zpět na výpis
zpět na výpis

Jan Kyzlink

Navrhuji digitální produkty přinášející prožitek a zisk.

Precizní design pro weby, uživatelská rozhraní a mobilní aplikace. Pro uživatele jsou srozumitelné a sympatické, bez problémů se dostanou vždy k cíli. Rádi je používají, a vám vydělávají peníze. Nové výzvy hledám v inovacích a technologiích budoucnosti.

+420 773 488 377
hi@jankyzlink.com
www.jankyzlink.com

IČ: 02856867

DIČ: CZ9210284017

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Webová aplikace Legito

Legito je startup z Brna, který automatizuje tvorbu smluv a kterému pomáhám s kompletním redesignem. Používají jej běžní uživatelé, právníci i nadnárodní korporace. Na projektu pracuji jako UX/UI designér.

realizováno 2017 - nyní

3D konfigurátor JECH

Na projektu jsem pracoval jako UX/UI designér.

realizováno 2018

Vitadio

Kompletní design digitálních produktů pro start-up Vitadio.

realizováno 2018 – nyní

Motionlab

Webdesign webové prezentace platformy Motionlab

realizováno 2020 – nyní

Jíme zdravě

Jíme zdravě prodávají statisíce kuchařek a mají 300 tisíc fanoušků, kterým pomáhají jíst a žít zdravě. Jíme zdravě pomáhám s webdesignem jejich webu a e-shopu.

realizováno 2016 - nyní

Za svou dosavadní kariéru v onlinu jsem měl možnost spolupracovat s těmi nejlepšími grafiky v ČR (Tvrdek, Stefanides + uznávané agentury) a můžu říci, že s výstupy od Honzy jsem byl vždy maximálně spokojený. Honza je mladý talentovaný grafik s vysokým potencionálem růstu do budoucna. Je silný jak při vytváření UI/UX, tak i ve vizuálech. Nemalou výhodou je také to, že dokáže dodržovat stanovené termíny. Určitě s ním spolupráci doporučuji.

Za svou dosavadní kariéru v onlinu jsem měl možnost spolupracovat s těmi…

Robin Holešínský, Delibarry Inc.

Sám jsem grafický designer a pana Kyzlinka jsem chtěl původně oslovit pouze jako UX/UI konzultanta a oponenta pro návrh nového konfigurátoru sedacích souprav. Už na základě prvních wireframů, které pan Kyzlink připravil bylo vidět, že nad návrhem přemýšlí velmi prakticky a hlavně moderně. Nechat pana Kyzlinka vytvořit celý prototyp až po finální design webové aplikace se ukázalo jako velmi dobré rozhodnutí. Chci ocenit také profesionalitu při stanovování termínů a v přístupu ke klientovi, kdy co se domluvilo tak platilo.

Sám jsem grafický designer a pana Kyzlinka jsem chtěl původně oslovit…

Marek Jech — JECH CZ s.r.o.

S p. Kyzlinkem spolupracujeme necelý rok a jsme velmi spokojeni. Výstupy jeho práce jsou velmi kvalitní a pro nás hodně cenným prvkem jeho práce je také fakt, že velmi rychle reaguje na jakékoliv připomínky a ihned je zapracovává do návrhu. Neustálé prodlevy a nedodržování termínů nás v minulosti neuvěřitelně zdržovalo. Dále oceňuji jeho snahu dát projektu maximum, vlastní invenci a spoustu cenných doporučení, které navíc podkládá i relevantními studiemi či odbornými články. Rovněž mě potěšil jeho inovativní přístup v oblasti využívání nástrojů, které napomáhají rychlosti komunikace a kvalitě konečného výstupu. Spolupracovali jsme již s poměrně dost grafiky a u žádného jsme se s podobným inovativním přístupem nesetkali. P. Kyzlink má navíc přesah do více oborů a postupně s jeho pomocí redesignujeme webové stránky a také mobilní aplikace, kde klademe velký důraz na UX a UI a zde jsme také nadmíru spokojeni. Určitě bych p. Kyzlinka doporučil jako skvělého grafika, který navíc disponuje i dalšími vlastnostmi, které z naší zkušenosti nejsou u ostatních freelancerů z oboru běžné. Od začátku spolupráce se vývoj našich produktů výrazně zrychlil a k tomu se i výrazným způsobem zlepšila výsledná podoba, o čemž svědčí i nadšené recenze od uživatelů.

S p. Kyzlinkem spolupracujeme necelý rok a jsme velmi spokojeni. Výstupy…

Petr Novák — VERDON CAPITE s.r.o.

V panu Kyzlinkovi jsem našel profesionálního, vstřícného, spolehlivého a zkušeného partnera, díky kterému se nám podařilo rychle posunout náš startupový projekt kupředu. S panem Kyzlinkem si rozumíme i jako lidé, a to mě baví. Líbí se mi, že dává do projektu spoustu své invence, přemýšlí o tom, co dělá. Dodržuje slíbené termíny a řeší i nelehké připomínky v rámci diskuzí a hledání toho nejlepšího řešení pro zákazníky či uživatele. Pokud hledáte člověka, který vám pomůže nejen s grafikou, ale i s UI/UX, tak se na něj zkuste obrátit.

V panu Kyzlinkovi jsem našel profesionálního, vstřícného, spolehlivého…

Tomáš Petrů — DINOPROFIT s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno