zpět na výpis
zpět na výpis

Richard Skoumal

Fotograf

Fotografie provozoven, produktů, portrétů nebo také reportáž z akcí a další.

+420606050989
risaskoumal@gmail.com
rsphotos.cz

IČ: 17434271

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Prodloužené TŠ Dynamic

Pro taneční školu Dynamic jsem v roce 2022 - 2023 nafotil sérii bílých prodloužených, barevné prodloužené, plesu a studentských párty. S reportáží z akcí byli jak organizátoři, tak i účastníci vždy spokojeni.

realizováno 2022

Představení práce Domácího hospice Girasole

Pro Domácí hospic Girasole jsem fotil jejich nabízené služby. Od benefičních akcí jako Běh mandloňovou stezkou, přes očkování proti nemoci Covid 19 po osobní péči u klientů doma.

realizováno 2020

Prezentace MOSS Logistics

Pro MOSS Logistics jsem fotil kampaň Jezdi v MOSSu, nové prostory Mega haly a její slavnostní otevření, nebo portréty vedoucích zaměstnanců.

realizováno 2020

Propagace Mandlárny Brno

Pro Mandlárnu Brno fotím prostory, nápoje, produkty a spokojené zákazníky.

realizováno 2021

Hody

Každoročně fotím spoustu folklorních akcí a hody jsou toho velkou součástí.

realizováno 2022

Richard Skoumal fotí pro město Hustopeče nejčastěji zajímavá místa, okolní přírodu a rovněž zachycuje originální okamžiky velkých městských akcí, mezi které patří například Slavnosti mandloní a vína nebo Burčákové slavnosti. Jeho fotografie jsou kvalitní, kreativní a umí zachytit kouzlo daného okamžiku.

Richard Skoumal fotí pro město Hustopeče nejčastěji zajímavá místa,…

Jana Hrádková, Město Hustopeče

Richard pro MOSS logistics nafotil několik zakázek – od exteriérů a interiérů našeho nového skladového terminálu, po samotné slavnostní otevření této stavby. Spolupráce s ním byla naprosto bezproblémová a dodané fotografie na vysoké úrovni. Ceníme si jak jeho iniciativy, citu pro zachycení prostoru i akce. Jeho snímky pomáhají v naší prezentaci nejen na sociálních sítích. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Richard pro MOSS logistics nafotil několik zakázek – od exteriérů…

Eva Ondrůjová, MOSS logistic

Fotografa Richarda Skoumala jsme poprvé oslovili na jaře 2020 v rámci naší premiérové benefiční akce pro Domácí hospic Girasole nazvané Běh mandloňovou stezkou. I přes nepříznivé počasí nafotil Richard skvělé fotky, které dokonale vystihly atmosféru celé akce. Jeho fotografie mluví samy za sebe.

Velice oceňujeme také skvělou komunikaci a osobní nasazení, se kterým Richard přistupuje k práci. Jsme rádi, že naše spolupráce nadále pokračuje a těšíme se na další výzvy.

Fotografa Richarda Skoumala jsme poprvé oslovili na jaře 2020 v rámci…

Lenka Trojáková, Domácí hospic Girasole

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno