zpět na výpis
zpět na výpis

Jiří Ozdobinski

Videoprodukce

Zakládáme si na profesionálním přístupu a dobrých vztazích s klientem. Jsme spolehliví a féroví. Máme více než 10 let zkušeností a rádi vám pomůžeme s realizací vašeho videa. Umíme vymyslet scénář, zajistit kompletní produkci a video zpracovat nebo rozanimovat 2D i 3D grafiku.

+420 732 449 533
info@madmenmedia.cz
www.madmenmedia.cz

IČ: 75371341

DIČ: CZ8802025309

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

zČech - Reklamní video

Propagační video pro portál zCech.cz. Napsali jsme scénář i voiceover, natočili a zajistili finální postprodukci. Navíc jsme klienta provedli celým procesem získání financí, protože si nás vybral v podobném dotačním programu, jako jsou kreativní vouchery.

realizováno 2020

Pole Dance Online – Tvorba video obsahu

Dlouhodobá spolupráce na produkci video tréninků pro online lekce. Staráme se o přípravu scénářů, natáčení jednotlivých lekcí, střih, animovanou grafiku, voiceovery a obsah pro sociální sítě. Aktuálně je realizováno více jak 200 videí.

realizováno 2019-2022

Lomax - Kreativní voucher 2018

Tato videa vznikla právě díky Kreativním voucherům. Firma Lomax si nás vybrala pro realizace kompletně animovaných video spotů. Tyto spoty Lomax stále využívá a stejně tak stále trvá i naše spolupráce. Od roku 2019 jsme pro Lomax vytvořili už desítky dalších videí.

realizováno 2019

Produktové video - 3D animace

3D animace produktů. S klientem komunikujeme na dálku a to od samotného zadání až po finalizaci, bez nutnosti osobního kontaktu. 3D modely vznikají na základě technických výkresů a samotná animace dle konkrétních představ klienta.

realizováno 2021, 2022

Česká spořitelna - vzdělávací videa

Pro Českou spořitelnu tvoříme širokou škálu edukativních videí různých stylů. Tyto videa slouží dětem, jako výuka finanční gramotnost, ale i dospělým a seniorům, jako pomocník s moderními technologiemi.

realizováno 2020 - 2022

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost. Pánové splnili vše, co slíbili. Děkujeme za skvělý výsledek, bezproblémovou a rychlou komunikaci i dodržení termínů.

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost.…

Petr Přichystal (LOMAX)

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna s firmou MadMenMedia spolupracuji šestým rokem. Firmu využíváme na interní, školící a motivační videa, na menší projekty a v posledních třech letech na velký projekt Abeceda peněz. Ten je nyní vlajkovým projektem v rámci celé banky a máme ho včetně videí na našich webových stránkách. Oceňuji výbornou domluvu, rychlé jednání a hlavně perfektní produkt v podobě videa. Kreativního přístupu ze strany MadMenMedia si všimli i kolegové z centrálního marketingu a v posledním roce začali firmu využívat v rámci celé České republiky na natáčení velkých konferencí, záznamů z akcí a workshopů.

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna…

Jan Vlček (Česká Spořitelna)

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Vždy splní všechny naše požadavky a výstupy jsou kvalitní a dodané v termínu.

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci…

Michaela Kellerová (Notre Game s.r.o.)

Vážení,

v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali MadMenMedia jako dodavatele foto/video/grafických služeb, kdy hlavním požadavkem byla kvalita a kreativita.
Naše součinnost spočívá ve výrobě školících, PR i technických videí, jako i natáčení společenských akcí. Kromě flexibility to je hlavně kreativní část, kterou na MadMen oceňujeme. Můžeme se tak orientovat na to, co je nám bližší, a to je vytváření obsahu. Jejich práce nám pomáhá vylepšit a důstojně komunikovat firemní identitu.

Vážení, v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali…

Artur Kane (Flowmon)

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa - produkčních služeb pro naši reklamní agenturu. Se spoluprací jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme je tak doporučit i ostatním firmám.

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa - produkčních služeb…

Jiří Mikel (Contimex)

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří i to, co se může zdát nemožné. Nic nebylo problém, nápady se hned realizují, takže se můžete snadno rozhodnout jak v projektu pokračovat. S MADMENMEDIA je opravdu rychlá a konstruktivní komunikace. Budeme se těšit na další společné projekty!

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří…

Dragana Zarković (BTL Medical Technologies)

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled na předchozí portfolio a jejich webové stránky. Výsledku naší spolupráce předcházelo hledání nejlepšího možného scénáře, textu, hlasu a na výsledek jsme extrémně hrdí. Madmenmedia Vám chce předat to nejlepší, chtějí dělat kvalitu, bezesporu potěšení
spolupracovat!

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled…

Petr Vyskočil (zCech.cz)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno