zpět na výpis
zpět na výpis

Jakub Zábranský BUDEFILM

Tvorba firemních videí

Specializujeme se na vytváření kreativních fotografií a videoklipů pro jednotlivce i firmy.

Najdete nás v Brně, Pelhřimově a také v Českých Budějovicích. Zajišťujeme kompletní servis při zpracování komerčních, neziskových a soukromých projektů.

Pomáháme Vám vyprávět Váš příběh.

+420602941906
budefilm@icloud.com
www.budefilm.com

IČ: 02990733 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Scratch Wars

Společnost Notre Game nás oslovila, abychom pro ně zpracovali eventové video z turnajů v populární karetní hře Scratch Wars. Naše spolupráce začala v Brně na turnaji v roce 2018 a pokračovala i v roce 2019 turnajem v Zetku, jehož hlavní hvězdou byl také oblíbený youtuber Jirka Král.

realizováno 2019

Váš Chovatel

Pro společnost Alistra jsme zpracovávali video obsah pro potřeby eshopu vaschovatel.cz Většina produktových videí se týkala tématu psích miláčků a vhodných produktů jako je krmivo, hračky a pomůcky. Pro tyto účely jsme zřídili v Českých Budějovicích speciální studio přizpůsobené natáčení psích miláčků.

realizováno 2018

Léčba křečových žil

Společnos Aptum nás v roce 2018 oslovila, abychom vytvořili edukační video pro účely prezentace v čekárnách u praktických lékařů. Jednalo se o první zakázku s 3D animací, kterou jsme realizovali.

realizováno 2018

Do lesa s Lesníkem

Projekt Do lesa s Lesníkem pořádá Nadace dřevo pro život, která mimo jiné seznamuje žáky škol s životem a prací v lese. Děti se zde naučí jak les funguje, co potřebuje a jak bychom se k němu měli chovat. Ve spolupráci s námi vzniklo eventové video, které slouží pro účely prezentace a další pozvánky Do lesa s Lesníkem.

realizováno 2018

Chefshop

Pro eshop chefshop.cz a chefshop.sk jsme realizovali animované video určené pro reklamu na sociálních sítích. Jednalo se o první 2D animaci, kterou jsme zpracovávali a zároveň první video s přesahem také na Slovensko.

realizováno 2019

BUDEFILM můžeme s klidným svědomím doporučit. Se vším naprostá spokojenost - komunikace, profesionální přístup a navíc je práce baví! Budeme se těšit na další spolupráci.

Ing. Lukáš Duda - LDEkonom

BUDEFILM můžeme s klidným svědomím doporučit. Se vším naprostá…

Lukáš Duda, LDEkonom

S realizovaným videem jsme byli velice spokojeni. V Budefilmu ukázali vysokou laťku profesionality, rychlé zpracování a řešení na míru.

S realizovaným videem jsme byli velice spokojeni. V Budefilmu ukázali…

Veronika Horská, APTUM a.s.

Spolupráce s Jakubem Zábranským - BUDEFILM je pro nás vždy velmi přínosná. Oceňuji nejen jeho kvalitu, ale i tvůrčí a osobní přístup k práci.

Spolupráce s Jakubem Zábranským - BUDEFILM je pro nás vždy velmi přínosná.…

Jan Zdeněk, Production 1 a.s.

„BUDEFILM nám natáčeli esport turnaj s Jirkou Králem a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Splnili všechny konkrétní požadavky a výstupy byly kvalitní a dodané v termínu. Spokojenost!"

„BUDEFILM nám natáčeli esport turnaj s Jirkou Králem a spolupráci…

Michaela Kellerová, Notre Game s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno