zpět na výpis
zpět na výpis

Tereza Štefanová

Obraz s myšlenkou, k jehož realizaci využívám fotografické médium.

Zaměřuji se na fotografii architektury, interiérů, produktů, designu a reklamní fotografii. Při práci kladu důraz mimo jiné i na kreativní koncept, který dodá snímku jedinečnost.

Fotografie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Fotografie

Chalupa studio IAK

Spolupráce s architektonickým studiem IAK, které ke svým klientům zaujímá osobitý přístup s respektem k tradici. Jejich rekonstrukce chalupy si zachovala rustikální atmosférou obohacenou i o pocit komfortu v propojení novodobých materiálů.

realizováno 2015

Studio Helin v Helsinkách

Zadavatel požadoval snímky s důrazem na linie a různorodost použitého materiálu. Výsledné fotografie byly adjustovány technologií Diasec – zalité v silném plexiskle. Zvolená adjustace dodává snímkům jedinečné podání barev a luxusní provedení.

realizováno 2013

Smsticket

Fotografování interiéru nového turistického centra v Brně. Produktová fotografie tiskárny.

realizováno 2017

mmcité, a.s.

Společnost mmcité se zabývá výrobou designového městského mobiliáře. Naše spolupráce spočívá ve fotografování vzniklých realizací i produkce za účelem fotografování prototypů. V těchto případech se lokace vybírá na míru předmětům a vytváří se snímek, u kterého má budoucí klient představu, jak daný předmět funguje v prostředí.

realizováno 2017

2.Elämä Design

Designérská dvojice Jaime De Vizcaya a Yuan Long vytváří šperky a modní doplňky z použitých cyklistických duší. Fotografie byly pořízeny pro prezentaci jejich tvorby. Jednalo se jak o produktové snímky na bílem pozadí tak i modní fotografie v interiérech.

realizováno 2014

Tereza Štefanová při focení rekonstrukce prababiččiny chalupy vytvořila příjemné pracovní prostředí a hned vycítila domácí atmosféru domu, která je na fotkách dobře znát. Díky.

Tereza Štefanová při focení rekonstrukce prababiččiny chalupy vytvořila…

Studio IAK, Ing. arch. Iva Křikavová

Tereza Stefanova did an excellent job and was an asset to our organization. She has excellent working skills, She has strong detail and perfectionist attributes. She is quite organized and is able to follow through to ensure that the job gets done. Tereza was responsible for photography projects. She effectively scheduled and managed several projects to maintain efficient our operations. Tereza was always willing to offer her assistance. I recommend her for any endeavour she chooses to pursue.

Tereza Stefanova did an excellent job and was an asset to our organization.…

Jaime De Vizcaya, 2. Elämä Design

Tereza Stefanova did a perfect job. Her pictures are amazing. We are very happy to have an opportunity to work with her.

Tereza Stefanova did a perfect job. Her pictures are amazing. We are very…

Mariitta Helineva from Helin co.

Spolupráce s Terezou Štefanovou začala v tomto roce, podílela se fotograficky i produkčně na několika našich projektech a jsme s její prací spokojeni.

Spolupráce s Terezou Štefanovou začala v tomto roce, podílela se fotograficky…

MgA. David Karásek, mmcité 1 a.s.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno