zpět na výpis
zpět na výpis

Tomáš Zindulka

Tvorba vizuálních identit

Jsme smečka reklamních profesionálů na volné noze.
Chceme, aby i malá firma mohla mít velkou reklamu.

Rádi se pohybujeme v oblasti marketingu, reklamy, grafiky a digitálních médií. Jsme uskupení lidí na volné noze. Každý z nás má nadání na něco jiného a dohromady tvoříme silný celek.

Prošli jsme si dlouholetou prací ve fullservisových agenturách. Za 8 let naší existence jsme tvořili již pro více jak 420 značek.

Grafický design, Marketingové strategie, Copywriting, Webdesign

+420 604 828 185
zinda@smeczka.cz
www.smeczka.cz

IČ: 00743488

DIČ: CZ8002195806

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

TOUŽÍTE TO ROZTOČIT?

Návrh a tvorba 10s TV sponzoringu.

realizováno 2021

HIGH FIVE

Návrh a tvorba televizního sponzoringu.

realizováno 2021

DOVOLENÁ TRYSKÁČEM

Tvorba image propagačního videa?

realizováno 2021

SCREENCAST

Tvorba screencast videa, které ukazuje jednoduchost použití služby.

realizováno 2021

TROCHU JINEJ DEN

Tvorba seriálu, který ukazuje, jak probíhá a jak se bránit kybernetickým útokům.

realizováno 2021

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

ETICKÝ HACKER

Osobní vizuální styl pro předního etického hackera v ČR. Etičtí hackeři bojují proti kybernetickým útokům ve firmách, nemocnicích a na úřadech. #etichacker #martinhaller

realizováno 2021

BUSINESS INTELLIGENCE

Podtrhávám, podtrháváš, podtrháváme :) Nový název a vizuální identita pro zavedenou značku, která se zabývá Business Intelligence. Hlavní idea je prostě podtrhávání, které stejně, jako práce této firmy poukazuje na to důležité. V dnešní záplavě informací se to celkem hodí. Naše první identita, která inspirovala jejich nové interiéry v kancelářích.

realizováno 2021

SIGNI.COM

Nový vizuální styl pro novou službu, která během našeho působení prorazila a Česká Spořitelna do ní poslala miliony. Služba pro online podepisování smluv s právní platností. Už není třeba podepisovat papíry, stačí to signout online na displeji mobilu!

realizováno 2021

VODNÍ HORSKÁ DRÁHA

V rámci komunikace zvětšení areálu klienta proběhlo i představení nové stěžejní atrakce, která v Evropě nemá obdoby. Nápady, dokonce i návrh na obarvení atrakce, grafika, focení atd... Klasika :)

realizováno 2020

DĚLÁME SEX ZÁBAVNĚJŠÍ

Přemýšlíte ve svém životě o změně? Víte, že emoce vždy vyhrávají? Připravili jsme v tomto duchu kampaň, která doufáme přiláká asistenta nebo ještě lépe asistentku prodeje nábytku do Prahy pro našeho klienta LINO design.

realizováno 2021

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

SPIDER - Coach

Víte kolik má pavouk očí? Přesně tolik jako nová aplikace pro sportovní trenéry SPIDER COACH má kamer. Nezávislé vidění pavouků pomocí 4 párů očí nás inspirovalo pro vymyšlení názvu a identity nové aplikace, která pomáhá menším okresním týmům k profesionálnímu koučování.

realizováno 2017

ANNIE - Baby Monitor

Spolehlivý elektronický dozor nad svým dítětem vyrobíte snadno. Stačí použít dva iPhony a aplikaci Annie Baby Monitor. Dětská chůvička od českého studia Master Internet funguje i na vzdálenost stovek metrů. Grafika a UX z naší dílny.

realizováno 2016

TASTY - The Food Scanner

Chcete zjistit, které máslo obsahuje nejvíce tuku či naopak, která čokoláda jej obsahuje nejméně? Máte alergii na určitou složku v potravině a chcete jednoduše zjistit, zda je v produktu přítomna? Nakupujete pro celou rodinu a ztrácíte se v tom, kdo má a nemá co rád? Název aplikace, Grafické a UX řešení z naší dílny.

realizováno 2017

JGOUARD - catch everything

Grafika a UX aplikace kamerového systému J-GUARD. Aplikace umí odhalit vetřelce a také třeba počítat lidi v obchoďáku. Pracovní název JAGUAR nás inspiroval ke zvířecí tváři značky, sledujte jeho vývoj a také logo a tagline, který vystihuje podstatu aplikace.

realizováno 2017

GOAL - sport software

Vytvořili jsme moderní polygonový vizuální styl pro značku GOAL, která je českou jedničkou v oblasti sportovního softwaru pro stadiony včetně grafiky a UX aplikace.

realizováno 2016

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

LINO DESIGN

Opět jsme vylepšili webové stránky LINO design, kde koupíte parádní designový nábytek. Web je celkově přehlednější a vzdušnější. Kontinuální práce a značka, která stále více září.

realizováno 2020

PATRON IT

Jako hlavní tahák jsme do webu postavili jejich majitele, který patří mezi nejlepší etické hackery v ČR. Nejenom chrání firmy a instituce před napadením kyberútoky, ale také láká nové klienty pro jejich mateřskou firmu.

realizováno 2021

EROS STAR

Tvorba nové webové prezentace – návrh a design webových stránek, včetně tvorby nových image vizuálů a produktové prezentace.

realizováno 2021

LÁSKA RDUINO

Nový modernizovaný eshop na platformě Shoptet z naší dílny.

realizováno 2021

CENTRUM SADOVÁ

Název, logo, vizuální styl a parádní stránky pro nový projekt na Sadové v Brně.

realizováno 2020

SMECZKA je spojení profesionálů, kteří jsou zároveň srdcaři a mají nadšení pro svou práci. Dokáží malým i středním firmám ušít skvěle padnoucí a dobře vypadající kabátek v podobě nové identity, která je často lidská a odpovídá kultuře dané firmy. Je to i tím, že mají zájem a čas se klientovi věnovat a pochopit, jaký je a jak chce působit. Proto velmi doporučuji práci Tomáše Zindulky a jeho kolegů. Jsou tvůrcem skvělých kreativních nápadů a neotřelých realizací.

SMECZKA je spojení profesionálů, kteří jsou zároveň srdcaři a mají…

Veronika Dohnalová, GROW JOB

Spolupráci se společností SMECZKA doporučuji na 100 %. Měli jsme zastaralý web, který potřeboval velkou změnu, jak z pohledu designu, tak i struktury. Na první schůzce nám pánové ze SMECZKY doporučili vytvořit nejen zcela nový web, ale i korporát společnosti – nové logo, nové slogany, zcela nový pohled na naši společnost. Vše se povedlo lépe, než jsme si dokázali představit a výsledkem je, že na trhu jsme se za necelý rok dostali ke spoustě novým silným klientům, dostali jsme se do podvědomí spousty vlivných architektů a především od té doby konstantně stoupá počet zakázek. Lino design díky navázání této spolupráce jde konečně tím správným směrem!

Spolupráci se společností SMECZKA doporučuji na 100 %. Měli jsme zastaralý…

Vanja Logana, LINO DESIGN

Za deset let mé praxe v marketingu jsem poznal řadu grafických studií a reklamních agentur. Tým marketérů a kreativců SMECZKA patří mezi ty nejprofesionálnější, se kterými jsem měl tu čest spolupracovat. Dodnes se na ně rád obracím s projekty, které si žádají tu nejvyšší úroveň.

Za deset let mé praxe v marketingu jsem poznal řadu grafických studií…

Pavel Křivák, Master Internet

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno