zpět na výpis
zpět na výpis

In creative s.r.o.

Digitální marketing, videa, obsahové strategie

Jsme online marketingová agentura, která žije tím, co dělá. Vyladíme váš online marketing přesně podle toho, co pro svůj byznys potřebujete.

Připravíme efektivní reklamní kampaně, které osloví zákazníky, o které usilujete. Dodáme obsah na míru pro váš web nebo e-shop, nastavíme SEO, rozhýbeme vaše sociální sítě. Zkrátka – budete online opravdu dobře vidět!

Nebojte se, nikdy nestřílíme od boku. Vždy nejprve detailně pochopíme, jak vaše firma funguje, a pak navrhneme sadu funkčních řešení.

Vsaďte na firmu, která je certifikovaným partnerem Googlu. Vaše vize změníme v realitu a cíle ve výsledky.

+420 777193533
denisa.stastna@increative.cz
www.increative.cz

IČ: 03356612

DIČ: CZ03356612

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Auto Palace Brno – prezentační video

Pro klienta Auto Palace Brno jsme realizovali jednoduché, nízkonákladové video, které vzniklo za účelem prezentace nového vozu. Důraz byl kladen především na představení vozu v reálném prostředí, tedy poskytnout alternativu k oficiálním videům výrobce a propojení značky vozu se značkou prodejce.

realizováno 2017

Internorm – propagace Českého soběstačného domu

V rámci rozšiřování brand awareness značky Internorm jsme pokračovali ve velmi úspěšné spolupráci s Českým soběstačným domem. Připravili jsme profesionálně zpracované video, využili ho napříč kanály a navázali na něj brandovou kampaň. Příspěvky na straně ČSD i Internormu byly dlouhodobě nejúspěšnější v rámci celoroční správy sociálních sítí.

realizováno 2020

KitchenAid – Maximakronky

Video recept natočený v kooperaci se známou brněnskou cukrárnou je kreativním důkazem toho, že vybavení značky KitchenAid zvládnou denní zápřah specializovaného provozu. Video formát je jednak líbivý, ale jako formát lehce přenesitelný na další média. Brandový obsah je tak transformovatelný na všechny komunikační kanály a generuje návštěvnost.

realizováno 2020

Hotel Kraví Hora – prezentační video

Pro klienta Hotel Kraví Hora jsme realizovali prezentační video jeho služeb. Cílem bylo zachytit způsob, jakým host může strávit svůj pobyt v hotelu a upozornit tak na nejrůznější možnosti vyžití, které hotel svým hostům nabízí.

realizováno 2019

In creative – showreel služeb

V letošním roce jsme vytvořili video ukázku našich služeb - tzv. showreel. Ten neslouží pouze jako prezentace našich vlastních videí, ale i jako ukázka klientům, že i takový formát videa pro ně můžeme vytvořit.

realizováno 2019

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Komplexní marketingové plnění pro Bazarové regály napříč regiony

Pro klienta Bazarové regály jsme postupně zpracovali e-shop a navazující propagaci a následně díky efektivnímu online marketingu podporující funkční obchodní model napomohli k úspěšné expanzi napříč čtyřmi regiony.

realizováno 2019 – doposud

Nekupto – komplexní marketingová spolupráce a tvorba e-shopu

Pro Nekupto, jedničku na českém trhu v oblasti jmenných dárků, jsme vytvořili e-shop s grafikou na míru a online marketingovou strategii. Ta se soustředí na posílení brandu, impulzivní nákupy i na dárky na míru, jejichž výběr usnadňuje nová aplikace. Využíváme PPC kampaně, e-mailing, sociální sítě, blogové články i texty na web s ohledem na SEO.

realizováno 2020

AZ Pneu – komplexní marketingová spolupráce

S AZ Pneu, které je jedním z největších prodejců pneumatik v ČR a na Slovensku, spolupracujeme na správě sociálních sítí včetně výkonnostních placených kampaní. Kontinuálně také spravujeme PPC kampaně v Sklik a Google Ads vč. tvorby kreativ, tvoříme obsah na web s ohledem na SEO, vystupujeme také jako konzultant pro úpravy na webu, analytiku atd.

realizováno 2015-2017

Auto Palace Brno – komplexní marketingová strategie

Pro brněnskou společnost Auto Palace Brno zajišťujeme online propagaci jak na sociálních sítích Facebook a LinkedIn, tak ve vyhledávačích Seznam a Google. Vhodným cílením kampaní hledáme relevantní zájemce o automobily značek, které tento dealer zastupuje. Pro klienta jsme také realizovali několik videí, se kterými dále pracujeme v rámci YouTube.

realizováno 2016-2019

KitchenAid – komplexní marketingová spolupráce

Pro oficiálního distributora KitchenAid v ČR a SR jsme vytvořili komplexní online marketingovou strategii s cílem posílit brand v obou zemích. Spolupracujeme s gastro podniky jako Mlsná holka, Bar, který neexistuje, Jean Paul's a Cukrárna Kolbaba. Dále využíváme PPC kampaně, e-mailing, soutěže na Facebooku a texty vytvoření s ohledem na SEO.

realizováno 2019

S In creative spolupracujeme více než tři roky a od začátku do teď se jejich profesionalita a vysoké pracovní nasazení nezměnilo. Umí najít skuliny a nedostatky a obratem je nahradí účinným řešením. Po důkladném vlastním rozboru zjistíte, že se vyplatí mít je po svém boku.

S In creative spolupracujeme více než tři roky a od začátku do teď…

Michaela Tajovská, AZ Pneu PRO CZ s.r.o.

In creative nás naučilo, že i náborové kampaně jde dělat výkonnostně. S využitím cílení na sociálních sítích se tak z našich náborových kampaní stala měřitelná a výkonnostní aktivita. Největší radost mám z toho, jak komplexně In creative uvažuje.

In creative nás naučilo, že i náborové kampaně jde dělat výkonnostně.…

Eva Šimáková, HR Supervisor McDonald's ČR spol. s r. o.

In creative je skvěle sehraný tým, který se o naši společnost a značku KitchenAid stará bezvadně. Srší nápady, které reflektují aktuální dění na poli e-commerce. Jsem rád, že mohu být na palubě s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu, a v tom, co dělají, vidí smysl. Těším se na jejich další nápady a rady a především na spolupráci v roce 2021.

In creative je skvěle sehraný tým, který se o naši společnost a značku…

Tomáš Vymazal, za oficiálního distributora KitchenAid ® pro ČR a SR

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno