zpět na výpis
zpět na výpis

Randomers

Kreativní řešení a design pro efektivnější fungování firem v online světě.

Pomáháme vytvořit funkční webové stránky a e-shopy, mobilní aplikace, grafický design, branding na míru, poradenství v komunikační strategii online, poradenství pro kreativní a "maker" start-upy aneb jak vytvořit hand-made produkt a dostat ho na trh.

+420 721 942 004
lab@randomers.org
www.randomers.org

IČ: 09612564

DIČ: CZ09612564

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Katalog Česko ve Španělsku

Měli jsme velkou čest být osloveni přímo českým velvyslanectvím v Madridu pro zrealizování katalogu, který má přiblížit českou republiku španělským firmám i osobám. Vznikl tak dvojjazyčný katalog s moderním, ale zároveň i formálním vzhledem.

realizováno 2021

Logo pro Ekatlali

Rozhodli jsme se podpořit nevládní organizaci s cílem pečovat o životní prostředí, flóru a faunu, chránit je a také obnovovat ekologickou rovnováhu. Eka-tlali znamená v Nahualt "obejmout zemi" a s tím jsme pracovali tak, aby tato esence byla zachována i v jejich celkovém brandingu a barvách

realizováno 2020

Mobilní aplikace pro lokální turismus

Návrh loga, UX/UI designu a implementace mobilní aplikace Streetours pro lokální i mezinárodní turismus.

realizováno 2020

Logo pro Brnotorious

Návrh loga pro značku zabývající se dekorativním a textilním designem

realizováno 2019

Logo pro La Sosenga

Identita pro tradiční středozemní restaurace. Moderní a zároveň klasické logo přímonínající hmoždíř, polední menu s náčrty čerstvých surovin

realizováno 2022

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Web pro SpainArt

Realizace designu UX/UI a maketace webové stránky na míru pro klienta s velmi vytříbeným vkusem - SpainArt, skupiny profesionálů oddané světu umění již více než 15 let, která se věnuje navrhování, plánování, organizaci a zřizování dočasných a stálých výstav na národní i mezinárodní úrovni ve spolupráci s nejlepšími specialisty v každé oblasti.

realizováno 2021

E-shop pro kreativní hry Bauplay

Bauplay je interní projekt, který vznikl před rokem, kdy z typografie vlastní tvorby byla vytvořena modulární, typografická a kreativní hra pro děti i dospělé- Bautype. Produkt jsme vyrobili hand-made, vytvořili design packagingu, marketingovou strategii, e-shop a úspěšně uvedli na trh

realizováno 2021-2022

Web pro restauraci La Sosenga

Restaurace La Sosenga si přála svěží stylový web, ale s nádechem tradice, ze které vychází její excelentní středozemní kuchyně. Web je zpracován ve Wordpressu na míru (bez template).V backendu webu jsme nastavili tlačítka pro výměnu polední menu a otevírací dobu, kterou může klient sám nastavit a to naprosto jednoduše a bez programovaní.

realizováno 2022

Kaluzova

Umělecký web a e-shop pro malířku Evu Kalužovou

realizováno 2018

Web Bon Vent

Aktualizace designu UX/UI pro online obchod Bon Vent a comunikační strategie

realizováno 2021

Spolupracujeme s Evou Kalužovou a Xavim Alonsem již téměř dva roky. Řešili jsme spolu re - design a údržbu naší webové stránky, jejich aktivní účast na námi organizovaných eventech v Barceloně a kulturních projektech ve spolupráci s Českým Centrem v Madridu. Od samého počátku jsme vybudovali naši spolupráci na vzájemné důvěře. Pro nás je vždy zásadní proaktivita a plynulá komunikace. V tomto ohledu jsme se na Evu s Xavim mohli vždy spolehnout. Jsou časově flexibilní, při společných projektech projevili svůj talent pro kreativitu, jsou velmi všestranní a při schůzkách s nimi jsem se vždy cítila v dobrých rukách. Konstruktivně navrhují řešení, umí naslouchat a připravit řešení na míru. Já osobně si cením jejich lidskosti a přátelského přístupu, jsou velmi příjemní a zároveň velcí profesionálové, co rozumí svému oboru. Upřímně jejich služby doporučujeme všem, kterým je takovýto způsob práce a přístupu blízký.

Spolupracujeme s Evou Kalužovou a Xavim Alonsem již téměř dva roky.…

Jitka Loucká - Ředitelka, Hispánsko-česká obchodní komora

Randomers pro nás vytvořilo webové stránky, které jsou pro nás důležitým komunikačním kanálem našich aktivit. Velice si vážím jejich schopnosti okamžitě regovat na naše připomínky a také proktivního přístupu během celé spolupráce.

Randomers pro nás vytvořilo webové stránky, které jsou pro nás důležitým…

Marcela Tosal - SpainArt

Velvyslanectví České republiky v Madridu spolupracovalo s Randomers. na prezentačním katalogu o českých stopách ve Španělsku. Randomers. nám připravili krásný grafický design, vložili do toho fantazii, která nám úředníkům chybí, a znalosti českých i španělských zvyklostí v oblasti prezentačních tiskovin. Spolupráce byla skvělá, komunikace rychlá a spokojenost s výsledným produktem naprostá. Náš úřad může Randomers. všem vřele doporučit.

Velvyslanectví České republiky v Madridu spolupracovalo s Randomers.…

Daniela Čápková - Zástupkyně velvyslance, Velvyslanectví České republiky v Madridu

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno