zpět na výpis
zpět na výpis

Industry studio s.r.o.

#PRODUCTDESIGN #INDUSTRIALDESIGN #PACKAGING

Naším úkolem je pochopit váš cíl a navrhnout a vytvořit produkt nebo prostor v souladu s vaší vizí a hodnotami. Provedeme analýzu trhu, navrhneme produkt, zprostředkujeme a pohlídáme výrobu.

+420720531608
tibor@industrystudio.cz
industrystudio.cz/

IČ: 06643591 plátce DPH

Produktový/ průmyslový design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Produktový/ průmyslový design

Kolekce betonových náušnic GOLDEN&SILVER

Společným cílem bylo pozvednout beton na vyšší úroveň – eleganci a luxus. Vznikla tak kolekce náušnic, která je vyrobená z antracitového betonu se zlatým motivem, který byl nanesen ojedinělou technologií tisku.

realizováno 2017

MONO betonové umyvadlo

MONO je první realizované umyvadlo z celé kolekce MONO, které jsme navrhli pro novou českou značku NAÏF. Jedná se o originální betonové umyvadlo, které se instaluje na desku. Kombinace čistého designu, praktičnosti a snadné údržby.

realizováno 2019

Svatební box

Svatební box, tedy obal nebo box, který obsahuje výsledek práce svatebního fotografa. Jedná se tak o svatební knihu; 40 ks vyvolaných fotografií; cd s fotografiemi; USB s fotografiemi a vizitka fotografa. Zadáním bylo, že fotograf chtěl vytvořit novou, netradiční formu odevzdání své práce a odlišit se tak od konkurence.

realizováno 2016

CUBUS - kolekce prezentační betonových talířu a mís

Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR je oficiální reprezentací České republiky v gastronomických soutěžích. Navrhování a samotná výroba byla velice náročná, nicméně vznikl tak ojedinělý betonový inventář na téma Český kubismu v designu a architektuře. Team na těch talířích prezentoval jídlo na světových soutěžích v Singapuru, Lyonu a Lucembursku.

realizováno 2018

DJ PULT EXCELENT pro SONO Music Club a Uhelna club & restaurant

Jedná se o jeden z prvních výsledků spolupráce mezi námi a pivní značkou Excelent, která spadá pod Plzeňský Prazdroj. Vždy se jedná o podporu prodeje přímo v místě prodeje. Ve spolupráci tak vznikaly DJ pulty, světelné reklamy a venkovní výstrče.

realizováno 2016

S designérem Tiborem Mužíkem z industry_studia jsme navázali spolupráci v roce 2015. Od té doby jsme společnými silami zrealizovali mnoho netradičních projektů. Cením si jeho multioborových znalostí, které vždy vedou k nečekaným řešením. Mohu jeho služby jedině doporučit.

S designérem Tiborem Mužíkem z industry_studia jsme navázali spolupráci…

Štěpán Švec, CEO, Švec beton s.r.o.

Naše podnikání jsme rozšířili o nový obor, kde zatím získáváme zkušenosti. Hledali jsme produktového designéra, o kterého bychom se mohli opřít. Pan Mužík má hodně zkušeností s různými obory a materiály. Má přesah i do výrobních technologií, což nám hodně usnadní fázi testování a prototypování. Líbí se mi jeho kreativní nápady, které umí dobře prezentovat a obhájit si je. Je velice flexibilní, komunikace s ním je příjemná, a tak nám spolupráce naprosto vyhovuje.

Naše podnikání jsme rozšířili o nový obor, kde zatím získáváme…

David Sochora, ředitel, inSociety s.r.o.

S designérem Tiborem Mužíkem spolupracuje Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR (narodnitymkucharu.cz) již zhruba tři roky. Připravoval pro nás prezentaci na FHA Singapur Challenge, Světový pohár v Lucembursku 2018 a International Catering Cupu v Lyonu. Jednalo se o jedinečný betonový inventář k servírování zhruba 8 gastronomických disciplín. Obě prezentace vyvovaly u rozhodčích i veřejnosti velké nadšení. Jednotícím prvkem prezentace byl kubismus. Národní tým v Singapuru celou soutěž vyhrál a na Světovém poháru obsadil 8. místo z 55 světových týmů. Jedná se o největší úspěchy týmu za jeho 30letou existenci! Velkou měrou za tento úspěch tým vděčí i práci právě Tibora Mužíka.

S designérem Tiborem Mužíkem spolupracuje Národní tým kuchařů a cukrářů…

Tomáš Popp, manager národního teamu

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno