zpět na výpis
zpět na výpis

Pavlína Faragová

Fotograf na volné noze

Ráda Vám pomohu s prezentací Vaší firmy, zviditelněním Vaší značky, s propagací na sociálních sítích ad. Tedy se vším, kde je potřeba vizuální obsah.

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Heller tailoring

S firmou HELLER s.r.o. spolupracuji již několik let. Od klasické produktové fotografie pro heller.cz jsme postoupili k exkluzivní prezentaci tvorby designérky Viktorie Yash, z čehož vznikl projekt hellertailoring.cz.

realizováno 2017

Winebar Chatka

Pro nově zrekonstruovaný winebar Chatka, který navrhlo architektonické studio ORA, jsem fotila interiér.

realizováno 2017

Portréty Audiolibrix

Portréty členů týmu firmy Audiolibrix jsme fotili v mém znojemském foto ateliéru. Fotografie byly využity na webových stránkách audiolibrix.cz a na vizitkách každého člena týmu.

realizováno 2017

Happy Star

Focení pro hotel Happy Star mělo dvojí zadání. Fotila jsem jednak interiér, ale také lifestylové fotografie vykreslující nabídku služeb hotelu. Fotografie byly využity pro web i tiskové materiály.

realizováno 2017

Top4fitness

Fotila jsem předvánoční kampaň nového projektu Top4fitness spadající pod společnost Top4sport.

realizováno 2017

Pavlínu jsme oslovili s prosbou o nafocení série portrétů jednotlivých členů našeho týmu Audiolibrix. Vyšla nám dokonale vstříc a nabídla profesionální a přitom lidský přístup a podmínky. Výsledky potom jen potvrdily její cit pro kompozici a světlo, když z poměrně obyčejných tváří audioknižních nadšenců vytvořila téměř filmové hvězdy. Pavlíniny fotografie nyní používáme u našich firemních kontaktů na webu a v elektronické komunikaci s obchodními partnery.

Pavlínu jsme oslovili s prosbou o nafocení série portrétů jednotlivých…

Jakub Horák, Audiolibrix s.r.o.

Spolupráce s Pavlínou na vytvářeni fotostory pro značku Heller Tailoring byla velmi úspěšná. Nejdříve jsme mluvili o záměru a vizi značky a o tom, jak zasadit modely do zajímavého prostředí. Jelikož se jednalo o úvodní kolekci, velmi nám záleželo na správné prezentaci našich oděvů. Pavlína se ujmula této práce s velkým nasazením. Její přístup je kreativní, spontánní, přátelský a výsledné fotografie předčily naše očekávání.

Spolupráce s Pavlínou na vytvářeni fotostory pro značku Heller Tailoring…

Viktoria Yash, fashion designer

S Pavlínou se na focení domlouvám opakovně, vždy, když je potřeba nafotit nový projekt. Skvěle se mi s ní komunikuje, na základě rozhovoru dokáže skvěle vystihnout můj záměr a výsledek pak sklízí úspěch.
Samotné focení probíhá v pohodové atmosféře, pro Pavču není nic problém i přes náročné požadavky a náhle změny během focení.

Úprava fotek je vždy perfektní, spolupráci s ní jedině doporučuji.

S Pavlínou se na focení domlouvám opakovně, vždy, když je potřeba…

Jakub Šigut, Majitel a poskytovatel licence hany bany. Kondiční a osobní trenér.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno