zpět na výpis
zpět na výpis

PROAM, s.r.o.

architektura

Věnujeme se kompletní projekční činností v oblasti urbanismu, architektury a designu. Se stálými spolupracovníky a externími specialisty zajišťujeme projekty novostaveb, rekonstrukcí včetně řešení interiérů. Zpracováváme veškeré stupně projektových dokumentací a zajišťujeme jejich projednání s úřady. Jako nedílnou součást provádíme autorský dozor při realizaci.

+420 602 502 772
architekti@proam.cz
www.proam.cz

IČ: 28293592 plátce DPH

Architektura / interiérový design / design nábytku

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Architektura / interiérový design / design nábytku

Centrum Kaštanová

Projekt řeší rozšíření areálu společnosti Keraservis, který je situován uvnitř stávajícího průmyslového a skladovacího areálu. Kompletní projektová činnost od architektonické studie až po prováděcí projekt, návrh interiéru a autorský dozor na stavbě.

realizováno 2015

Obnova Vily Münz

Záměrem návrhu obnovy vily Münz nebylo zakonzervovat stav z doby dokončení vily v roce 1928, ale navodit situaci, která by nastala, pokud by byla zachována kontinuita bydlení po celou dobu její existence. Kompletní projektová činnost od architektonické studie až po prováděcí projekt, návrh interiéru, nábytku a autorský dozor na stavbě.

realizováno 2014

Pflaums Posthotel Pegnitz

Projekt dostavby pětihvězdičkového hotelu Pflaums Posthotel Pegnitz v Bavorsku. Projektová činnost obsahovala zpracování koncept designu, architektonické studie, dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení.

realizováno 2014

Mateřská školka v Semilech

Kompaktní jednopodlažní objekt umístěný podél stávající komunikace skrývá dle zadání provozy dvou školek - klasické a Waldorfské mateřské školy. Obě jsou orientovány do zahrady doplněné o řešení prvků pro venkovní aktivity dětí. Zpracování architektonické studie v rámci architektonické soutěže.

realizováno 2015

Recepce hostelu

Návrh interiéru recepce hostelu, která zároveň slouží i jako kavárna pro cestovatele i veřejnost. Zpracování studie interieru a realizační dokumentace.

realizováno 2014

Spolupráce s PROAM ARCHITEKTI na projektu Centra Kaštanová byla rozsáhlá. Společným výsledkem je živé a funkční Centrum bydlení a designu, a také pokračující spolupráce na dalších projektech.

Spolupráce s PROAM ARCHITEKTI na projektu Centra Kaštanová byla rozsáhlá.…

Radek Černý, KERASERVIS, CEO

S architekty jsem se poznal při spolupráci na obnově vily Münz v Brně a později i na několika dalších projektech většího či menšího rozsahu.
Ateliér prokázal spolehlivost, ochotu hledat společně ta nejlepší řešení i schopnost dotahovat věci do konce.

S architekty jsem se poznal při spolupráci na obnově vily Münz v Brně…

Milan Boček, Equity Investment, a.s., zástupce investora

PROAM ARCHITEKTY mohu jen doporučit, spolupráce s nimi na bistra Soupa byla inspirativní a flexibilní.

PROAM ARCHITEKTY mohu jen doporučit, spolupráce s nimi na bistra Soupa…

Slavko Felix

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno