zpět na výpis
zpět na výpis

Jana Šťastná

Specialistka na sociální sítě

* Komplexní správa sociálních sítí
* Obsahové a komunikační strategie pro sociální sítě
* Konzultační práce v oblasti komunikace, reklamy a budování komunity na sociálních sítích
* Školení ve správě sociálních sítí a reklamě na sociálních sítích
*copywriting
* tvorba jednoduchých vizuálů v Canva

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Sociální sítě u Vlásku

Správa sociálních sítí kadeřnictví U Vlásku, texty na blog eshopu U Vlásku.

realizováno 2019

Sociální sítě Společenského centra Karas

Založení a správa Facebookové stránky Společenské centrum Karas

realizováno 2015-2018

Sociální sítě Jak na bydlení

Založení sociálních sítí, občasná tvorba jejich obsahu a dlouhodobá konzultační spolupráce.

realizováno 2020

Sociální sítě Adapterra

Komplexní správa sociálních sítí Adapterra - tvorba vizuálního i textového obsahu, reklamních kampaní i komunikační strategie.

realizováno 2019 -2021

Sociální sítě Svazu moderní energetiky a serveru Obnovitelne.cz

Kompletní správa sociálních sítí Svazu moderní energetiky a informačního serveru obnovitelne.cz

realizováno 2021

Jana skvěle ovládá prostředí Facebooku a Instagramu. Naučila mě formou individuální online konzultace, jak tyto platformy fungují a jak je efektivně využívat. Díky svým zkušenostem dokáže pomoci s vytvořením podrobného online marketingového plánu i s plánováním jednotlivých postů pro úspěšnou komunikaci značky. Janu ráda doporučím každému, kdo chce tyto sítě umět využívat naplno.

Jana skvěle ovládá prostředí Facebooku a Instagramu. Naučila mě formou…

Radka Filipová, OSVČ - grafička

Janča mě profesionálně a účelně provedla základy marketingu na sociálních sítích. Na co se zaměřit při založení brandu, jak zaujmout příspěvky, doporučila mi i skvělé aplikace.

Janča mě profesionálně a účelně provedla základy marketingu na sociálních…

Michaela Holecova, Vimini - majitelka obchodu

S Jančou jsem absolvovala dvě školení. První na správu sociálních sítí - Facebook a Instagram, kde mi pomohla nastavit individuálně komunikační strategii dvou projektů, o které se starám. Musím vyzvednout Jančino analytické myšlení, schopnost vše vysvětlit jednoduše na konkrétních příkladech a hlavně konkrétní tipy na to, jak můžu vylepšit nebo posunout dále svou práci. Díky školení jsem zvládla okamžitě implementovat nabyté znalosti do praxe. Po jeho skončení jsem měla jasnější představu o tom, jak sociální sítě vést a jak by měly vypadat příspěvky jak po vizuální, tak komunikační stránce. Tipy na community managment mi pomohly neuvěřitelným způsobem zvýšit organický dosah mnou spravovaných stránek. Druhé školení bylo na Business manager a tedy na nastavování, optimalizaci a analytiku placených kampaní na FB a IG. Velmi jsem ocenila, že celé školení proběhlo online, Janča mi pomohla Business manager nastavit a dala mi tipy, jak zacílit kampaně. Určitě ji jako školitelku doporučuji.

S Jančou jsem absolvovala dvě školení. První na správu sociálních…

Kateřina Freslová, 10-Z bunker brno - správce sociálních sítí

Školení s Janou velmi doporučuji. Já osobně s ní spolupracuji od ledna 2020, více či méně intenzivně podle potřeby a za tu dobu mě naučila hodně - byla jsem zpočátku na sítích jako slon v porcelánu a kolikrát jsem vlastně nevěděla co a proč dělat a jakým jazykem mluvit (napáchala jsem kolikrát víc škody než užitku). Teď si dokážu se spoustou věcí efektivně poradit a hlavně, pro můj byznys má moje prezentace na sítích obrovský pozitivní dopad. Takže za mě určitě ano, běžte do toho, rozhodně Vás to posune dál.

Školení s Janou velmi doporučuji. Já osobně s ní spolupracuji od ledna…

Jana Bodáková, realitní makléřka REMAX

S Janou jsem měla možnost spolupracovat už na několika projektech pro společné klienty. Jako konzultantka marketingu na sociálních sítích odvádí skvělou práci. Klienty dokáže skvěle navést a pomoci jim specifikovat jejich potřeby, takže nedochází k nedorozuměním, nezasekáváme se na chybných zadáních a kampaně jsou dobře zacílené a velmi efektivní.
Pro mě jako kreativce a tvůrce obsahu je to skvělá parťačka a v budoucnu jasná volba pro konzultaci vlastních projektů.

S Janou jsem měla možnost spolupracovat už na několika projektech pro společné…

Petra Pechánková, ANIMUCHA - majitelka animačního studia

Sociální sítě nejsou světem, kde bych se pohyboval s jistotou. Jestli je někdo, kdo mi umí dávat nějakou orientaci, tak je to určitě Jana Janinka Šťastná. Cílí do praxe, umí odhadnout dopad vaší komunikace, přemýšlí o vašem tématu tak, že neztratí svou informační hodnotu a přitom bude srozumitelné i vašim dětem. Ozkoušeno na vlastní kůži :-)

Sociální sítě nejsou světem, kde bych se pohyboval s jistotou. Jestli…

Martin Nawrat

Janča se stala naší záchranou v době, kdy nám byli v týmu sociální sítě spíše přítěží než příležitostí být vidět. Proces tvorby obsahu byl zdlouhavý, texty i vizuální podoba byla nejednotná a odbytá, propagace neměla kýžený efekt. Community management spal a informace byly povrchní. Potřebovali jsme to změnit. A to se podařilo s Jančiným příchodem.
Její nástup do týmu byl jako injekce adrenalinu pro srdce. Naše sítě se rozjely raketovou rychlostí. Mohly za to Jančiny zkušenosti, kreativní nápady, zájem denně vstřebávat novinky z měnícího se online prostředí, ale i chuť vzdělávat se v našich odbornějších tématech. Mimo to jsme si velmi rychle nastavili organizaci práce tak, že nám nyní zabírá minimum času.
S Jančou jsme se velmi rychle neladili na jednu vlnu a díky naší spolupráci se od ní každý jeden den učím nové věci.

Janča se stala naší záchranou v době, kdy nám byli v týmu sociální…

Andrea Křivánková

Jana nám pomáhala s nastavením komunikačních pravidel a tvorbou reklamy na sociálních sítích Facebook a Instagram pro akci Ukliďme Česko (www.UklidmeCesko.cz) a také pro náš nový projekt www.KAMsNIM.cz Díky tomu jsme si ujasnili základní proncipy jak soc. sítě fungují, zjistili jsme co děléme špatně a zkoušeli jsme i postupy, které určitě patří mezi ty pokročilejší. Myslím si, že spolupráce je oboustranně přínosná, protože sociální sítě se neustále mění a vyvýjí a díky tomu si i dáváme zpětnou vazbu co a jak aktuálně funguje a na co by bylo potřeba se zaměřit :-)

Jana nám pomáhala s nastavením komunikačních pravidel a tvorbou reklamy…

Miroslav Kubásek

S Janou jsem absolvovala školení Reklama na Facebooku a Instagramu, které pro mě bylo velmi přínosné. Ujasnila jsem si spoustu věcí, které pro mě byly do té doby při používání Business Manageru poněkud matoucí a naučila se nové triky a tipy, které mi určitě pomohou při dalším užívání a nastavování reklam. Jana velmi ochotně zodpověděla veškeré mé dotazy (a že jich nebylo málo :-) ), školení bylo profesionální a přátelské zároveň.

S Janou jsem absolvovala školení Reklama na Facebooku a Instagramu, které…

Michaela Karabcova

S Janou jsem absolvovala školení "Jak na sociální sítě". V průběhu školení mi poskytla hodně užitečných teoretických i praktických informací, které jsem schopna přímo aplikovat ve své práci. Také jsme probrali konkrétní návrhy, jak zlepšit práci na sociálních sítích v mé práci. S Janou se velice příjemně probírají témata, je ochotná pomoci a dle mého i otevřená novým možnostem. Děkuji za skvělé školení:)

S Janou jsem absolvovala školení "Jak na sociální sítě". V průběhu…

Zuzana Hollmannova

Díky Janě a jejímu 3 hodinovému školení o FB Business manageru jsem si doplnila základy tvorby reklamy na sociálních sítích. V tak krátkém čase pokryla vše důležité, přidala rady a tipy ze své vlastní zkušenosti a jako bonus vytvořila příjemnou atmosféru, takže nenastávalo trapné webinářové ticho. Jediným mínusem bylo, že jsem se s Janou nemohla potkat osobně, snad bude brzy příležitost :)

Díky Janě a jejímu 3 hodinovému školení o FB Business manageru jsem…

Pavla Halamová

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno