zpět na výpis
zpět na výpis

Onlineprumysl.cz

B2B a B2C online marketing na sociálních sítích

Aktivní management firemních profilů na sociálních sítích. Online propagace produktů a služeb pro B2B a B2C podniky. Vyhledávání zákazníků a tvorba komunity zejména na LinkedInu, Facebooku a Instagramu.

+420728976757
Tomas.keprta@gmail.com
www.onlineprumysl.cz

IČ: 03977064

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Management sociálních sítí + grafika

Kompletní management sociálních sítí. LinkedIn, Facebook, Instagram. Tvorba obsahu, úprava fotek, videí, textace, komunikace s potenciálními zákazníky. Grafické práce pro inzerci.

realizováno 2020, 2021, 2022

Management sociálních sítí

Management sociálních sítě LinkedIn. Tvorba obsahu, úprava fotek, videí, textace, komunikace s potenciálními zákazníky. Školení sociálních sítí pro zaměstnance společnosti.

realizováno 2022

Reklamní kampaně LinkedIn, management sociálních sítí

Tvorba sponzorovaných kampaní na LinkedInu zaměřených na produkty a eventy. Správa LinkedInu - tvorba obsahu, úprava fotek a videí, texty, komunikace

realizováno 2020, 2021, 2022

Kompletní online marketing

Vybudování oborové komunity na LinkedInu - více než 13 000 sledujících bez sponzoringu (pouze virálně). LinkedIn, Facebook a Instagram management. Tvorba a aktualizace webu. Fotografování, úprava fotek a tvorba příspěvků na sociální sítě.

realizováno 2019, 2020, 2021, 2022

management sociálních sítí

Kompletní management sociálních sítí. Tvorba obsahu, komunikace se zákazníky, předávání kontaktů.

realizováno 2022

Tomáš Keprta vybudoval celou naši online propagaci. Jen na LinkedInu má CKD Blansko více než 13 000 sledujících a přes 100 000 zobrazení naší značky měsíčně. Navázali jsme řadu kontaktů s novými klienty. Těchto výsledků se mu podařilo dosáhnout bez placených příspěvků.

Tomáš Keprta vybudoval celou naši online propagaci. Jen na LinkedInu…

Yaroslav Okhatrin (generální ředitel)

Tomáš Keprta, dříve jako zaměstnanec vybudoval firemní propagaci TOS KUŘIM. Poté, co začal svoje služby nabízet externě, jsme neváhali a svěřili mu online propagaci naší společnosti na sociálních sítích. Značka TOS KUŘIM se opět dostala do povědomí potenciálních klientů i odborné veřejnosti po celém světě. Díky těmto nově navázaným kontaktům se nám podařilo uzavřít konkrétní obchodní případy. Mohu jeho služby velmi doporučit.

Tomáš Keprta, dříve jako zaměstnanec vybudoval firemní propagaci…

Pavlína Křepelková (obchodní reditelka)

Na základě mých zkušeností je to jeden z nejšikovnějších marketérů pro B2B podniky na trhu. Spolupracuji s ním již řadu let. Pomáhá mi aktuálně s launchem produktů na trh, online propagací na sociálních sítích a s grafikou.

Na základě mých zkušeností je to jeden z nejšikovnějších marketérů…

Karel Linert (generální ředitel VAPOS)

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno