zpět na výpis
zpět na výpis

Světlostín

Fotograf

Pomáháme klientům s vytvořením fotografického výstupu na míru. Zaměřujeme se jak na produktové fotografie nebo gif formáty, tak na lifestyle a dokumentaci událostí a eventů.

+420 722 241 592
svetlostin2022@gmail.com
svetlostin.myportfolio.com

IČ: 11899344

DIČ: CZ684518878

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Ajala Chocolate

S brněnskou čokoládovnou Ajala Chocolate jsme celý rok pracovali na výstupech různých formátů (fotografie, stop motion animace a krátká videa), které byli později použité pro propagaci různých kampaní, na webu, sociálních sítích nebo v tisku.

realizováno 2022

Lifestyle focení kol Herka

Pro značku městských kol Herka, která spadá pod sportovní obchod Cyklospeciality, jsme nafotili balíček lifestylových fotek. Celou kampaň jsme zasadili do vytvoření výstupů v lokalitách, které jsou pro Brno signifikantní.

realizováno 2022

Basta Gear

Letos jsme navázali spolupráci s brněnskou značku Basta Gear, která se zaměřuje na výrobu batohu, tašek, ledvinek a stejných doplňků pro oblast cyklistiky - bikepacking.

realizováno 2022

Mysore Room Brno

Výstupem focení bylo vyhotovení fotek pro marketingové účely masérského studia Kateřiny Večerkové.

realizováno 2021

Leela Yoga Rugs

Výstupem dlouhodobé spolupráce se slovenskou značku jógových koberců a pomůcek - Leela Yoga Rugs jsou produktové a lifestylové fotky jejich sortimentu.

realizováno 2019

Letos jsme navázali spolupráci s mladými umělci Světlo a stín v oblasti reklamní fotografie. S fotografy Magdalénou a Radkem jsme spokojeni. Jejich přístup k tvorbě je zodpovědný, mají snahu být napojení na záměr našich kampaní a odvádí pro nás kvalitní práci.

Letos jsme navázali spolupráci s mladými umělci Světlo a stín v oblasti…

Ajala Chocolate, Eva Šefčíková

Líbí se mi, jak osobitě k nám Radek s Magdou přistupovali. Na první schůzce jsme s nimi probrali naši vizi fotek, které potřebujeme, dodali kola a celkový výsledek byl již v jejich režii. Očekávání předčil výsledek.

Líbí se mi, jak osobitě k nám Radek s Magdou přistupovali. Na první…

Barbora Pilná, Cyklospeciality s.r.o.

Všetci v Leela tíme, sme neskutočne radi, že sme na Radka a Magdu natrafili a začali spolupracovať. Že sa z nich stali súčasťou nášho tímu, vnímame ich ako dvorných fotografov.

Spôsob, kreativita ich práce a komunikácie je veľmi profesionálny.
Sme radi, že máme k dispozícií kompetentných profesionálov, ktorý robia veci hlavou ale hlavne srdcom. Vieme, že pri fotení každého nášho nového produktu sa na nich môžeme spoľahnúť a preto, im nechávame voľné ruky. S výsledkami sme boli vždy nadmieru spokojní.

V spolupráci aj naďalej pokračujeme a odporúčame ich svojim partnerom!

Všetci v Leela tíme, sme neskutočne radi, že sme na Radka a Magdu natrafili…

Leela Yoga Rugs, Martin & Monika

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno