zpět na výpis
zpět na výpis

Tomáš Zindulka

Tvorba vizuálních identit

Jsme smečka reklamních profesionálů na volné noze.
Chceme, aby i malá firma mohla mít velkou reklamu.

Rádi se pohybujeme v oblasti marketingu, reklamy, grafiky a digitálních médií. Jsme uskupení lidí na volné noze. Každý z nás má nadání na něco jiného a dohromady tvoříme silný celek.

Prošli jsme si dlouholetou prací ve fullservisových agenturách. Za 9 let naší existence jsme tvořili již pro více jak 470 značek.

Grafický design, Vizuální identity, Komunikační strategie, Copywriting, Webdesign

+420 604 828 185
zinda@smeczka.cz
www.smeczka.cz

IČ: 00743488

DIČ: CZ8002195806

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

ŘEKNI TO POTISKEM

Moc dobře jsme si sedli s klientem. Během několika měsíců jsme firmě T-SHOCK změnili jejich reklamní komunikaci od základu. Zaslouží si to. Jen triček potisknou 100 000 za rok!

realizováno 2022

OBORY CO LETÍ

Tak toto byla srdcová zakázka. Smysluplná zakázka, kdy se strojírenská firma rozhodla podpořit nábor studentů na střední technickou školu a má pravdu "strojařina už dávno není dřina", je to čistá a dobře placená práce, která má výsledky.

realizováno 2022

ZABALENO S LÁSKOU

Rádi přicházíme ve správný čas, kdy obchod přeroste marketing. Vital Country malý rodinný eshop, který to má vydřené. Vyzbrojili jsme je stylovým vizuálním stylem.

realizováno 2022

ZDRAVÉ MLSÁNÍ

Příprava nového konceptu obalů pro značku "dobré časy" a rozpracování na stěžejní produkty.

realizováno 2022

NOVÉ SPOJENÍ

Jedna z výzev pro našeho hlavního a dlouholetého klienta, který letos zavedl novinku "spojení" dvou nezávislých wellness dohromady. Řecky laděného a typicky moravského.

realizováno 2022

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

EROS STAR

Tvorba nové webové prezentace – návrh a design webových stránek, včetně tvorby nových image vizuálů a produktové prezentace.

realizováno 2021

DÁVÁME DATŮM VÝZNAM

Tvorba nového webu pro našeho oblíbeného klienta, kterému poslední dobou začalo dobře foukat do plachet - díky BI - business intelligence. Web jsme postavili na ověřené a otevřené platformě wordpress.

realizováno 2022

IT - NEBOJÍ SE NÁM ZAVOLAT

Příprava klasického microsite webu pro začínající společnost, která má dobrý potenciál. Postavili jsme web na našem vlastním administrovatelném řešení, které u webových projektů preferujeme.

realizováno 2022

UDĚLEJ SI TRIČKO

Návrh nové podoby grafiky eshopu firmy potiskující trička, mikiny, polštáře a reklamní předměty.

realizováno 2022

BASTLENÍ

Tvorba grafiky a realizace nového eshopu.

realizováno 2022

SMECZKA je spojení profesionálů, kteří jsou zároveň srdcaři a mají nadšení pro svou práci. Dokáží malým i středním firmám ušít skvěle padnoucí a dobře vypadající kabátek v podobě nové identity, která je často lidská a odpovídá kultuře dané firmy. Je to i tím, že mají zájem a čas se klientovi věnovat a pochopit, jaký je a jak chce působit. Proto velmi doporučuji práci Tomáše Zindulky a jeho kolegů. Jsou tvůrcem skvělých kreativních nápadů a neotřelých realizací.

SMECZKA je spojení profesionálů, kteří jsou zároveň srdcaři a mají…

Veronika Dohnalová, GROW JOB

Spolupráci se společností SMECZKA doporučuji na 100 %. Měli jsme zastaralý web, který potřeboval velkou změnu, jak z pohledu designu, tak i struktury. Na první schůzce nám pánové ze SMECZKY doporučili vytvořit nejen zcela nový web, ale i korporát společnosti – nové logo, nové slogany, zcela nový pohled na naši společnost. Vše se povedlo lépe, než jsme si dokázali představit a výsledkem je, že na trhu jsme se za necelý rok dostali ke spoustě novým silným klientům, dostali jsme se do podvědomí spousty vlivných architektů a především od té doby konstantně stoupá počet zakázek. Lino design díky navázání této spolupráce jde konečně tím správným směrem!

Spolupráci se společností SMECZKA doporučuji na 100 %. Měli jsme zastaralý…

Vanja Logana, LINO DESIGN

Za deset let mé praxe v marketingu jsem poznal řadu grafických studií a reklamních agentur. Tým marketérů a kreativců SMECZKA patří mezi ty nejprofesionálnější, se kterými jsem měl tu čest spolupracovat. Dodnes se na ně rád obracím s projekty, které si žádají tu nejvyšší úroveň.

Za deset let mé praxe v marketingu jsem poznal řadu grafických studií…

Pavel Křivák, Master Internet

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno