zpět na výpis
zpět na výpis

MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.

Jsme lokální komunikační agentura se zázemím v mezinárodních sítích. MARCO se od založení v roce 1994 orientuje na realizaci marketingových služeb s vysokou přidanou hodnotou.

Milujeme marketing!

Je to jako v životě. Marketing a reklama jsou živá disciplína, která se neustále vyvíjí. Co fungovalo v jednom obchodním segmentu, nemusí fungovat v jiném. Co získalo pozornost publika včera, může zcela propadnout dnes.
Nabídka našich služeb se postupně vyvíjela. Nyní služby stavíme na čtyřech pilířích, které sdružují ty nejlepší z nejlepších postupů a nástrojů, které můžeme mít.

1. Branding
2. Online marketing
3. Content a Public Relations
4. Marketing pro B2B

+420 532 300 060
pavel.marek@marco.eu
www.marco.eu/

IČ: 60702265

DIČ: CZ60702265

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Geo Applications – vizuální identita společnosti

Pro společnost Geo Applications jsme nejdříve vytvořili zcela nové logo a kompletní vizuální styl. Pokračovali jsme webovými stránkami, které jsou atraktivní a informačně hodnotné pro poměrně specifickou cílovou skupinu – odborníky v oblasti geologického a geofyzikálního průzkumu. Dále vznikl informační plakát na míru, firemní brožura a vizitky.

realizováno 2016

Logo a identita mezinárodního veletrhu

Navrhli jsme logo a vizuální podobu Mezinárodních veletrhů módy a obuvi. Kromě vizuálů připravujeme veškerou grafiku a kreativní grafickou linku.

realizováno 2017

Inovace vizuální identity pro FenStar

Uspěli jsme v soutěži o redesign značkového portfolia a návrhu nového vizuálního konceptu pro značku FenStar. Práce zahrnovala rovněž analýzu vizuální prezentace konkurence a workshop s managementem společnosti ke směřování vizuální identity do budoucnosti pro různé tržní segmenty, včetně zahraničí.

realizováno 2017

Redesign vizuální prezentace značky GCE

Pro společnost GCE jsme měli možnost navrhnout a realizovat rozsáhlý projekt redesignu vizuální prezentace. Práce zahrnovala rovněž analýzu vizuální prezentace konkurence a několik workshopů týkající se "brand indentity" s managementem společnosti ke směřování značkového a vizuální identity pro různé tržní segmenty, včetně zahraničí.

realizováno 2018

Akviziční kreativní direct mail

Našim úkolem bylo navrhnout kreativní formu oslovení potenciálních zákazníků. Navrhli jsme řešení formou netradičního direct mailu, který byl posílán poštou na předem připravenou databázi. I přesto, že šlo o malý počet kontaktů, byla to komplexní kreativní zakázka.

realizováno 2017

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Zrychlete business s mag(net)ickým CRM

Cílem projektu bylo získání nových leadů (potenciálních zákazníků) na nákup systému Microsoft Dynamics CRM. Navrhli jsme strategii kampaně, která vzhledem k produktu a cílové skupině měla těžiště v online nástrojích. Vytvořili jsme zcela nové kreativní řešení včetně videí a animací. Kampaň byla průběžně optimalizována pro dosažení konverzí.

realizováno 2016

Brother Business Smart

Realizovali jsme launchovací kampaň, která spočívala nejen v lokalizaci mezinárodní kampaně na české prostředí. Kampaň běžela převážně online s využitím videoreklamy, bannerů a online PR článků. Veškerý provoz byl směřován na microsite kampaně, kterou jsme vytvářeli. Hlavním sdělením kampaně Brother Business Smart bylo chytré řešení tisku.

realizováno 2015

Mission INpossible

Cílem kampaně bylo přesvědčit tyto firmy v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, aby změnily dodavatele okenních profilů. Adresát dostal zásilku, ve které našel tablet. Po zapnutí se spustila aplikace s videem, která adresáta nejdříve identifikuje a potom mu přehraje sdělení. Uživatel je vyzván, aby si domluvil schůzku prostřednictvím www formuláře.

realizováno 2015

EvoLink – uvedení nové značky na trh

Pro společnost Alvey Group, a. s., která zastřešuje mezinárodní skupinu společností působících v oblasti průmyslové automatizace, jsme realizovali rozsáhlý projekt uvedení nové značky na trh a její komunikace. Šestiměsíční spolupráce zahrnovala consulting, branding, logo design, vývoj www stránek, direct marketing, animované video a expozici.

realizováno 2016

MISE: Nová koupelna

Komplexní komunikační kampaň postavená na analýze trhu a marketingové strategii. Analýza a vypracování strategie zahrnovalo několik fází a společných workshopů s týmem zadavatele. Ukázky jsou z kampaně, která je primárně zaměřena na segment koncových zákazníků.

realizováno 2018

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Brother Business Smart

Realizovali jsme launchovací kampaň, která spočívala nejen v lokalizaci mezinárodní kampaně na české prostředí. Kampaň běžela převážně online s využitím videoreklamy, bannerů a online PR článků. Veškerý provoz byl směřován na microsite kampaně, kterou jsme vytvářeli. Hlavním sdělením kampaně Brother Business Smart bylo chytré řešení tisku.

realizováno 2015

Online kampaň - akvizice B2B

Komplexní online komunikační projekt, zahrnující vytvoření webových stránek a obsahu, popup okna, online kampaň PPC, akvizici nových potenciálních klientů, telemarketing a následnou správu celé kampaně.

realizováno 2016

Web Funny Ice + PPC

Webová prezentace nových produktů Funny Ice. Komplexní zakázka od názvu produktu, přes corporate design až po online kampaň. Kreativní produkt - suchý led, využitelný pro párty a bary. Skvělé kouřové efekty se zaručeným „wow efektem“. K tomu online kampaň s využitím PPC, bannerů, sociálních sítí a remarketingu.

realizováno 2015

Evolink - webové stránky pro nový produkt

Navrhli jsme obsah i strukturu nového produktového webu včetně veškeré grafiky, která je použita i v dalších kreativních výstupech.

realizováno 2016

Projekt PROCINOUTIC.CZ

Komplexní komunikační projekt, zahrnující vytvoření webových stránek, obsahu, animovaného videa, sady newsletterů a implementaci marketingového cloudu (Automatizovaný marketing – SALESmanago). Projekt je vytvořen v české a maďarské jazykové mutaci.

realizováno 2015

PR

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti PR

PR servis pro personální agenturu

Pro personální agenturu Trenkwalder CZ & SK jsme psali odborné články, vydávali tiskové zprávy a reagovali na požadavky médií. Přispěli jsme tak k řízení reputace této významné personální agentury.

realizováno 2014

PR servis v online

Ediční plán, konzultace s klientem a průběžné vytváření obsahu B2B portálu. Tvorba obsahu zahrnuje články, ankety, formuláře, video.

realizováno 2015

Luxusní brněnský hotel otvírá

Barceló Brno Palace Hotel otvíral v únoru 2012. K jeho etablování na špici brněnských ubytovacích příležitostí jsme využili reklamní kampaň (outdoor, print, radio), public a media relations (setkání s novináři, komentované prohlídky pro veřejnost). PR kampaň jsme vedli kontinuálně prvního půl roku od otevření, zahájena byla neformální snídaní s novináři.

realizováno 2012

PR servis pro IT koncern

G2D je koncern brněnských IT společností dodávající firmám řešení v oblastech ERP a CRM systémů. V B2B segmentu jim pomáháme aktivními PR a content službami. PR servis zahrnuje media relations zaměřené na prosazení zájmů společností v cílových médiích. Dlouhodobě pro koncern G2D zajišťujeme rovněž copywriting a content management.

realizováno 2015

BIBS – vysoká škola

Hlavní benefit vysoké školy BIBS – kvalitu studia, jsme přes dva roky komunikovali prostřednictvím tiskových zpráv a článků v odborných médiích. Strategické řízení projektu podporoval každodenní mediální monitoring, uspořádali jsme také několik tiskových konferencí.

realizováno 2012

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Vytvoření nových firemních www stránek

Návrh nových firemních stránek včetně inovace grafického layoutu.

realizováno 2017

Vytvoření nových firemních www stránek

Re-design webových stránek, přechod na nový CMS. Dodávka na klíč včetně realizace contentu a grafického designu.

realizováno 2017

Landing page ke kampani na CRM řešení

Návrh a programování www landing page k digitální kampani. Kompletní dodávka včetně videí a kreativy. Napojení na analytické nástroje a systém pro marketingovou automatizaci.

realizováno 2016

Realizace produktového webu v angličtině

Návrh a realizace webu k uvedení nového produktu na trh.

realizováno 2016

Webový portál s napojením na rezervační systém

Velmi nás potěšilo, že jsme měli možnost navrhnout a vytvořit webový portál s napojením na rezervační systém pro Filharmonii Brno.

realizováno 2018

O správné volbě spolupracovat s agenturou MARCO BBN svědčí především fakt, že výkony našich kampaní neustále rostou.

O správné volbě spolupracovat s agenturou MARCO BBN svědčí především…

Klára Novotná, Brother International CZ s.r.o.

Spolupráce s agenturou MARCO BBN je velmi příjemná. Vždy si ráda vyslechnu jejich názor, který je podložen bohatými zkušenostmi v oboru.

Spolupráce s agenturou MARCO BBN je velmi příjemná. Vždy si ráda…

Petra Scheeweiss, Inoutic / Deceuninck spol. s r.o.

Profesionální přístup. Propracovaná metodika. Velká snaha o pochopení potřeb klienta a specifik oboru, ve kterém působí. Jednoduché, výstižné vizualizace. Příjemná komunikace.

Profesionální přístup. Propracovaná metodika. Velká snaha o pochopení…

Juraj Klembara (Richter + Frenzel s.r.o.)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno