zpět na výpis
zpět na výpis

MadMenMedia

Video produkce

Zajišťujeme kompletní video produkci. Tvorba scénáře, natáčení, střih, 2D i 3D animace, audio, vše se odehrává u nás. Plníme termíny a nelpíme na hloupostech. Často vyjdeme klientovi vstříc a ono se nám to pak vrátí tím, že se klient vrátí.

+420732449533
info@madmenmedia.cz
www.madmenmedia.cz

IČ: 75371341 není plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Live 4 Dance - taneční videoklip

Klient je producent sportovního oblečení. Záměrem bylo ukázat několik vybraných modelů nevšední formou. Zvolili jsme proto atmosférické prostředí, talentovanou tanečnicii, speciální efekty a vytvořili jsme video, které v pole dance komunitě sklidilo výborné ohlasy.

realizováno 2018

Zajištění kompletní video produkce

Pro tohoto klienta tvoříme pestrou škálu video produktů, od tutorialů, přes promo videa a animace, až po aftermovies. Naše spolupráce začala požadavkem na rozanimování jejich grafické identity, což můžete v ukázkách také vidět.

realizováno 2017 - 2018

Božské oříšky

Představení nového produktu, pomocí série tří video spotů, každý zaměřený na jinou cílovou skupinu. - motivační video pro sportovce - informativní video pro rodiče - animovaný klip pro děti

realizováno 2017

Scratch Wars

Ukázka několika videí vzešlých z dlouhodobé spolupráce. Klientovi pravidelně dodáváme video spoty k představení nových kolekcí a limitovaných adicí jejich karetní hry.

realizováno 2018

White board animation

Jedná se o velice oblíbený druh explainer videa. Většinou jsou obrázky reálně kreslené na papír, to má však svá omezení. Díky tomu, že je zde téměř vše vyrobeno v postprodukci, můžeme si dovolit animovat obrázky přímo kreslíři pod rukou a měnit podklad i typ čar dle libosti.

realizováno 2017

Vážení,

v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali MadMen Media jako dodavatele foto/video/grafických služeb, kdy hlavním požadavkem byla kvalita a kreativita.
Naše součinnost spočívá ve výrobě školících, PR i technických videí, jako i natáčení společenských akcí. Kromě flexibility to je hlavně kreativní část, kterou na MadMen oceňujeme. Můžeme se tak orientovat na to, co je nám bližší, a to je vytváření obsahu. Jejich práce nám pomáhá vylepšit a důstojně komunikovat firemní identitu.

Vážení, v roce 2017 jsme v rámci výběrového řízení vybrali…

Artur Kane (Flowmon)

Madmenmedia využíváme jako dodavatele video - produkčních služeb pro naši reklamní agenturu. Se spoluprací jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme je tak doporučit i ostatním firmám.

Madmenmedia využíváme jako dodavatele video - produkčních služeb…

Jiří Mikel (Contimex)

S Madmenmedia spolupracujeme již více jak pět let. Za tu dobu pro nás vytvořili desítky videí, od explainer animací, až po hraná promo videa. Vše včas a kvalitně. Rozhodně doporučuji.

S Madmenmedia spolupracujeme již více jak pět let. Za tu dobu pro nás…

Petr Ondrášek (CCV informační systémy)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno