zpět na výpis
zpět na výpis

MARCO reklamní agentura, spol. s r.o.

Jsme lokální komunikační agentura se zázemím v mezinárodních sítích. Marco BBN se od založení v roce 1994 orientuje na realizaci marketingových služeb s vysokou přidanou hodnotou.

Milujeme marketing!

Je to jako v životě. Marketing a reklama jsou živá disciplína, která se neustále vyvíjí. Co fungovalo v jednom obchodním segmentu, nemusí fungovat v jiném. Co získalo pozornost publika včera, může zcela propadnout dnes.
Nabídka našich služeb se postupně vyvíjela. Nyní služby stavíme na čtyřech pilířích, které sdružují ty nejlepší z nejlepších postupů a nástrojů, které můžeme mít.

1. Branding
2. Online marketing
3. Content a Public Relations
4. Marketing pro B2B

Jsme exkluzivní součástí mezinárodní organizace BBN. Je to největší světová skupina zaměřením na B2B marketing, která působí ve 32 zemích.

+420 532 300 060
pavel.marek@marco.eu
www.marco.eu/

IČ: 60702265

DIČ: CZ60702265

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Rekuperace - moderní způsob větrání

Vlhké zdi, potíže s dýcháním kvůli alergiím, nemožnost větrat… To všechno se dá vyřešit jednou rekuperační jednotkou. Jak to funguje a je to vhodným řešením i pro vás? Podívejte se na naše krátké video a v případě dotazů neváhejte kontaktovat naše odborníky.

realizováno 2020

Seznamte se s Richter + Frenzel

Jak to u nás vypadá? S čím vším se na nás můžete obrátit? A kolik máme koupelnových center? Nahlédněte do zákulisí společnosti Richter + Frenzel a seznamte se v krátkém videu s našimi službami.

realizováno 2020

Video na expozici

Video dokument s animacemi pro firemní prezentaci na veletrzích.

realizováno 2021

Brand Video

Video prezentující značku. Realizace videa byla součástí repositioningu značky. Byly realizovány jazykové mutace pro více zemí.

realizováno 2018

Testimonial video

Série testimonial videí a ambasadorkou projektu pro účely podpory projektu Moliklub.

realizováno 2018

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Geo Applications – vizuální identita společnosti

Pro společnost Geo Applications jsme nejdříve vytvořili zcela nové logo a kompletní vizuální styl. Pokračovali jsme webovými stránkami, které jsou atraktivní a informačně hodnotné pro poměrně specifickou cílovou skupinu – odborníky v oblasti geologického a geofyzikálního průzkumu. Dále vznikl informační plakát na míru, firemní brožura a vizitky.

realizováno 2016

Logo a identita mezinárodního veletrhu

Navrhli jsme logo a vizuální podobu Mezinárodních veletrhů módy a obuvi. Kromě vizuálů připravujeme veškerou grafiku a kreativní grafickou linku.

realizováno 2017

Inovace vizuální identity pro FenStar

Uspěli jsme v soutěži o redesign značkového portfolia a návrhu nového vizuálního konceptu pro značku FenStar. Práce zahrnovala rovněž analýzu vizuální prezentace konkurence a workshop s managementem společnosti ke směřování vizuální identity do budoucnosti pro různé tržní segmenty, včetně zahraničí.

realizováno 2017

Redesign vizuální prezentace značky GCE

Pro společnost GCE jsme měli možnost navrhnout a realizovat rozsáhlý projekt redesignu vizuální prezentace. Práce zahrnovala rovněž analýzu vizuální prezentace konkurence a několik workshopů týkající se "brand indentity" s managementem společnosti ke směřování značkového a vizuální identity pro různé tržní segmenty, včetně zahraničí.

realizováno 2018

Akviziční kreativní direct mail

Našim úkolem bylo navrhnout kreativní formu oslovení potenciálních zákazníků. Navrhli jsme řešení formou netradičního direct mailu, který byl posílán poštou na předem připravenou databázi. I přesto, že šlo o malý počet kontaktů, byla to komplexní kreativní zakázka.

realizováno 2017

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Zrychlete business s mag(net)ickým CRM

Cílem projektu bylo získání nových leadů (potenciálních zákazníků) na nákup systému Microsoft Dynamics CRM. Navrhli jsme strategii kampaně, která vzhledem k produktu a cílové skupině měla těžiště v online nástrojích. Vytvořili jsme zcela nové kreativní řešení včetně videí a animací. Kampaň byla průběžně optimalizována pro dosažení konverzí.

realizováno 2016

Mission INpossible

Cílem kampaně bylo přesvědčit tyto firmy v Česku, na Slovensku a v Maďarsku, aby změnily dodavatele okenních profilů. Adresát dostal zásilku, ve které našel tablet. Po zapnutí se spustila aplikace s videem, která adresáta nejdříve identifikuje a potom mu přehraje sdělení. Uživatel je vyzván, aby si domluvil schůzku prostřednictvím www formuláře.

realizováno 2015

EvoLink – uvedení nové značky na trh

Pro společnost Alvey Group, a. s., která zastřešuje mezinárodní skupinu společností působících v oblasti průmyslové automatizace, jsme realizovali rozsáhlý projekt uvedení nové značky na trh a její komunikace. Šestiměsíční spolupráce zahrnovala consulting, branding, logo design, vývoj www stránek, direct marketing, animované video a expozici.

realizováno 2016

MISE: Nová koupelna

Komplexní komunikační kampaň postavená na analýze trhu a marketingové strategii. Analýza a vypracování strategie zahrnovalo několik fází a společných workshopů s týmem zadavatele. Ukázky jsou z kampaně, která je primárně zaměřena na segment koncových zákazníků.

realizováno 2018

Firemní mobilita 2021

Informace jsou jednou z nejcennějších komodit dnešní doby. Pro klienta jsme vytvořili průzkum podpořený komunikační kampaní, který ve 3 vlnách v průběhu roku 2021 oslovil cílové skupiny. Získali jsme data od 458 provozovatelů vozových parků, které osvětlují současný a předpokládaný budoucí vývoj fleetového odvětví. Hlavní kanály - LinkedIn, Google.

realizováno 2021

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Brother Business Smart

Realizovali jsme launchovací kampaň, která spočívala nejen v lokalizaci mezinárodní kampaně na české prostředí. Kampaň běžela převážně online s využitím videoreklamy, bannerů a online PR článků. Veškerý provoz byl směřován na microsite kampaně, kterou jsme vytvářeli. Hlavním sdělením kampaně Brother Business Smart bylo chytré řešení tisku.

realizováno 2015

Operativní leasing - B2B kampaně

Komplexní dlouhodobá komunikační strategie v multikanálové digitální komunikaci s následnou realizací v kanálech - LinkedIn Ads, PPC - Google Ads, Facebook Ads, Seznam Sklik. Kampaň zaměřená na oslovení dvou cílových skupin u středně velkých a větších firem s vozovým parkem.

realizováno 2020 - 2022

Virtuální výroba

Lead generation B2B komunikační kampaň. LinkedIn Ads jako jeden z kanálů směrujících na landing page s názvem "Virtuální výroba". Stránky obsahují "kalkulátor úspor", který pomáhá zachytávat leady.

realizováno 2019

Facebookové kampaně a práce s komunitou fanoušků

V minulém roce se nám podařilo dostat počet sledujících klientovy FB stránky na 35 103 a toto číslo stále roste. Váhala je tak na Facebooku jednoznačným lídrem mezi producenty masných výrobků. Za tuto práci jsme získali ocenění Golden Bee 2020.

realizováno 2020

Digitální kampaně na podporu značky

Digitální kampaň byla realizována tak, aby využila co nejvíce dostupných formátů, ve všech použitých reklamních sítích. Kampaně byly nasazeny i na mobilní telefony. Reklamní formáty byly optimalizovány pro nejpoužívanější mobilní zařízení.

realizováno 2019

PR

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti PR

PR servis pro personální agenturu

Pro personální agenturu Trenkwalder CZ & SK jsme psali odborné články, vydávali tiskové zprávy a reagovali na požadavky médií. Přispěli jsme tak k řízení reputace této významné personální agentury.

realizováno 2014

PR servis v online

Ediční plán, konzultace s klientem a průběžné vytváření obsahu B2B portálu. Tvorba obsahu zahrnuje články, ankety, formuláře, video.

realizováno 2015

Luxusní brněnský hotel otvírá

Barceló Brno Palace Hotel otvíral v únoru 2012. K jeho etablování na špici brněnských ubytovacích příležitostí jsme využili reklamní kampaň (outdoor, print, radio), public a media relations (setkání s novináři, komentované prohlídky pro veřejnost). PR kampaň jsme vedli kontinuálně prvního půl roku od otevření, zahájena byla neformální snídaní s novináři.

realizováno 2012

Otevření zrenovovaného azylového domu sv. Markéty

PR podpora slavnostního otevření zrenovovaného azylového domu sv. Markéty v rámci CSR projektu společnosti PPG. Komplexní PR servis - spolupráce s neziskovými organizacemi na přípravě a zajištění události, zajištění mediálního pokrytí, mediální monitoring, zajištění PR eventu.

realizováno 2022

Tisková konference pro nový produkt

Úkolem agentury bylo podpořit uvedení nového produktu formou PR podpory v rámci tiskové konference na mezinárodním veletrhu. Zajišťovali jsme tento PR servis: - konzultace pro management, spojené s představením produktu na tiskové konferenci - návrh tiskové zprávy - mediální lobing - distribuce tiskových zpráv

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Webový portál s napojením na rezervační systém

Velmi nás potěšilo, že jsme měli možnost navrhnout a vytvořit webový portál s napojením na rezervační systém pro Filharmonii Brno.

realizováno 2018

Eshop SILON wear

Vytvoření e-shopu pro značku SILON wear. Produkty SILON wear navazují na tradici výroby polyesterového vlákna z recyklovaných PET lahví, která v SILONU funguje již od roku 2002. Produkty SILON wear vám budou každý den připomínat, že má smysl třídit odpad.

realizováno 2021

Vinylové podlahy mikrostránka

Pro účely digitálních kampaní v České republice pro předního světového výrobce vinylových podlah jsme navrhli a realizovali mikrostránku.

realizováno 2021

Landingpage pro leadgen kampaně

Návrh a realizace landing page k digitálním lead generation kampaním na platformě Wordpress s podporou systému na marketingovou automatizaci SharpSpring.

realizováno 2020 - 2022

Náborové stránky pro B2B firmu

B2B webová stránka zaměřená na nábor zaměstnanců. Spolupráce na vývoji řešení s HR oddělením zadavatele.

realizováno 2019

O správné volbě spolupracovat s agenturou MARCO BBN svědčí především fakt, že výkony našich kampaní neustále rostou.

O správné volbě spolupracovat s agenturou MARCO BBN svědčí především…

Zdenek Kapusta, Brother International CZ s.r.o.

Spolupráce s agenturou MARCO BBN je velmi příjemná. Vždy si ráda vyslechnu jejich názor, který je podložen bohatými zkušenostmi v oboru.

Spolupráce s agenturou MARCO BBN je velmi příjemná. Vždy si ráda…

Pavel Stoklasa, Deceuninck spol. s r.o.

Profesionální přístup. Propracovaná metodika. Velká snaha o pochopení potřeb klienta a specifik oboru, ve kterém působí. Jednoduché, výstižné vizualizace. Příjemná komunikace.

Profesionální přístup. Propracovaná metodika. Velká snaha o pochopení…

Juraj Klembara, Richter+Frenzel s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno