zpět na výpis
zpět na výpis

In creative s.r.o.

Jsme experti na výkonnostní online marketing, sociální sítě, obsah webů a e-shopů a virtuální prohlídky Google Street View.

Jsme online marketingová agentura, která žije tím, co dělá. Vyladíme váš online marketing přesně podle toho, co pro svůj byznys potřebujete.
Připravíme efektivní reklamní kampaně, které osloví zákazníky, o které usilujete. Dodáme obsah na míru pro váš web nebo e-shop, nastavíme vaše SEO, rozhýbeme vaše sociální sítě. Zkrátka – budete online opravdu dobře vidět!
A uvidí vás nejen zákazníci. Prostřednictvím našeho projektu OnlineHR vám pomůžeme najít ty správné zaměstnance. Tedy ty, kteří kromě nezbytné kvalifikace splňují jeden důležitý předpoklad: chtějí ve vaší firmě pracovat.
Nebojte se, nikdy nestřílíme od boku. Vždy nejprve detailně pochopíme, jak vaše firma funguje, a pak navrhneme sadu funkčních řešení.

Vsaďte na firmu, která je certifikovaným partnerem Googlu. Vaše vize změníme v realitu a cíle ve výsledky.

+420 608 837 837
michal@increative.cz
www.increative.cz

IČ: 03356612 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Auto Palace Brno - Prezentační video

Jedná se o jednoduché, nízkonákladové video, které vzniklo za účelem prezentace nového vozu. Důraz byl kladen především na představení vozu v reálném prostředí, tedy poskytnout alternativu k oficiálním videům výrobce a propojení značky vozu se značkou prodejce.

realizováno 2017

Tezyo - Speciální video na míru

Sérií videí jsme podpořili facebookovou soutěž. Prostřednictvím videa proběhlo jak zadání, tak i vyhlášení soutěže a protože měli fanoušci hádat, kolik kroků modelka ujde od hlavního vchodu Olympie až do obchodu, bylo součástí vyhlášení i efektní video celé chůze. Video je optimalizováno pro Facebook timeline, proto je v nestandardním rozměru.

realizováno 2017

Röben - Grafické video

Toto šest vteřin dlouhé video slouží jako reklama na youtube, kterou nelze přeskočit. Zaměřuje se především na prezentaci brandu klienta, tedy obsahuje základní informace, které jsou prezentovány jak graficky, tak slovně.

realizováno 2017

Kodo párty v Auto Palace Brno - Event video

Klasické video z akce. Natočili jsme průběh celé akce a dodali krátký, líbivě sestříhaný výstup. V tomto případě jsme kladli důraz na krátkou stopáž. Délka videa je samozřejmě závislá na domluvě a následnému účelu využití videa.

realizováno 2017

Tezyo - otevření nové prodejny

V event videu se můžeme zaměřit na různé věci. Můžeme sledovat chronologicky dění akce, reakce lidí, nebo třeba prostor nové prodejny a produkty. Poslední možnost byla cílem následujícího videa.

realizováno 2017

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Hranipex - online marketing

Společnost Hranipex je významným evropským výrobcem a distributorem nábytkových hran. V průběhu spolupráce jsme spravovali sociální sítě a starali se o PPC reklamu na Facebooku a Googlu (v rámci ČR také na Seznamu) pro 10 evropských zemí, ve kterých Hranipex působí. Velmi specifické cílové publikum jsme se snažili zaujmout neotřelou kreativou.

realizováno 2016-2017

Tezyo - komplexní marketingová spolupráce

Společnost Tezyo je tradiční rumunský prodejce fashion obuvi, tašek a doplňků. Klienta jsme pomohli uvést na český a rakouský trh a nyní se mu staráme o sociální sítě a tvorbu obsahu, PPC reklamu na FB, spolupráci s blogery a médii (PR), pořádání eventů, konzultujeme vývoj e-shopu a veškeré marketingové záležitosti napříč online i offline sférou.

realizováno 2017

AZ Pneu - komplexní marketingová spolupráce včetně výkonnostního marketingu

Pro jednoho z největších prodejců pneumatik v ČR a na Slovensku AZ Pneu řešíme správu sociálních sítí včetně výkonnostních placených kampaní. Kontinuálně také spravujeme PPC kampaně v Sklik a AdWords, tvoříme obsah na web s ohledem na SEO, vystupujeme také jako konzultant pro úpravy na webu, analytiku atd.

realizováno 2015-2017

Originální Tonery - výkonnostní online marketing

Jedním z největších prodejců tonerů a náplní do tiskáren v ČR je internetový obchod OriginalniTonery.cz. Pro tohoto klienta od dubna 2015 pracujeme na výkonnostních PPC kampaních, správě sociálních sítí a tvorbě grafických podkladů. Dále konzultujeme SEO prvky webu a přicházíme s tipy, jak ze současného webu vytěžit maximum.

realizováno 2015-2017

Auto Palace Brno - online marketing

Pro brněnskou společnost Auto Palace Brno zajišťujeme online propagaci jak na sociálních sítích Facebook a LinkedIn, tak ve vyhledávačích Seznam a Google. Vhodným cílením kampaní hledáme relevantní zájemce o automobily značek, které tento dealer zastupuje. Pro klienta jsme také realizovali několik videí, se kterými dále pracujeme v rámci YouTube.

realizováno 2016-2017

Oceňujeme osobní přístup, snahu pochopit složitosti našeho oboru a bezproblémovou komunikaci.

Oceňujeme osobní přístup, snahu pochopit složitosti našeho oboru…

Martina Brokešová, IVF Czech Republic s.r.o.

Už více než dva roky s touto firmou spolupracujeme a od začátku do teď se jejich profesionalita a vysoké pracovní nasazení nezměnilo. Umí najít skuliny a nedostatky a obratem je nahradí kvalitním a účinným řešením. Nejsou levní, nicméně po důkladném vlastním rozboru zjistíte, že se i přesto vyplatí je mít po svém boku! Mohu vřele doporučit!!!

Už více než dva roky s touto firmou spolupracujeme a od začátku do teď…

Michaela Tajovská, AZ Pneu PRO CZ s.r.o.

Nejvíce na spolupráci s In Creative oceňujeme úsporu času; veškeré podklady byly vždy zpracovány do takové míry, že naše součinnost byla vyžadována minimálně. Díky výborným zkušenostem jsme se rozhodli ve spolupráci pokračovat i po skončení zadaných projektů.

Nejvíce na spolupráci s In Creative oceňujeme úsporu času; veškeré…

Petra Kolomazníková, marketingové oddělení CARTec motor s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno