zpět na výpis
zpět na výpis

Ing. Michal Jedon

Pomáhám vám prosadit se v online světě

Od roku 2006 se věnuji tvorbě webů a SEO optimalizaci. V posledních letech hlavně navrhům online marketingových strategií, správě PPC kampaní a sociálním sítím. Rád si hraji s redakčním systémem Wordpress, ale orientuji se i v dalších CMS jako Joomla, Opencart apod. Snažím se pro klienty hledat nákladově optimální kompromis mezi SEO optimalizací a PPC inzercí (Google AdWords, Seznam Sklik.cz).

+420 608 444 075
michal@jedon.cz
michal.jedon.cz

IČ: 71871489

DIČ: CZ8803214178

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Online marketing pro RESIDENZA.cz

Dlouhodobá online marketingová strategie pro prodejce luxusního designového nábytku zahrnující PPC kampaně v Google Adwords, Seznam Sklik.cz. Propagace profilů na Facebooku a Instagmu. Návrh a realizace e-mailových zpravodajů. SEO optimalizace a správa webu.

realizováno 2014 - 2017

WWW a e-shop www.NOBL.cz

Pro předního českého prodejce kancelářského nábytku tvorba nové www prezentace včetně e-shopu. Návrh online propagační strategie včetně PPC, remarketingu a sociálních síti. Dlouhodobá aktualizace www stránek.

realizováno 2016

Jezdecké potřeby Koníkům.cz

Realizace marketingové strategie pro specializovaný e-shop s jezdeckými potřebami vč. návrhu responsivního designu webu. Správa inzertních kampaní.

realizováno 2021

EffiChem.cz

Návrh a realizace strategie online marketingu a mezinárodní expanze pro vývojáře specializovaného laboratorního software EffiChem. Včetně tvorby nových www stránek.

realizováno 2021

DANCE BRNO

Online marketingová strategie včetně nastavení a tvorby www stránek pro podporu baletního festivalu DANCE BRNO.

realizováno 2021

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Miniškolka DEVÍTKA Brno

Tvorba www stránek pro dětské centrum a miniškolku. Následná propagace ve www vyhledávačích. Dlouhodobá aktualizace a správa. Spolupráce na online marketingové strategii.

realizováno 2015

Marketing pro síť prodejen luxusního video a audio vybavení

Redesign www prezentací pro prodejce luxusního elektra premiových značek. Tvorba tématických microsite. Nastavení a správa propagační strategie ve vyhledávačích. Tvorba remarketingových bannerů, správa a strategie publikování na sociálních sítích. Návrh a realizace propagace i na Slovensku.

realizováno 2014 - 2017

Dětské rostoucí stoly Moll

Kompletní návrh a realizace www prezentace dětských rostoucích stolů od německého výrobce MOLL funktion. Zaškolení obsluhy, dlouhodobá aktualizace a poradentství. Pravidelné konzultace online marketingu, PPC a prezentace na sociálních sítích. Spolupráce na dalších projektech pro tohoto klienta.

realizováno 2015

basys.studio

Redesign firemního webu a navazující online marketingové strategie pro propagaci instalace profesionální audio techniky na klíč.

realizováno 2021

Simple Lift - Manipulační technika

Návrh a realizace komplexní strategie online marketingu, PPC a správy sociálních síti pro předního prodejce manipulační techniky.

realizováno 2020

S Michalem spolupracuji na tvorbě a správě řady www stránek pro mé firmy již od roku 2005. Jedná se o vzájemně mimořádně úspěšnou spolupráci, díky které jsme si na internetu vybudovali velmi dobré pozice a získali mnoho nových zákazníků. Michal pravidelně sleduje nejnovější trendy online propagace a neustále zkouší něco nového, proto věřím, že naše weby díky tomu patří k nejinovativnějším, a to oceňují i naši zákazníci. Jedná se opravdu o IT specialistu na svém místě, a to s minimálními náklady. Doufám, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i v následujících letech.

S Michalem spolupracuji na tvorbě a správě řady www stránek pro mé firmy…

Ing. arch Petr Novák, NO+BL Kancelářský nábytek s.r.o.

S panem Michalem Jedonem spolupracuji již několik let na komplexním řešení marketingu pro obchodní síť prodejen basys.net - prodejce prémiového elektra v Brně, Praze i Bratislavě. Zrealizovali jsme již několik tématických webových prezentací, billboardů a PPC kampaní. Cením si jeho zkušeností a nápadů na nové postupy.

S panem Michalem Jedonem spolupracuji již několik let na komplexním…

Marek Gut, Basys.net

S Michalem se známe již řadu let a nahradil u nás ve firmě několik externistů najednou. Dlouhodobě spolupracujeme na strategii SEO optimalizace, správy sociálních sítí i tvorbě firemního webu mezinárodního výrobce a prodejce nábytku Residenza KLER. Velká výhoda je, že pan Jedon má již rozsáhlé zkušenosti s propagací firem zaměřených na prodej nábytku, proto umí navrhnout řešení přímo na míru, bez zbytečně vynaložených financí na neefektivní způsoby propagace.

S Michalem se známe již řadu let a nahradil u nás ve firmě několik…

Jana Baborová, RESIDENZA.cz, KLER.pl

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno