zpět na výpis
zpět na výpis

Industry studio s.r.o.

#PRODUCTDESIGN #INDUSTRIALDESIGN #PACKAGING

Naším úkolem je pochopit váš cíl a navrhnout a vytvořit produkt nebo prostor v souladu s vaší vizí a hodnotami. Provedeme analýzu trhu, navrhneme produkt, zprostředkujeme a pohlídáme výrobu.

+420720531608
tibor@industrystudio.cz
industrystudio.cz/

IČ: 06643591

DIČ: CZ06643591

Produktový/ průmyslový design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Produktový/ průmyslový design

CUBUS - SET TALÍŘŮ A MÍS

Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR je oficiální reprezentací České republiky v gastronomických soutěžích. Navrhování a samotná výroba byla velice náročná, nicméně vznikl tak ojedinělý betonový inventář na téma Český kubismu v designu a architektuře. Team na těch talířích prezentoval jídlo na světových soutěžích v Singapuru, Lyonu a Lucembursku.

realizováno 2018

FT-MZ-20 FILTRAČNÍ JEDNOTKA

Pro českou firmu Filtration Technology, lídra v oblasti filtrace olejů a jiných kapalin, jsme navrhli novou filtrační jednotku. Komunikace byla skvělá a realizace prototypu rychlá. Naše jednotky se prohání ve výrobě ŠKODA v Mladé Boleslavi. Použití: Automatická mikro-filtrace minerálních a syntetických olejů, odstranění mechanických nečisto a vody

realizováno 2018

OBAL PRO AUDIOVIZUÁLNÍ SYSTEM APOLLON

Cílem bylo vytvořit obal pro zdravotnický audiovizuální systém Apollon, jehož řešení by umožňovalo sestavení a zapojení celého složitého audiovizuálního systému pro operační sály kýmkoliv. Výsledkem je obal, který obsahuje chytře seřazen veškerý hardware a manuál, dle kterého vše jednoduše sestavíte a zapojíte.

realizováno 2015

KAŠNA DOLNÍ VĚSTONICE

Nová kašna v Dolních Věstonicích není klasickým archetypem kašny, ale spojením 3D mapy a vodního prvku. 3D mapa znázorňuje vodní dílo Nové mlýny, soubor nádrží, které byly postaveny v 70. až 80. letech 20. století. Dále vápencový masiv Pavlovské vrchy, hovorově Pálava, která se tyčí nad vodním dílem.

realizováno 2022

VÍTĚZNÉ TROFEJE KUCHAŘ ROKU, CUKRÁŘ ROKU A GASTRO JUNIOR BIDFOOD CUP

Společnost Bidfood je pořadatelem každoroční a největší gastronomické událost pro odbornou veřejnost. Děkujeme Asociaci kuchařů a cukrářů ČR, z.s. za možnost navrhnout 4 vítězné trofeje pro 4 kategorie. Trofeje formálně připomínají archetyp poháru, který obsahuje motivy ingrediencí typické pro daný obor.

realizováno 2022

S designérem Tiborem Mužíkem z industry_studia jsme navázali spolupráci v roce 2015. Od té doby jsme společnými silami zrealizovali mnoho netradičních projektů. Cením si jeho multioborových znalostí, které vždy vedou k nečekaným řešením. Mohu jeho služby jedině doporučit.

S designérem Tiborem Mužíkem z industry_studia jsme navázali spolupráci…

Štěpán Švec, CEO, Švec beton s.r.o.

Naše podnikání jsme rozšířili o nový obor, kde zatím získáváme zkušenosti. Hledali jsme produktového designéra, o kterého bychom se mohli opřít. Pan Mužík má hodně zkušeností s různými obory a materiály. Má přesah i do výrobních technologií, což nám hodně usnadní fázi testování a prototypování. Líbí se mi jeho kreativní nápady, které umí dobře prezentovat a obhájit si je. Je velice flexibilní, komunikace s ním je příjemná, a tak nám spolupráce naprosto vyhovuje.

Naše podnikání jsme rozšířili o nový obor, kde zatím získáváme…

David Sochora, ředitel, inSociety s.r.o.

S designérem Tiborem Mužíkem spolupracuje Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR (narodnitymkucharu.cz) již zhruba tři roky. Připravoval pro nás prezentaci na FHA Singapur Challenge, Světový pohár v Lucembursku 2018 a International Catering Cupu v Lyonu. Jednalo se o jedinečný betonový inventář k servírování zhruba 8 gastronomických disciplín. Obě prezentace vyvovaly u rozhodčích i veřejnosti velké nadšení. Jednotícím prvkem prezentace byl kubismus. Národní tým v Singapuru celou soutěž vyhrál a na Světovém poháru obsadil 8. místo z 55 světových týmů. Jedná se o největší úspěchy týmu za jeho 30letou existenci! Velkou měrou za tento úspěch tým vděčí i práci právě Tibora Mužíka.

S designérem Tiborem Mužíkem spolupracuje Národní tým kuchařů a cukrářů…

Tomáš Popp, manager národního teamu

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno