zpět na výpis
zpět na výpis

Jiří Ozdobinski

MadMenMedia - REKLAMA | 2D A 3D ANIMACE | PRODUKTOVÉ A FIREMNÍ VIDEO...

Dokážeme přetavit vaši myšlenku na obraz, který může vidět každý. Jsme velmi všestranní a nejlépe to dokazují ukázky naší práce. Proto prosím věnujte pozornost galerii níže nebo našemu webu plnému ukázek a informací. Oslovte vaše zákazníky originálně a s efektem.

+420732449533
info@madmenmedia.cz
www.madmenmedia.cz

IČ: 75371341

DIČ: CZ8802025309

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Česká spořitelna

Mimo jiné jsme dodavatelem video obsahu pro projekt finanční gramotnosti. Ten obsahuje výrobu tutorialů, aftermovies a edukačních videí pro žáky základních škol s využitím 3D animovaných postav.

realizováno 2017-2020

zČech - Reklamní video

Propagační video pro portál zCech.cz, který podporuje řemeslníky v České republice. Ukázky práce několika různých řemeslníků včetně vysvětlení myšlenky celého projektu. A to vše ve videu o délce 1 minuty. Povedlo se. Napsali jsme scénář, natočili, napsali voiceover, sestřiháli a zajistili finální postprodukci.

realizováno 2020

Pole Dance Online – Tvorba video obsahu

Dlouhodobá spolupráce na produkci video tréninků pro online lekce. Příprava scénářů, natáčení jednotlivých lekcí, střih, animovaná grafika, voiceovery, obsah pro sociální sítě. Aktuálně je realizováno více jak 100 videí.

realizováno 2019-2020

Lomax - Kreativní voucher 2018

Tato videa vznikla díky minulému ročníku Kreativních voucherů. Firma Lomax si nás vybrala pro realizace kompletně animovaných video spotů. Protože se jedná o krátké image spoty a ne o technologická videa, rozhodli jsme propojit kompletně vygenerované prostředí s reálnými herci. Za cenu vyšší náročnosti jsme však do spotů dostali ty správné emoce.

realizováno 2019

Scratch Wars - Reklamní video spoty

Ukázka několika videí vzešlých z dlouhodobé spolupráce. Klientovi pravidelně dodáváme video spoty k představení produktů a budování značky. Spolupráce funguje na dálku. Klient dodá scénář a my podle něj vytvoříme video. Velmi často natáčíme na klíčovacím pozadí a doplňujeme záběry o různé animace.

realizováno 2017 - 2019

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost. Pánové splnili vše, co slíbili. Děkujeme za skvělý výsledek, bezproblémovou a rychlou komunikaci i dodržení termínů.

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost.…

Petr Přichystal (LOMAX)

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna s firmou MadMenMedia spolupracuji pátým rokem. Firmu využíváme na interní, školící a motivační videa, na menší projekty a v posledních dvou letech na velký projekt Abeceda peněz. Ten je nyní vlajkovým projektem v rámci celé banky a máme ho včetně videí na našich webových stránkách. Oceňuji výbornou domluvu, rychlé jednání a hlavně perfektní produkt v podobě videa. Kreativního přístupu ze strany MadMenMedia si všimli i kolegové z centrálního marketingu a v posledním roce začali firmu využívat v rámci celé České republiky na natáčení velkých konferencí, záznamů z akcí a workshopů.

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna…

Jan Vlček (Česká Spořitelna)

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Vždy splní všechny naše požadavky a výstupy jsou kvalitní a dodané v termínu.

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci…

Michaela Kellerová (Notre Game s.r.o.)

Vážení,

v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali MadMenMedia jako dodavatele foto/video/grafických služeb, kdy hlavním požadavkem byla kvalita a kreativita.
Naše součinnost spočívá ve výrobě školících, PR i technických videí, jako i natáčení společenských akcí. Kromě flexibility to je hlavně kreativní část, kterou na MadMen oceňujeme. Můžeme se tak orientovat na to, co je nám bližší, a to je vytváření obsahu. Jejich práce nám pomáhá vylepšit a důstojně komunikovat firemní identitu.

Vážení, v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali…

Artur Kane (Flowmon)

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa - produkčních služeb pro naši reklamní agenturu. Se spoluprací jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme je tak doporučit i ostatním firmám.

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa - produkčních služeb…

Jiří Mikel (Contimex)

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří i to, co se může zdát nemožné. Nic nebylo problém, nápady se hned realizují, takže se můžete snadno rozhodnout jak v projektu pokračovat. S MADMENMEDIA je opravdu rychlá a konstruktivní komunikace. Budeme se těšit na další společné projekty!

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří…

Dragana Zarković (BTL Medical Technologies)

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled na předchozí portfolio a jejich webové stránky. Výsledku naší spolupráce předcházelo hledání nejlepšího možného scénáře, textu, hlasu a na výsledek jsme extrémně hrdí. Madmenmedia Vám chce předat to nejlepší, chtějí dělat kvalitu, bezesporu potěšení
spolupracovat!

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled…

Petr Vyskočil (zCech.cz)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno