zpět na výpis
zpět na výpis

Jiří Ozdobinski

MadMenMedia - REKLAMA | 2D A 3D ANIMACE | PRODUKTOVÉ A FIREMNÍ VIDEO...

Jsme velmi všestranní a nejlépe to dokazují ukázky naší práce. Zakládáme si na dobrých vztazích s klientem. Jsme spolehliví a féroví. Máme 10 let zkušeností a rádi vám pomůžeme s realizací vašeho videa. Pro více informací nebo osobní kontakt nás neváhejte oslovit.

+420732449533
info@madmenmedia.cz
www.madmenmedia.cz

IČ: 75371341

DIČ: CZ8802025309

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

zČech - Reklamní video

Propagační video pro portál zCech.cz. Napsali jsme scénář i voiceover, natočili a zajistili finální postprodukci. Navíc jsme klienta provedli celým procesem získání financí, protože si nás vybral v podobném dotačním programu, jako jsou kreativní vouchery.

realizováno 2020

Pole Dance Online – Tvorba video obsahu

Dlouhodobá spolupráce na produkci video tréninků pro online lekce. Staráme se o přípravu scénářů, natáčení jednotlivých lekcí, střih, animovanou grafiku, voiceovery a obsah pro sociální sítě. Aktuálně je realizováno více jak 200 videí.

realizováno 2019-2021

Lomax - Kreativní voucher 2018

Tato videa vznikla právě díky Kreativním voucherům. Firma Lomax si nás vybrala pro realizace kompletně animovaných video spotů. Tyto spoty Lomax stále využívá a stejně tak stále trvá i naše spolupráce. Od roku 2019 jsme pro Lomax vytvořili už desítky dalších videí.

realizováno 2019

Scratch Wars - Reklamní video spoty

Ukázka několika videí vzešlých z dlouhodobé spolupráce. Veškerá komunikace probíhala na dálku. Klient dodal scénář a my podle něj vytvořili video. Velmi často se natáčelo na klíčovacím pozadí a záběry byly doplněny o různé animace.

realizováno 2017 - 2019

Česká spořitelna - vzdělávací videa

Pro Českou spořitelnu tvoříme širokou škálu edukativních videí různých stylů. Tyto videa slouží dětem, jako výuka finanční gramotnost, ale i dospělým a seniorům, jako pomocník s moderními technologiemi.

realizováno 2020 - 2021

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost. Pánové splnili vše, co slíbili. Děkujeme za skvělý výsledek, bezproblémovou a rychlou komunikaci i dodržení termínů.

Se společností MadManMedia máme z Kreativních voucherů výbornou zkušenost.…

Petr Přichystal (LOMAX)

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna s firmou MadMenMedia spolupracuji pátým rokem. Firmu využíváme na interní, školící a motivační videa, na menší projekty a v posledních dvou letech na velký projekt Abeceda peněz. Ten je nyní vlajkovým projektem v rámci celé banky a máme ho včetně videí na našich webových stránkách. Oceňuji výbornou domluvu, rychlé jednání a hlavně perfektní produkt v podobě videa. Kreativního přístupu ze strany MadMenMedia si všimli i kolegové z centrálního marketingu a v posledním roce začali firmu využívat v rámci celé České republiky na natáčení velkých konferencí, záznamů z akcí a workshopů.

Z pozice regionálního marketéra ve společnosti České spořitelna…

Jan Vlček (Česká Spořitelna)

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci si nemůžeme vynachválit. Vždy splní všechny naše požadavky a výstupy jsou kvalitní a dodané v termínu.

MadmenMedia pro nás již několik let natáčejí reklamní spoty a spolupráci…

Michaela Kellerová (Notre Game s.r.o.)

Vážení,

v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali MadMenMedia jako dodavatele foto/video/grafických služeb, kdy hlavním požadavkem byla kvalita a kreativita.
Naše součinnost spočívá ve výrobě školících, PR i technických videí, jako i natáčení společenských akcí. Kromě flexibility to je hlavně kreativní část, kterou na MadMen oceňujeme. Můžeme se tak orientovat na to, co je nám bližší, a to je vytváření obsahu. Jejich práce nám pomáhá vylepšit a důstojně komunikovat firemní identitu.

Vážení, v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali…

Artur Kane (Flowmon)

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa - produkčních služeb pro naši reklamní agenturu. Se spoluprací jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme je tak doporučit i ostatním firmám.

Madmenmedia využíváme jako dodavatele videa - produkčních služeb…

Jiří Mikel (Contimex)

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří i to, co se může zdát nemožné. Nic nebylo problém, nápady se hned realizují, takže se můžete snadno rozhodnout jak v projektu pokračovat. S MADMENMEDIA je opravdu rychlá a konstruktivní komunikace. Budeme se těšit na další společné projekty!

MADMENMEDIA jsou kreativní a díky svému technickému vybavení vytvoří…

Dragana Zarković (BTL Medical Technologies)

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled na předchozí portfolio a jejich webové stránky. Výsledku naší spolupráce předcházelo hledání nejlepšího možného scénáře, textu, hlasu a na výsledek jsme extrémně hrdí. Madmenmedia Vám chce předat to nejlepší, chtějí dělat kvalitu, bezesporu potěšení
spolupracovat!

Neměli jsme před sázkou na Medmanmedia k dispozici více, než náhled…

Petr Vyskočil (zCech.cz)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno