zpět na výpis
zpět na výpis

Mgr. Lukáš Pavelec

Webdesign

Dělám webové vizitky i obsáhlejší weby založené na potřebách vašich zákazníků. Tvořím weby, které vydělávají peníze, propagují služby a dobře reprezentují.

+420 725 554 678
lukas.pavelec@gmail.com
www.lukaspavelec.cz

IČ: 75564823

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Web a vizuální identita pro Restauraci & pizzerii

Nově vznikající restauraci a & pizzerii jsem vytvořil logo, firemní identitu, tiskoviny a kompletně jsem zrealizoval webové stránky.

realizováno 2017

Nový grafický kabát pro přední internetové knihkupectví

Na základě dodaných wireframů jsem vytvořil nový design e-shopu.

realizováno 2017

E-shop pro tradiční rodinnou firmu

Už 30 let pletou manželé Kratochvilovi slaměné ozdoby na vánoční stromečky. Letos se rozhodli přesunout z promrzlých vánočních trhů do tepla domova a prodávat ozdoby online. Začalo to UX analýzou, wireframy a nakonec jsem navrhl kompletní grafiku.

realizováno 2017

Web pro Pavla Helana

“Aby existoval iBůh na ploše bych ho měl a na cokoli zeptat, bych se ho nestyděl” Nejznámější Pavlova píseň iBůh se kterou tolik zaujal (nejen) porotu v televizní soutěži. Bylo mi potěšením vytvořit Pavlovi osobní web.

realizováno 2015

Studuj na VUT v Brně

Studentská léta na vysoké bych nevyměnil za nic na světě! Jsem tedy rád, že jsem měl příležitost vytvořit landing page o studentském životě na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Na základě dodaných wireframů jsem vytvořil grafiku, web nakódoval a zprovoznil.

realizováno 2016

Pana Pavelce doporučujeme jako spolehlivého partnera. Odvedl profesionální práci při tvorbě webu www.fme.vutbr.cz/bachelors, který je určený pro zahraniční zájemce o studium na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Svým zpracováním dokázal naprosto přesně vystihnout naše původní zadání a představu o designu i technické kvalitě webových stránek. Vzájemná spolupráce byla velmi aktivní, v průběhu zpracování přicházel pan Pavelec s vlastními inovativními návrhy. Stránky se podařilo spustit v požadovaném termínu, a to i přes velmi náročný časový plán.

Pana Pavelce doporučujeme jako spolehlivého partnera. Odvedl profesionální…

Mgr. Kateřina Růžičková, Fakulta strojního inženýrství VUT v Brně

Lukáš je naprosto seriózní a spolehlivý partner. V oblasti webdesignu odvádí vynikající práci. Můžete se o tom přesvědčit například tady: www.vrecka-vysavace.sk. Je jedním z klíčových partnerů mého podnikání.

Lukáš je naprosto seriózní a spolehlivý partner. V oblasti webdesignu…

Andrej Kašický, majitel e-shopu Vrecka-vysavace.sk

Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální a dobře odvedenou práci. Dostal nelehké zadání. Naší firmě zhotovil webové stránky. Vystihující, originální, jednoduché.

Doporučuji pana Pavelce všem, kteří chtějí kvalitní, profesionální…

Mgr. Hana Jurnečková, GRAFEX-AGENCY s.r.o.

Web jsem si kdysi dělal sám, podle šablon. Pak jsem potkal Lukáše Pavelce a zajásal jsem. Jednoduchost, čistota, a přesto barevnost a pohyb. Na web www.pavelhelan.cz přinesl grafický nápad a animace, které jsem si do té doby jen tajně přál. To vše na míru, po osobní konzultaci představ. S jakýmkoli doplněním vždy ochotně asistuje. Toto šablony neumí. Jeho práci velice doporučuji.

Web jsem si kdysi dělal sám, podle šablon. Pak jsem potkal Lukáše…

Pavel Helan, hudebník

Lukáš je šikovný kluk, který umí poradit. Ví, co dělá. Spolupráce BEZPROBLÉMOVÁ. Navštivte naše jím vytvořené stránky a sami uvidíte.

Lukáš je šikovný kluk, který umí poradit. Ví, co dělá. Spolupráce…

Ondřej Homolka, jednatel CZEKOPOL s.r.o.

Pan magistr Lukáš Pavelec vytvořil pro naši nemocnici nové, moderní, dynamické webové stránky, které ve spolupráci s námi doplňuje a aktualizuje. Pravidelně vytváří informační materiály pro mezinárodní zdravotnický kongres Letovice Care, který spolupořádáme. Spolupráce s panem magistrem je bezproblémová, okamžitě reaguje na naše požadavky a je i sám velmi iniciativní a kreativní. Můžeme spolupráci s ním všem doporučit.

Pan magistr Lukáš Pavelec vytvořil pro naši nemocnici nové, moderní,…

MUDr. Drahoslava Královcová, ředitelka Nemocnice Milosrdných bratří Letovice

S panem Pavelcem dlouhodobě spolupracujeme a určitě nelitujeme. Připravoval pro nás webové stránky, propagační letáky, plakáty pro nejrůznější akce, vstupenky a mnohé další. Jeho přístup byl vždy korektní a vstřícný. Co se domluvilo, vždy platilo, včetně časů realizace i financí. Výborný přístup a komunikace z jeho strany, vřele doporučujeme.

S panem Pavelcem dlouhodobě spolupracujeme a určitě nelitujeme. Připravoval…

Jan Košárek, Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži

Spolupráci s Lukášem mohu jen doporučit. Domluva a jednání jsou profesionální, pomůže zákazníkovi ujasnit si, co doopravdy chce, informace jsou srozumitelné i pro laika. Výsledný produkt je hotový ve stanoveném termínu, je na něm vidět kvalitně odvedená práce. S Lukášem spolupracuji už několik let a neměnila bych.

Spolupráci s Lukášem mohu jen doporučit. Domluva a jednání jsou profesionální,…

Radka Kšicová, koordinátorka Festivalu 3+1 Letovice

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno