zpět na výpis
zpět na výpis

SMECZKA | Tomáš Zindulka

Tvorba vizuálních identit

Jsme smečka reklamních profesionálů na volné noze.
Chceme, aby i malá firma mohla mít velkou reklamu.

Rádi se pohybujeme v oblasti marketingu, reklamy, grafiky a digitálních médií. Fungujeme jako uskupení lidí na volné noze. Každý z nás má nadání na něco jiného a dohromady tvoříme silný celek. Prošli jsme si dlouholetou prací ve fullservisových agenturách. Jako smečka jsme tvořili již pro více jak 300 značek.

Grafický design, Marketingové strategie, Copywriting, Webdesign

+420 604 828 185
zinda@smeczka.cz
www.smeczka.cz

IČ: 00743488 plátce DPH

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

KING'S RESORT

Tvorba vizuální identity a její uvedení v život pro české Las Vegas v Rozvadově na česko-německé hranici."

realizováno 2018

GRENA

GRENA - nový vizuální styl druhého největšího českého výrobce dvířek pro kuchyňské linky. Přehledný katalog, který je srozumitelný i pro koncové zákazníky.

realizováno 2018

Dva světy

Pro Hotel Aqualand Inn, který je v těsné těsné blízkosti Aqualandu Moravia, jsme vytvořili nový komunikační koncept. Ten poutavě spojuje nabídku hotelu a aquaparku v jedno. Všimněte si podvodních detailů.

realizováno 2018

Svět vodních zážitků

I v roce 2018 jsme intenzivně pracovali pro AQUALAND MORAVIA. Rozehrávání nového vizuálního stylu nás stále baví.

realizováno 2018

Shower for life

Našeho dlouholetého klienta ze světa sanity - firmu ROLTECHNIK koupila německá firma. Připravili jsme nový vizuální styl, se kterým obstojí i na západních trzích.

realizováno 2017

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

SPIDER - Coach

Víte kolik má pavouk očí? Přesně tolik jako nová aplikace pro sportovní trenéry SPIDER COACH má kamer. Nezávislé vidění pavouků pomocí 4 párů očí nás inspirovalo pro vymyšlení názvu a identity nové aplikace, která pomáhá menším okresním týmům k profesionálnímu koučování.

realizováno 2017

ANNIE - Baby Monitor

Spolehlivý elektronický dozor nad svým dítětem vyrobíte snadno. Stačí použít dva iPhony a aplikaci Annie Baby Monitor. Dětská chůvička od českého studia Master Internet funguje i na vzdálenost stovek metrů. Grafika a UX z naší dílny.

realizováno 2016

TASTY - The Food Scanner

Chcete zjistit, které máslo obsahuje nejvíce tuku či naopak, která čokoláda jej obsahuje nejméně? Máte alergii na určitou složku v potravině a chcete jednoduše zjistit, zda je v produktu přítomna? Nakupujete pro celou rodinu a ztrácíte se v tom, kdo má a nemá co rád? Název aplikace, Grafické a UX řešení z naší dílny.

realizováno 2017

JGOUARD - catch everything

Grafika a UX aplikace kamerového systému J-GUARD. Aplikace umí odhalit vetřelce a také třeba počítat lidi v obchoďáku. Pracovní název JAGUAR nás inspiroval ke zvířecí tváři značky, sledujte jeho vývoj a také logo a tagline, který vystihuje podstatu aplikace.

realizováno 2017

GOAL - sport software

Vytvořili jsme moderní polygonový vizuální styl pro značku GOAL, která je českou jedničkou v oblasti sportovního softwaru pro stadiony včetně grafiky a UX aplikace.

realizováno 2016

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

LINO DESIGN

Opět jsme vylepšili webové stránky LINO design, kde koupíte parádní designový nábytek. Vytvořili jsme i zcela novou sekci - nábytkové kolekce. Web je celkově přehlednější a vzdušnější.

realizováno 2018

PARKING DETECTION

Web pro smart parkovací systém, který využívá pro detekci obsazenosti parkoviště v reálném čase kamery a umělou inteligenci. Tvorba kompletně nové webové prezentace – návrh a design webových stránek, včetně tvorby nových produktových vizuálů a produktové prezentace.

realizováno 2018

WAPKA

Tvorba jednoduchého startovního one page webu pro novou franchisingovou síť bezkontaktních myček - Comfort Wapka.

realizováno 2018

KINTEX

Pro architekty interiérů KINTEX s.r.o z Rousínova jsme připravili kompletní vizuální identitu, nový web, propagační materiály, newslettery a mnoho dalšího.

realizováno 2017

Rezidence DUO

V Brně nad Kociánkou se začíná bydlet ve dvou nových bytových domech. Pro developerský projekt DUO jsme vytvořili nejenom název a vizuální styl, ale hlavně web, který vyprodal celou Rezidenci DUO.

realizováno 2017

SMECZKA je spojení profesionálů, kteří jsou zároveň srdcaři a mají nadšení pro svou práci. Dokáží malým i středním firmám ušít skvěle padnoucí a dobře vypadající kabátek v podobě nové identity, která je často lidská a odpovídá kultuře dané firmy. Je to i tím, že mají zájem a čas se klientovi věnovat a pochopit, jaký je a jak chce působit. Proto velmi doporučuji práci Tomáše Zindulky a jeho kolegů. Jsou tvůrcem skvělých kreativních nápadů a neotřelých realizací.

SMECZKA je spojení profesionálů, kteří jsou zároveň srdcaři a mají…

Veronika Dohnalová, GROW JOB

Spolupráci se společností SMECZKA doporučuji na 100 %. Měli jsme zastaralý web, který potřeboval velkou změnu, jak z pohledu designu, tak i struktury. Na první schůzce nám pánové ze SMECZKY doporučili vytvořit nejen zcela nový web, ale i korporát společnosti – nové logo, nové slogany, zcela nový pohled na naši společnost. Vše se povedlo lépe, než jsme si dokázali představit a výsledkem je, že na trhu jsme se za necelý rok dostali ke spoustě novým silným klientům, dostali jsme se do podvědomí spousty vlivných architektů a především od té doby konstantně stoupá počet zakázek. Lino design díky navázání této spolupráce jde konečně tím správným směrem!

Spolupráci se společností SMECZKA doporučuji na 100 %. Měli jsme zastaralý…

Vanja Logana, LINO DESIGN

Za deset let mé praxe v marketingu jsem poznal řadu grafických studií a reklamních agentur. Tým marketérů a kreativců SMECZKA patří mezi ty nejprofesionálnější, se kterými jsem měl tu čest spolupracovat. Dodnes se na ně rád obracím s projekty, které si žádají tu nejvyšší úroveň.

Za deset let mé praxe v marketingu jsem poznal řadu grafických studií…

Pavel Křivák, Master Internet

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno