zpět na výpis
zpět na výpis

SnugDesign s.r.o.

Pomáháme zaujmout!

Jsme kreativní agentura zaměřující se na tvorbu webových stránek
a aplikací, grafický design a online řešení podnikání.

+420 724 072 743
info@snugdesign.cz
www.snugdesign.cz

IČ: 29370558

DIČ: CZ29370558

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Branding společnosti Váš Konzultant

Správa osobních financí založená na osobním a profesionálním přístupu konzultantů. To je vizí společnosti Váš Konzultant a zároveň zadáním pro celou korporátní identitu, v níž jsme měli jako její tvůrci tuto vizi za úkol zachytit. Podařilo se nám tak jak v samotném logotypu, tak ve všech doprovodných propagačních materiálech, tiskovinách či na webu.

realizováno 2017

Firemní identita společnosti HypoPortal

Pro společnost HypoPortal s.r.o., provozující srovnávač a kalkulačku hypoték www.hypo-portal.cz, jsme vytvořili kompletní firemní identitu pro veškerou komunikaci, obsahující logotyp, tiskoviny, propagační materiály, polepy a mnoho dalšího. Máme na starosti také vývoj samotného portálu včetně informačního systému pro hypoteční specialisty.

realizováno 2016

Produktový katalog SCIOX

Společnost ELEDUS je předním českým výrobcem rentgenových přístrojů, kterého již od počátku jeho působení na trhu doprovázíme a staráme se o jednotný vizuál všech propagačních materiálů a dalších komunikačních médií. Začali jsme už přípravou kompletního brandingu od logomanuálu a letos jsme připravili například katalog rentgenových produktů.

realizováno 2017

Katalog produktů Alu Roofing

Přehledný, čitelný a zároveň graficky poutavý. Takový by měl být každý katalog produktů. A přesně takový jsme vytvořili pro společnost Alu Roofing, dodavatele široké škály střešních doplňků, působící zejména na britském trhu. Nebyla naplněna pouze role katalogu, ale zároveň role reklamní brožury a ceníku. To vše v jednotném a přehledném podání.

realizováno 2016

Vizuál a propagační materiály taneční soutěže

Stejně jako řadu dalších let, i v roce 2016 jsme pro celorepublikovou taneční soutěž Bystřický kostitřas připravili kompletní vizuální identitu a propagační materiály, od pozvánek, plakátů, diplomů, až po trička, odznaky atd.

realizováno 2014 - doposud

Informační a komunikační technologie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Informační a komunikační technologie

Microsite a Minigame v rámci prodejní kampaně supermarketů Albert

V rámci sběratelské kampaně pořádané supermarkety Albert jsme zrealizovali microsite prezentující celou kampaň. Jako součást microsite jsme vyvinuli hru, ve které hráči soutěžili o hračky spojené s kampaní. Minihrou jsme mj. splnili hned dva cíle stanovené zadavatelem - udržet návštěvníka co nejdéle na webu a navýšit počet zájemců o newslettery.

realizováno 2016/2017

Informační systém a portál Hypo-Portal.cz

Pro srovnávač hypoték Hypo-Portal.cz jsme nenavrhli pouze korporátní identitu a komunikační materiály, ale stojíme také za vývojem celého portálu včetně informačního systému HypoKlient, který je jedinečným nástrojem pro vedení veškeré agendy klientů hypotéčních specialistů, řízení celého obchodního procesu a spolupráci s realitními makléři.

realizováno 2016 - doposud

Portály NaBrigadu.cz, NaStalo.cz a HRPortals.cz

Ve spolupráci s Bláhovec.cz jsme navrhli a vyvinuli inzertní portály NaBrigadu.cz a NaStalo.cz, postavené nad informačním systémem pro personální agentury Bláhovec.cz. Zajišťujeme stálý rozvoj a nedávno jsme do rodiny těchto portálů přivedli na svět nováčka - HRPortals.cz - informační systém pro efektivní a cenově výhodný nábor pracovníků.

realizováno 2014 - doposud

Crouwdfundingový portál PenizeProProjekt.cz

Crowdfunding se stal oblíbeným způsobem financování projektů a my jsme získali tu čest stát se vývojářem právě jednoho z českých crowdfundingových portálů. Vedle samotného vývoje stojíme také za návrhem loga a celého UI a UX portálu. Součástí portálu je nejen rozhraní pro podporovatele a autory projektů, ale také rozhraní pro správce portálu.

realizováno 2017

Informační systém FASTFIN.CZ

Pro poskytovatele nebankovních úvěrů jsme na míru vyvinuli komplexní informační systém pro řízení veškerých procesů úvěrování. Nechybí napojení na řadu externích služeb podporující automatizaci procesů. Jako součást projektu jsme realizovali také web včetně klientského rozhraní s přehledem poskytnutých úvěrů, jejich správou a možností splácení online.

realizováno 2015 - doposud

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Bannery a newslettery v rámci prodejní kampaně supermarketů Albert

V rámci sběratelské kampaně pořádané supermarkety Albert jsme vedle realizace microsite a minihry vytvořili kompletní bannerové portfolio pro proklikové kampaně. Obsahem byly jak statické, tak moderní rich media formáty. Součástí kampaně byla také pravidelná rozesílka HTML newsletterů, jež jsme navrhovali.

realizováno 2016/2017

Bannery a newslettery DoDivadlaDnes.cz

Posláním portálu DoDivadlaDnes.cz je vzbuzení většího zájmu o divadelní kulturu v naší zemi. K plnění tohoto poslání nemohou chybět různorodé marketingové strategie, kterých jsme se na poli grafické přípravy stali zhotoviteli. Nechybí tedy bannery pro proklikové kampaně a další komunikaci, HTML newslettery a další.

realizováno 2016

Bannery pro proklikové kampaně Hypo-Portal.cz

Jakožto zhotovitelé celé korporátní a komunikační identity portálu Hypo-Portal.cz připravujeme také bannery pro proklikové kampaně a další komunikační kanály.

realizováno 2016 - doposud

PPC bannery pro e-shop Polomio.cz

Na poli snubních a zásnubních prstenů a dalších šperků je nutné držet přitažlivý design. To se nám povedlo naplnit v rámci přípravy bannerů pro PPC kampaně pro výrobce a prodejce šperků POLOMIO s.r.o. Mimo přípravu bannerů jsme realizovali také redesign samotného e-shopu a konfigurátor prstenů.

realizováno 2016

Propagace Můj magisterský obor

Již několik let se staráme o propagaci informačních - ekonomických oborů na Fakultě podnikatelské VUT v Brně. Rozdílem tomu není ani pro školní rok 2017/2018, kdy opět připravujeme sady bannerů, postů a dalších komunikačních prvků založených na originální grafice a ilustracích. Staráme se také o samotnou kampaň na Facebooku.

realizováno 2014 - doposud

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Redesign webu a vývoj informačního systému společnosti Smartex

Pro společnost Smartex zajišťující leteckou expresní a nákladní přepravu zásilek jsme zhotovili zcela nový web s možností online objednání přepravních služeb. Jako součást řešení jsme vyvinuli také informační systém na míru, zajišťující kompletní správu a agendu objednávek - od jejího přijetí až po fakturaci.

realizováno 2017

Webové stránky a online aplikace Agentury STUDENT

Pro jednu z předních českých pracovních agentur, Agenturu STUDENT, jsme připravali nové webové stránky prezentující firmu jak brigádníkům, tak spolupracujícím či potencionálním partnerům. Zároveň jsme vyvinuli unikátní webové aplikace sloužící brigádníkům pro online rezervaci směn a zaměstnavatelům pro vypisování směn a řízení související agendy.

realizováno 2017

Objednávkový portál & informační systém

Kompletní realizace (návrh, vývoj, údržba a rozvoj) veřejného webového portálu pro objednávání přepravních služeb s klientskou sekcí a interní informační systém pro správu služeb, objednávek, klientů a další agendy.

realizováno 2017 - doposud

Web dealera vozů Audi - BV Auto Zlín

Pro společnost BV Auto Zlín - dealera vozů Audi a Audi partnera jsme vytvořili zcela nové webové stránky vycházející z korporátního designu značky Audi a zajišťující konkrétní potřeby zlínského dealera. Nechybí ani rozhraní pro kompletní správu obsahu webu. Jako součást nového webu jsme také redesignovali logo společnosti.

realizováno 2017

Jofama - prezentace firmy a e-shop s motocyklovým oblečením

Jako doplňující činnost společnost Scooters, a.s., dovozce skútrů do České republiky, prodává motocyklové oblečení a doplňky. Naší rolí bylo vytvoření online platformy pro objednávání produktů a prezentaci prodejce. Vznikl tak jednoduchý e-shop se sortimentem společnosti a prostor pro prezentaci souvisejících informací.

realizováno 2016

S panem Šmigurou a společností SnugDesign jsme realizovali online kampaň pro jednu z našich populárních sběratelských kampaní. Tempo retailu je neúprosné a ne každý dodavatel služeb to zvládne. Proto jsme byli příjemně překvapeni, jak rychle dokázali přijít s návrhy, vše realizovat a jak flexibilní obecně byli. Jsou to velcí profíci a výstupy jejich práce byly nad naše očekávání. Nadchly mě hlavně jejich návrhy na bannery ve formátu rich media.

S panem Šmigurou a společností SnugDesign jsme realizovali online kampaň…

Martina Vaculíková, Online Marketing Specialist, AHOLD Czech Republic, a.s.

Firmu SnugDesign s.r.o. jsme si vybrali za dodavatele našich nových webových stránek student.cz. Nové webové stránky jsou hezké, moderní, plně responzivní a snadno editovatelné. Dalším naším zadáním bylo vytvořit elektronickou registraci uživatelů a naprogramování elektronických systémů s pokročilými databázovými funkcemi. Získali jsme od SnugDesignu plně funkční aplikace eBrigády a eObjednávky, oba systémy jsou jsou on-line napojeny na náš informační systém. Našim brigádníkům umožňují sledovat on-line volné směny u našich klientů, obsazovat volné směny a tisknout pracovní výkazy, sledovat přehled obsazených brigád, upravovat volné termíny k práci a další funkce, takže už nemusí fyzicky navštívit naši kancelář a vše si vyřídí z pohodlí domova. Našim klientům z řad firem umožňují podávat on-line nové objednávky, sledovat aktuální stav obsazenosti objednávek, potvrzovat elektronicky docházku (eliminace papírových pracovních výkazů), sledovat historii objednávek včetně filtrování statistických dat a přehledů odpracovaných hodin. Na poli pracovních agentur jde o zcela ojedinělý moderní systém, kterým se nemohou pochlubit ani velké nadnárodní agentury.

S firmou SnugDesign s.r.o. máme ty nejlepší zkušenosti, jsou to odborníci, kteří dobře rozumí své práci a vnímají a chápou potřeby klienta, takže během práce na webových stránkách i elektronických aplikacích sami přicházeli s nápady a doporučili nám celou řadu vylepšení a chytrých řešení. Musím také ocenit krátkou reakční dobu při řešení problémů a dodržování termínů a domluvených ujednání, včetně cenových. Počítáme do budoucna s pokračováním spolupráce na dalších projektech.

Firmu SnugDesign s.r.o. jsme si vybrali za dodavatele našich nových webových…

Ing. René Kuchár, jednatel, Agentura STUDENT s.r.o.

S panem Šmigurou je vždy bezproblémová komunikace, které si na svých obchodních partnerech vážím nejvíce. Asi jen málo obchodních partnerů je ochotných řešit krizovou situaci nebo problém v jakýkoli denní čas, například o půlnoci o víkendu. Vím, že pan Šmigura a tým Snug jsou k dispozici a připraveni problém řešit prakticky kdykoli.

V oblasti IT služeb je velice důležitá nejen kreativita a schopnost tvořit nová, sofistikovaná řešení, ale primárně dodržovat časové dead-line všech projektů. A právě tento bod, spolehlivost celého týmu, bych chtěl také vyzdvihnout. Za dva roky spolupráce funguje vše skvěle.

Spolupráci s panem Šmigurou a jeho firmou mohu doporučit.

S panem Šmigurou je vždy bezproblémová komunikace, které si na svých…

Jan Bartušek, jednatel, HypoPortal s.r.o.

Se společností SnugDesign spolupracujeme již od založení naší společnosti. Vždy jednali v naprosto profesionální rovině. Po grafické stránce nám pomohli posunout naši firmu z garážového projektu až do podoby profesionální firmy. Nyní na ně spoléháme při řešení všech grafických úkolů, a to i v různých jazykových mutacích. Za naši společnost můžu SnugDesign všem vřele doporučit.

Se společností SnugDesign spolupracujeme již od založení naší společnosti.…

Lucie Svobodů, jednatel, ELEDUS s.r.o.

SnugDesign pod vedením pana Šmigury, se kterým již spolupracuji poslední tři roky na nejrůznějších projektech, je zárukou rychlé, kvalitní a profesionální práce. Hlavní devízou SnugDesignu je silné projektové vedení a tým zkušených programátorů a grafiků, které se nebojím kdykoliv komukoliv doporučit.

SnugDesign pod vedením pana Šmigury, se kterým již spolupracuji poslední…

Ing. Lukáš Cikánek, jednatel, DoDivadlaDnes s.r.o.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno