zpět na výpis
zpět na výpis

Move up, s.r.o.

Komunikační agentura

Zajišťujeme špičkové služby především z oblasti public relations, komunikace, marketingu, digitálního publikování a tvorby obsahu. V našem portfoliu ale nechybí žádný moderní informační kanál ani komunikační metoda. Díky našim bohatým zkušenostem dokážeme účinně pomáhat s rozvojem začínajícím startupům, firmám všech velikostí i nadnárodním podnikům.

+420 602 642 642
ivan@moveup.cz
www.moveup.cz

IČ: 45281548

DIČ: CZ45281548

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

NeoVize - promo klipy

Neovize je oční klinika v Brně, poskytující mimo jiné operaci laserových očí, která vás zbaví dioptrických brýlí. Cílem videa bylo komunikovat výhody života bez brýlí a ukázat jednoduchost a bezpečnost celého procesu.

realizováno 2018

Instruktážní video PortaTherm

Instruktážní video pro společnost PortaTherm zaměřené na lamelové clony.

realizováno 2018

Prezentační video B2B Trip.market

Prezentační video služby B2B Trip market

realizováno 2018

Produktové video AnyoneGo

Produktové video představující vozíky pro handicapovaná zvířata.

realizováno 2017

Produktové video Trilab

Pro společnost TriLAB jsme zajistili návrh a realizaci videa, které představuje 3D tiskárnu TRILAB DeltiQ 2.

realizováno 2019

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Vizuály pro podporu nového systému zpracování odpadů

V rámci spolupráce vznikl vizuál a strategie kampaně pro podporu nového informačního systému určeného pro evidenci odpadu měst a obcí.

realizováno 2019

Dr. Max: digitální publikování

Připravujeme digitální publikace magazínů Max Magazín a Maximum. Zajišťujeme atraktivní design, který současně umožňuje využití všech prvků interakce se čtenářem, které umožňuje současné digitální publikování (křížovky, galerie, videa, omalovánky, 3D vizualizace). Publikace jsou dostupné pro iOS i Android v samostatné aplikaci DrMax Média.

realizováno 2019

Maintica: tvorba loga

Grafický design loga firmy MAINTICA jsme provedli po konzultaci s klientem a rešerši cílové skupiny. Nabídli jsme klientovi několik verzí, jejichž hlavním cílem bylo mít čistý a nadčasový font. Klient si velice rychle vybral finální variantu.

realizováno 2019

World From Space: tvorba webových stránek

Společnost World From Space zajišťuje satelitní monitoring stavu polních plodin. Speciálně pro tuto službu - DynaCrop - jsme vytvořili nový web s cílem získávat klientovi nové zákazníky. Zaměřili jsme se na atraktivní grafiku, vhodné podmínky pro vyhledatelnost webu i možnost vyzkoušet si demo verzi produktu.

realizováno 2020

Aktualizace loga a logomanuál

Pro přední český florbalový klub Bulldogs Brno jsme provedli aktualizaci původního loga a sestavili logomanuál pro sjednocení vizuální identity klubu. V souladu s novou vizuální identitou postupně pro klub připravujeme další grafické podklady.

realizováno 2021

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Den bez dluhů

Příprava a realizace komplexní komunikační strategie zaměřené na propagaci akce „Den bez dluhů”. Součástí spolupráce je kompletní zajištění obsahu, každoroční analýzy předchozích ročníků a aktualizace komunikační strategie tak, aby plnila nové cíle stanovené pro další ročník.

realizováno 2019

Nové portfolio Furch Guitars

Společnosti Furch Guitars jsme aktivně pomáhali s obměnou jejího základního portfolia akustických kytar po téměř osmnácti letech. V jejím rámci došlo mimo jiné ke změně označení jednotlivých kytarových řad, vytyčení si způsobu jejich komunikace a následné prezentaci nového portfolia českým i zahraničním novinářům a veřejnosti.

realizováno 2019

M2MC: strategie komunikace

Tvorba komplexní strategie zahrnující tradiční PR a marketingové kanály, účast na veletrzích, webináře, relevantní fóra, redesign webu a využívání nových propagačních kanálů. Důležitou částí strategie je aktivní zapojení do relevantních fór na sociálních sítích - to vše s ohledem na prioritní zaměření klienta na zahraniční trhy.

realizováno 2019

Marketingová strategie TriLAB

V rámci spolupráce jsme vytvořili marketingovou strategii pro branding značky TriLAB a produktů TriLAB DeltiQ 2 a podklady pro akvizice online komunikačních kanálů.

realizováno 2019

Marketingová strategie pro sociální sítě

V rámci spolupráce jsme provedli podrobnou analýzu chování stávajících zákazníků společnosti Chytrý Kvíz v online prostředí a navrhli novou marketingovou strategii pro komunikaci společnosti na sociálních sítích. Její náplní byl především výběr nejvhodnějších kanálů, formy a frekvence komunikace, a příprava vzorového contentu.

realizováno 2021

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Marketingová strategie pro LinkedIn komunikaci

Pro Mainticu jsme vytvořili strategii pro efektivní online komunikaci. Po analýze cílové skupiny jsme se rozhodli zaměřit zejména na sociální síť LinkedIn. Ve fázi realizace kombinujeme tvorbu obsahu (článků a videí) na blog, osobní komunikaci s cílovou skupinou přímo na LinkedInu s využitím zpráv, skupiny a publikování příspěvků.

realizováno 2019

YouTube influenceři pro Furch

Součástí mezinárodní online komunikace pro společnost Furch byla v roce 2019 i aktivní spolupráce s nejvyhledávanějšími kytarovými influencery. Vybírali jsme takové, kteří fungují napříč platformami (YT, Insta) a mají globální dosah. Každá jednotlivá spolupráce tak významně zvýšila návštěvnost webu Furch i zájem o promovaný/recenzovaný produkt.

realizováno 2019

ModusLink: komunikace na sociálních sítích

Správa LinkedIn profilů managementu společnosti ModusLink. Doporučení pro správu profilů a příprava konkrétních návrhů pro příspěvky.

realizováno 2018

Netgear: správa webu a komunikace na sociálních sítích

Netgear je americká technologická společnost s celosvětovou působností. Cílem spolupráce je mimo jiné zajištění komunikace s fanoušky značky. Pro tyto potřeby byly zřízeny fanstránky společnosti a profily na sociálních sítích Facebook a Youtube.

realizováno 2018 - současnost

Komunikace v online a digitálním prostředí

Pro přední český florbalový klub jsme připravili komplexní strategii pro komunikaci s fanoušky klubu na veškeré informační kanály, především webové stránky, sociální sítě a fanshop. Navrhli jsme optimalizaci profilů na sociálních sítích a obsahovou strategii, kterou průběžně realizujeme spolu s online specialisty klienta.

realizováno 2021

PR

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti PR

HR PR kampaň pro Kiwi

PR kampaň pro Kiwi.com byla zacílena na specifické publikum, aby pomohla propagovat pořádané akce a podpořila tak prezentaci společnosti Kiwi.com jako zajímavého zaměstnavatele. Zároveň kampaň podporovala propagaci Kiwi.com jako úspěšné a rostoucí společnosti.

realizováno 2017

Mezinárodní komunikace společnosti Furch Guitars

Pro společnost Furch Guitars, věnující se výrobě špičkových akustických kytar, zajišťujeme marketingovou komunikaci po celém světě. Mezi naše aktivity patří zejména vydávání tiskových zpráv v lokálním jazyce, komunikace s tamními novináři, harmonizace marketingových aktivit s tamními obchodními partnery či placená propagace značky.

realizováno od 2018 do současnosti

PR pro Unicorn

Mediální publicitu projektů společnosti Unicorn zajišťuje naše agentura již od roku 2017. Během let jsme do českých médií prosazovali mj. zprávy o nové metodě boje s kůrovcem, informace o nabídce online výukových aplikací, nebo o inovativních řešeních z oblasti Průmysl 4.0. Soustředili jsme se také na oblast HR.

realizováno od 2017 do současnosti

Den bez dluhů

Již desátým rokem se podílíme na realizaci komunikační strategie zaměřené na propagaci akce Den bez dluhů, která Čechům a Slovákům připomíná, že problém splácení dluhů není možné odkládat. V roce 2020 bylo naším úkolem kvůli pandemii akci převést kompletně do online prostředí.

realizováno 2020

Netgear: komplexní PR komunikace

Netgear je americká technologická společnost s celosvětovou působností. Klient neměl přímé zastoupení na českém trhu. Cílem spolupráce je zajištění komunikace v českém jazyce jak pro média či fanoušky značky, tak pro distributory značky v Česku i na Slovensku.​

realizováno 2018 - současnost

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Web pro Furch Guitars

Pro společnost Furch Guitars, věnující se výrobě špičkových akustických kytar, jsme navrhli a vytvořili nové webové stránky ve třech regionálních mutacích. Součástí aktivit bylo také jejich otextování a naplnění obsahem.

realizováno 2018

PR pro CleverFarm

CleverFarm je technologický startup, který zavádí moderní technologie do oblasti zemědělství. Předmětem spolupráce je příprava textů - od případových studií, tiskových zpráv až po tematické články, ale také media relations, prosazování témat a odborníků z CleverFarm do médií a další PR aktivity.

realizováno od 2017 do současnosti

PR služby a rebranding Kiwi.com

Zajištění PR služeb a komplexní komunikace k rebrandingu společnosti SkyPicker na Kiwi.com.

realizováno 2016

Copywriting pro Unicorn

Pro Unicorn v rámci PR spolupráce zajišťujeme také kompletní copywriting pro mediální výstupy a to od klasických tiskových zpráv přes tvorbu briefů pro novináře až po tvorbu tematických článků.

realizováno od 2017 do současnosti

Copywriting pro Bulldogs Brno

Pro Bulldogs Brno zajišťujeme komplexní copywriting pro interní i externí komunikační kanály. Naše práce s texty zahrnuje mj. sociální sítě, webové stránky, komunikaci s fanoušky a partnery klubu, obchodní materiály, členskou sekci nebo mediální výstupy od klasických tiskových zpráv přes tvorbu briefů pro novináře až po tvorbu tematických článků.

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

AnyoneGo: Tvorba webu

Firma AnyoneGo vyrábějící unikátní vozíky a ortézy pro hendikepované psy a jiná zvířata pro nás nebyla žádnou neznámou. Stojíme za podobou loga a postarali jsme se o původní verzi webové stránky. S rozvojem společnosti nastal čas na revoluci i v její online prezentaci. A tak vznikl nový web.

realizováno 2020

DreamBIG: Tvorba nového webu

Návrh a realizace nových webových stránek moderní personální agentury, která se věnuje hledání IT expertů a také organizaci eventů pro IT komunitu. Součástí webu byl také návrh blogu pro odborníky z HR branže, klienty a experty z IT světa.

realizováno 2021

DYNACROP: Návrh a tvorba webu

DynaCrop API je skupina geoprostorových, IT a environmentálních expertů s vášní pro satelitní data a zemědělství. Její mateřská společnost World from Space se na nás obrátila ohledně tvorby nových webových stránek v deseti světových jazycích. Součástí tvorby webu byl také návrh blogu o použití satelitních technologií v zemědělství.

realizováno 2021

HUTIRA: Návrh a příprava nového webu

Se společností HUTIRA BRNO jsme spolupracovali dlouhodobě a dokázali dobře poznat její provoz i potřeby. Vyvrcholením naší spolupráce byla příprava nových webových stránek mateřské společnosti i dceřiných podniků. Jednalo se o jeden z nejrozsáhlejších webových projektů, který kromě samotného návrhu a tvorby stránek zahrnoval i kompletní textaci.

realizováno 2021

Kubíček VisionAir: Návrh a tvorba webu

Firma Kubíček VisionAir podniká v oboru výroby horkovzdušných balonů a nafukovadel, vytváří také speciální zakázková nafukovadla na míru. Pro firmu Kubíček VisionAir jsme navrhli a vytvořili novou koncepci interaktivního vícejazyčného webu, jehož součástí byl také firemní blog a kreativní reference.

realizováno 2021

S profesionály ze současného týmu Move Up spolupracujeme již více jak patnáct let. Spolupráce v oblasti PR a marketingu je po celou dobu profesionální, spolehlivá a velmi úspěšná. Move Up vloží do své práce vždy něco navíc a díky tomu mají naše produkty na českém a slovenském trhu výbornou pozici.

S profesionály ze současného týmu Move Up spolupracujeme již více…

Piotr Dudek, NETGEAR CEE

S Move up spolupracujeme téměř ve všech oblastech PR a marketingu. Kladou důraz na pochopení tématu, cílové skupiny i toho, jak na sebe navazují jednotlivé aktivity firmy, a dobře znají nové moderní propagační kanály a mají zkušenosti i kontakty důležité pro propagaci firmy v zahraničí.

S Move up spolupracujeme téměř ve všech oblastech PR a marketingu.…

Karel Krčmář, CEO M2MC

V Move Up jsou profesionálové ve svém oboru. Vyzdvihnout musím především jejich pečlivost, komunikaci a upřímné nadšení pro naše aktivity v rámci oboru. S Move Up se můžu spolehnout, že PR CleverFarm nikdy nebude stát.

V Move Up jsou profesionálové ve svém oboru. Vyzdvihnout musím především…

Adam Severa, CleverFarm

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno