělá práce!

Na spolupráci s GNOMON Production oceňujeme především vysokou profesionalitu…

Zuzana Sedmerová, CzechTrade

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno