zpět na výpis
zpět na výpis

Justmighty s.r.o.

Jsme strategická marketingová agentura

V týmu 25 lidí složených z kreativců, markeťáků, developerů, fotografů, režisérů a kameramanů dohromady tvoří značky a kreativní kampaně, které fungují. Věnují se vždy jen několika projektům za rok, a proto do nich mohou vložit maximum svého času, úsilí a zkušeností. Agentura má za sebou řadu úspěšných kampaní pro klienty jako je Kofola, Škoda Auto, netbox, Bylinky s.r.o, Kiwi nebo Nutrend.

+420 720 316 570
tomas@justmighty.cz
www.justmighty.cz

IČ: 02997274

DIČ: CZ02997274

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Redesignovali jsme značku pro Všeobecného lékaře

Pro Všeobecného lékaře, síť praktických lékařů po celé České republice, jsme vytvořili nový brand. Dle přání klienta jsme vyšli z původního loga, které znázorňovalo EKG křivku, a kompletně ho zmodernizovali. Můžete ho vidět na facebookovém profilu, kde jsme během dvou a půl měsíců zaznamenali víc než 300% nárůst followerů.

realizováno 2019

LAWYA: Ztvárnili jsme vizuální styl pro advokátní kancelář

Bílá a černá, právo a nespravedlnost. Vizuální linku advokátní kanceláře LAWYA jsme nastavili tak, aby budila respekt a důvěru, ale zároveň nabourávala zajeté koleje trhu advokátních kanceláří. Byli jsme přímo u jejího zrození. Komunikace je přímá a klientům pomáhá orientovat se ve složitém světě práva a advokacie.

realizováno 2017

Navrhli jsme nový koncept kliniky Repromeda

Světová špička v oboru reprodukční medicíny si zaslouží špičkovou vizuální a webovou prezentaci, nemyslíte? Aneb tam, kde se snoubí rodinná firma s dvacetiletou historií, největší klinika v České republice s individuální péčí a moderní technologie s intimitou a empatií. Pro Repromedu jsme vytvořili nový koncept celé značky.

realizováno 2016

Oh! Stvořili jsme branding overhere

Overhere je videoprodukční agentura, která se zabývá primárně tvorbou hraných i animovaných videí. Je to mladá a energická skupina lidí, kteří milují film. My zase milujeme branding a vizuálno, a tak jsme to dali dohromady. Pro overhere jsme vytvořili nejen celý vizuální styl, ale také jejich nové jméno a web.

realizováno 2019

Kofola - vánoční kampaň

Kofola je už desítky let součástí naší štědrovečerní tabule a Vánoce 2021 nebudou výjimkou. Obchody, sociální sítě a další místa online i offline propojil náš pletený svět s tradičním Kofoprasátkem v hlavní roli. Do nových obalů jsme oblékli tu originální i dvě limitované edice limonády.

realizováno 2021

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Koukejte na chytrou televizi Kuki od netboxu

Kuki je chytrou televizí od společnosti netbox. Na trhu je už několik let. Spolu s netboxem jsme zapracovali na kompletním předesignování a přetvoření celého produktu chytré televize. Vytvořili jsme tedy zcela nový design User Interface. Udělali jsme televizi takovou, jakou jsme ji vždycky všichni chtěli.

realizováno 2018

Střihli jsme si jablečný e-shop pro firmu Zonic

Jsme tým nadšenců, kteří používali produkty firmy Apple ještě v době, kdy nepatřily do mainstreamu. Pro naši partnerskou firmu Zonic jsme proto vytvořili e-shop s Apple zařízením a dalšími značkami elektroniky. V současné době připravujeme celou sekci pro business to business partnery.

realizováno 2019

Navrhněte si Košili na míru

Vytvořili jsme velmi detailní konfigurátor, ve kterém si může klient svou košili navrhnout přesně podle svých představ. Do posledního detailu. Na webu Košile na míru si zvolte střih, délku rukávů, druh a barvu límce, kapsy nebo si nechte vyšít originální monogram. A co je na tom nejlepší? Je to jednoduché a nikam nemusíte chodit.

realizováno 2018

Sledujte televizi Kuki i v mobilním telefonu

Kromě redesignu a přetvoření celého produktu chytré televize Kuki od společnosti netbox jsme připravili i její mobilní verzi. Ta je plně responzivní, a tak se na své oblíbené pořady můžete dívat kdykoliv a kdekoliv po celé Evropě na svém smartphonu.

realizováno 2018

Prime Labs: Prověř se s aplikací Pilot test

Skládáte pilotní zkoušky? Pak právě pro vás je určená aplikace Pilot test. Představte si jej jako online aplikaci na učení na klasickou autoškolu s tím rozdílem, že místo auta budete ovládat letoun. Pro agenturu Prime Labs, která Pilot test vyvíjí, jsme vytvořili kompletní UI a UX celé aplikace.

realizováno 2019

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Bylinky na Maliňáku: guerilla marketing nebo guerilla gardening?

Pro firmu Bylinky s.r.o. jsme uspořádali úspěšnou guerillovou kampaň. Ze skleníků jižní Moravy jsme přenesli záhon plný bylinek do centra Brna, aby si každý mohl za úsměv vzít tu svoji domů. Bylinky šly na dračku a za necelých 40 minut se na Maliňáku všech 3 000 bylinek na rozdalo.

realizováno 2019

ENDEKA dělá Brno hezčí. Spolu s vámi

Pro našeho stálého klienta, developerskou společnost ENDEKA, vytváříme dlouhodobé i střednědobé marketingové strategie. V letošním roce jsme se zaměřili na komunikaci k prodejcům nemovitostí a zelenou linku v podobě recyklace. Protože recyklovat můžeme nejen papír a plasty, ale i staré domy.

realizováno 2019

Chatbot, co tě odhalí. A pobaví

Společnost Eset, která je jedničkou v ochraně internetu, nás oslovila s tím, že potřebuje podpořit svou kampaň „Tajné neřesti“ něčím virálním. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli kvíz, který testoval a odhaloval skryté internetové neřesti. Vdechli jsme život chatbotovi. A stálo to za to.

realizováno 2019

Škoda má novou mobilní aplikaci. Pomohli jsme s kreativou i komunikací

Vytvořili jsme marketingovou kampaň včetně tří videí pro novou aplikaci ŠKODA Connect LITE pro celý evropský trh. Škoda Auto ji předala importérům v jednotlivých zemích, kteří společně s dealery kampaně na svých trzích představují. Proto jsme pro ně sestavili i jednoduchý komunikační a marketingový manuál.

realizováno 2019

Tvorba marketingových kampaní a správa sociálních sítí netbox

Pro netbox, brněnského poskytovatele internetu, jsme zpracovali kompletní rebranding. Dlouhodobě se jim také staráme o správu sociálních sítí a spolupracujeme na tvorbě marketingových kampaní jako jsou například Bořiči mýtů nebo Tak trochu jiný počty.

realizováno 2017-2019

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Všeobecnému lékaři jsme pomohli léčit srdcem

Lékař, který léčí srdcem. Pro síť ordinací praktického lékaře jsme vytvořili kompletní branding a komunikační manuál. Následně jsme spolupracovali na nastavení komunikace na sociálních sítích, které jsme pomohli klientovi rozjet, a obsahovém marketingu. Na facebookovém profilu jsme během dvou a půl měsíce zaznamenali víc než 300% nárůst followerů.

realizováno 2018-2019

Prodáváme jablka. Poskytujeme full servis pro firmu Zonic

E-shop Zonic se specializuje na prodej a servis prémiové elektroniky. Pro tento projekt, jsme vytvořili novou vizuální identitu i webové stránky s e-shopem. Staráme se o kompletní marketingovou strategii, tvorbu obsahu i správu sociálních sítí včetně PPC, remarketingu a SEO.

realizováno 2019

Milujeme vůni papíru a práci pro společnost Antalis

Pro předního evropského distributora kreativních papíru Antalis jsme se starali o komunikaci na sociálních sítích. Cílem bylo vytvořit plnohodnotný marketingový kanál, který osloví cílovou skupinu a zvýší tak povědomí o společnosti Antalis mezi kreativci, designéry a architekty v České republice. A to se také povedlo.

realizováno 2018-2019

Nextbike marketing

2,1 milionu najetých kilometrů, úspora 237 tun CO2 a záchrana 11 tisíc dospělých stromů. O čem že je řeč? No přece o nextbiku, nejrozšířenější službě sdílených kol v Česku. Aneb o tom, jak jsme pomohli rozjet modrá kola v onlinu.

realizováno 2020

Bylinková kampaň s dětmi

5,5 milionu zobrazení bylinkové reklamy, nárůst nových uživatelů na webu o 370 % a nekonečně mnoho radosti. Podzimní videokampaň pro českého pěstitele bylinek Bylinky.cz jsme rozjeli ve velkém. A malí kuchaři u toho nemohli chybět.

realizováno 2020

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Občerstvěte se svěžím webem Bylinek s.r.o.

Bylinky.cz jsou českým dodavatelem čerstvých květináčových a řezaných bylinek pro retailové řetězce jako jsou Lidl Česká republika, Tesco, Globus nebo oblíbený internetový obchod rohlik.cz. Pro tuto firmu jsme zpracovali rebranding a následně vytvořili nové webové stránky.

realizováno 2019

Objednejte se ke Všeobecnému lékaři přímo na webu

Pro síť praktických doktorů Všeobecný lékař jsme vytvořili rozsáhlý web, jehož součástí je i objednávkový systém. Díky němu registraci i objednání k lékaři vyřešíte přímo přes webové stránky a nemusíte nikam telefonovat. Pro web je charakteristický jednoduchý layout, intuitivní průchod webem a moderní vizuální styl.

realizováno 2019

Villa Memories: Jedinečný příběh už od prvního kliknutí

Villa Memories je podle Boutique Hotel Awards 2018 nejlepším boutique hotelem v Evropě. Luxus, pohodlí, bezkonkurenční servis a nezapomenutelný zážitek, který vila nabízí, jsme promítli do webových stránek. Celý projekt jsme postavili na jednoduché struktuře, neokoukané grafice, fotkách vyvolávajících ty správné pocity a silných textech.

realizováno 2019

Vytvořili jsme webové stránky pro advokátní kancelář LAWYA

Pro inovativní advokátní kancelář jsme vytvořili webové stránky, které se svým designem liší od ostatních v oboru. Bílá a černá, právo a nespravedlnost. Nic mezi tím. Na tomto principu je založen branding celého projektu a také design jednoduchého a intuitivního webu.

realizováno 2018

ENDEKA dělá Brno hezčí. My jsme udělali hezčí jejich web

Společnost ENDEKA je naším dlouholetým partnerem. Vytvořili jsme pro ně webové stránky, které slouží k image prezentaci firmy, a jsou také důležitým prodejním a akvizičním nástrojem. Web již prošel několika změnami, které reflektují aktuální dění na realitním trhu a zároveň nové směřování firmy.

realizováno 2018

Účetnictví a daně nejsou příliš atraktivním oborem. Tým Justmighty se jej však odvážně chopil a vznikl opravdu sexy web a sociální marketing. To vše díky spolehlivosti, preciznosti a vnímavosti vůči našim potřebám.

Účetnictví a daně nejsou příliš atraktivním oborem. Tým Justmighty…

Ondřej Málek, Moneus

Justmighty nám pomohli posunout naši online prezentaci na novou úroveň. To vedlo k významnému nárustu počtu nových klientů.

Justmighty nám pomohli posunout naši online prezentaci na novou úroveň.…

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D., Repromeda s.r.o.

Justmighty minimálně pro mě představuje podobné vlastnosti jako má netbox. Jedná se o mladé a velmi nadané lidi, kteří se dokáží vcítit do potřeb zákazníka a nabídnout mu to nejlepší. Současně mám pocit, že se na svět díváme stejně.

Justmighty minimálně pro mě představuje podobné vlastnosti jako má netbox.…

Marek Bukal, netbox

Se spoluprací jsme velice spokojeni, vše probíhalo podle plánu, rádi se na Justmighty obrátíme příště zas.

Se spoluprací jsme velice spokojeni, vše probíhalo podle plánu, rádi…

Jan Kubeš, Eset

Kdybych měl vyzvednout jednu super věc na Justmighty, tak to bylo nadšení se kterým celou kampaň tvořili.

Kdybych měl vyzvednout jednu super věc na Justmighty, tak to bylo nadšení…

Daniel Kunzo (ŠKODA Digital Marketing Communications)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno