zpět na výpis
zpět na výpis

Lukáš Lukeš

marketingový konzultant

Vymýšlím originální nápady. Pomáhám značkám vyniknout. Tvořím netradiční marketingové kampaně. Na co všechno se specializuji?

• budování a rozvoj značky
• tvorba kreativních konceptů
• vymýšlení názvů a sloganů
• marketingové kampaně
• konzultace a workshopy

+420 733 737 747
info@lukaslukes.cz
www.lukaslukes.cz

IČ: 04117361

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

(Re)branding Kiwi.com

Kiwi.com je jedním z nejrychleji rostoucích startupů na světě. Spolu se zakladatelem Oliverem Dlouhým a úzkým kreativním týmem jsme zakládali marketingové oddělení společnosti a v roce 2016 jsme úspěšně rebrandovali celou společnost na Kiwi.com (původně známou jako Skypicker).

realizováno 2016

(Re)branding JK Education

JK Education je vzdělávací agentura, která posílá studenty na přestižní internátní školy v USA, Kanadě i v Evropě. Současně pořádá vzdělávací veletrhy a provozuje vlastní střední školy. Mým úkolem bylo budovat a rozvíjet značku pro každou z uvedených aktivit. Naše spolupráce vyvrcholila kompletním rebrandingem společnosti (dříve JK Consulting).

realizováno 2017

Branding pro Vínovníky

Vínovníci jsou dva parťáci, degustátoři a sommeliéři, kteří pravidelně objíždějí vinaře a vybírají pro nás ta nejlepší vína. Zároveň pořádají degustace a kulturní akce (tzv. Ovínění) a organizují soutěž v hodnocení vín. Klukům od začátku pomáhám s namingem, brandingem, kreativou a marketingem.

realizováno 2018

Kreativní kampaň pro FC Zbrojovka Brno

Pro fotbalový klub FC Zbrojovka Brno jsme s mým kreativním týmem vytvořili kampaň, která měla za cíl dostat lenivé fanoušky na stadion. Stěžejním bodem kampaně byla online hra, jejíž hlavní postavou se stal pan Brambor. Součástí byla PPC kampaň, PR i OOH podpora. Kampaň dosáhla vysoké míry CTR i konverzí.

realizováno 2015

Kreativa pro Hvězdárna a planetárium Brno

S týmem jsme vytvořili netradiční kreativu pro brněnskou hvězdárnu, když jsme proměnili jednu z nejfrekventovanějších brněnských zastávek na celý měsíc na miniplanetárium, kde se lidé mohli dočíst zajímavosti o vesmíru a zajet si rovnou třeba ... na hvězdárnu.

realizováno 2016

Lukáš byl jednou z klíčových osobností v rámci rebrandingu Kiwi.com. Vážím si jeho inovativního přístupu i šílených nápadů, stejně jako jeho systematičnosti a schopnosti dotáhnout projekt do konce ve vysoké kvalitě.

Lukáš byl jednou z klíčových osobností v rámci rebrandingu Kiwi.com.…

Oliver Dlouhý, zakladatel a CEO, Kiwi.com

Když se obrátíme na Lukáše, víme, že vždy přijde s nějakým skvělým nápadem! Moc si ho ceníme pro jeho systematičnost, profesionalitu a smysl pro detail. Nejdůležitější ale je, že s námi vždy pracuje přátelsky, s dobrou náladou a třeba o půlnoci, když je to nejvíc potřeba. A to se jen tak nevidí.

Když se obrátíme na Lukáše, víme, že vždy přijde s nějakým skvělým…

David Schön, spoluzakladatel, Vínovníci

S Lukášem se známe již několik let. Jako studenti jsme začínali pod jednou střechou v brněnské agentuře. Za dobu, co se známe, jsem byla svědkem jeho mnoha úspěchů. Nedávno potřebovala naše nová společnost pomoci s brandingem, proto jsem se s radostí obrátila právě na něj. Lukáš se velmi rychle vcítil do naší vnitřní kultury a identity, a poznal ne, co chceme, ale co skutečně potřebujeme. Ještě nás čeká dlouhá cesta, ale společně jsme se začali posouvat mílovými kroky kupředu.

S Lukášem se známe již několik let. Jako studenti jsme začínali…

Veronika Kočová, výkonný producent, Ignis video

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno