zpět na výpis
zpět na výpis

Idiom studio

Grafický design

Zhmotníme váš příběh aneb od vizuální identity až po návrh interiéru.

Jsme malé kreativní studio. Svým klientům pomáháme s nastavením brandingu a vizuální identity. Mezi naše další služby patří také např. obalový design, webdesign nebo ilustrace a fotografie.

Jste připraveni s námi spolupracovat? Pojďme se společně sejít a objevit vaše jádro pudla.

+420 731 944 123
ancincova@idiomstudio.cz
www.idiomstudio.cz

IČ: 09664858

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Nahlodej

Vytvoření vizuální identity pro značku Nahlodej. Spolupráce proběhla nejen s klientem ale také s klientovým marketingovým týmem. Nastavení grafiky na sociální sítě - zejména instagram a facebook.

realizováno 2022

Petlando

Pro klienta jsme udělali rebrand vizuální identity pro značku Petlando. Grafické nastavení sociálních sítích - pomocí social media style guidu. Vzniklo několik aplikací např. dárková krabice na produkty, vizitky, bannery pro online reklamu, polep auta, atd. Do budoucna je s klientem nasmlouvaná další spolupráce a to zejména webdesign.

realizováno 2022

Shaggyho dobrodružstvá s priateľmi

Díky úzké spolupráci s autorkou vznikla kniha, která má ukázat příští generaci, jak nemít předsudky vůči handicapu. Cílem bylo pomoci psům a kočkám v útulcích, které mají nějaký handicap najít si rodinu stejně jako jejich zdraví kamarádi. Pro studio idiom byl projekt neziskový. Ilustrace příběhů a básniček, sazba knihy, tvorba obálky.

realizováno 2021

Ilustrovaný průvodce francouzskou kuchyní

Nádech staré Francie v novém kabátku. Více než 66 jídel na 248 stranách. Pro klientku se vytvářela sazba knihy, layout knihy a obálka.

realizováno 2021

Centrum pro cizince jmk

Pro centrum pro cizince vytváříme pravidelné grafické práce - jedná se o tiskoviny, sociální sitě, fotografování a natáčení. Nyní se pracuje na grafických návrzích interiéru pro nové prostory a také novém webdesignu.

realizováno 2020 - nyní

"Petlando je nová značka. Pro svůj rozvoj potřebovala silný brandový vizuál, který by odrážel naše hodnoty, vizi a správně rezonoval s cílovou skupinou. To se Idiom studiu povedlo splnit na výbornou. Díky jejich pečlivé přípravě a perfektní práci máme nápaditý vizuál, který s pomocí designérů stále rozvíjíme. Našli jsme v nich dlouhodobého partnera, který nám a našim potřebám rozumí, ochotně plní naše přání a sám přichází s novými nápady. Přesně tak by spolupráce měla vypadat."

"Petlando je nová značka. Pro svůj rozvoj potřebovala silný brandový…

Václav Baron, CEO HMF Group s.r.o.

„Vážíme si naší dlouhodobé spolupráce s Klaudií a Honzou, kteří pro nás vytvářejí nejen grafiku, ale také fotí a točí videa. Už několik let se pečlivě starají o vizuální podobu našeho Centra. S výsledky jejich práce jsme nadmíru spokojení. Ceníme si především jejich pracovitosti, spolehlivosti, preciznosti a zajímavých nápadů, které přináší do naší organizace. Klaudie s Honzou tvoří skvěle sehrané kreativní duo, které se navzájem doplňuje. Jejich služby vřele doporučujeme všem, kteří potřebují grafiku pro svůj web, sociální sítě, nové logo, nebo jen chtějí, aby se na jejich firmu nebo produkt někdo podíval estetickým okem.“ (Centrum pro cizince Jihomoravského kraje)

„Vážíme si naší dlouhodobé spolupráce s Klaudií a Honzou, kteří…

Bc. Alena Krejčí, DiS., Centrum pro cizince Jihomoravského kraje

„Projekt Nahlodej jsem měla v hlavě už několik let, ale až s prvním setkáním s Klaudií mi začal dávat smysl. Díky ní projekt dostal tvář a dokázala takřka z nulové představy, vytvořit daleko více, než jsem čekala. Vdechla mému projektu život. Práce byla odvedena na 110%, veškeré termíny byly vždy dodrženy a kdykoliv bylo potřeba, dostala jsem obratem zpětnou vazbu či odpověď na jakýkoliv můj dotaz. Nemohla jsem si přát lepší grafické zpracování, chvála se line od všech, co projekt viděli. Děkuji.“

„Projekt Nahlodej jsem měla v hlavě už několik let, ale až s prvním…

Barbora Ludikovská, nahlodej.cz

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno