zpět na výpis
zpět na výpis

Tuke. TV

audiovizuální produkce

Pomáháme dramaturgicky a technicky zajistit živá vysílání i jiné audiovizuální výstupy dle potřeb a přání našich klientů.

+420778765241
k.cajkovicova@gmail.com

IČ: 07673787

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Promo video nezávislé módní značky SEN´S fashion návrhářky Stanislavy Šenkýřové

Klientka nás oslovila se žádostí natočení promovidea, které by odprezentovalo její tvorbu. Její prvotní nápady jsme přetvořili do dramaturgického plánu, představili jsme jí možné lokace a po několika konzultacích se pustili do produkce videa. V rámci postprodukce jsme klintce prezentovali průběžnou práci tak, abychom dosáhli kýženého výsledku

realizováno 2021

Živé vysíláni Čirlatuno Romano Vakeriben vrámci festivalu Khamoro

Náš klient nás požádal o zaopatření živého vysílání části festivalového programu i zajištění jeho moderace. Klient se postaral o oslovení hostů a zajištění prostorů. Průběh události a jeho technické zajištění po předešlé dohodě obstaral náš tým.

realizováno 2021

Viedeo záznam písně Vičinav užar

V rámci natáčení našeho hudebního magazínu jsme zajistili také dramaturgickou a technickou produkci video záznamu písně Vičinav užar, tak aby mohlo sloužit i jako prezentační video zpěvačky Tessie.

realizováno 2021

Živé vysílání předávání cen 48 hour film project

Pro klienta jsme zajistili živé vysílání předávání cen 48 hour film project.

realizováno 2021

Video prezentace vily Stiasstny

V rámci tohoto projektu jsme se dohodli s partnerem na spolupráci z které vzešla video prezentace jeho krásných prostor.

realizováno 2021

Dne 2. 6. proběhl v rámci Světového romského festivalu Khamoro storytelling s organizovanou diskusí s názvem Čirlatuno Romano Vakeriben. Rozhodli jsme se oslovit online televizi Tuke TV, jelikož jsme chtěli, aby akce proběhla nejen prezenčně, ale i formou online streamu. Zároveň jsme chtěli využít celý balíček televize Tuke TV, a proto jsme také oslovili Alicu Herákovou jako moderátorku celé akce.
Po několika online schůzkách jsme s týmem Tuke TV domluvili veškeré detaily. Komunikace byla velmi příjemná a vše, co se týče přípravy, proběhlo hladce.
V den akce jsme již od brzkého rána začali se stavením scény a s přípravou streamu. I když byly prostory konání akce o něco menší, než jsme čekali, tým Tuke TV si s tím poradil skvěle. Bylo zároveň vyhověno všem našim požadavkům. Celá akce dopadla úžasně a měla vcelku úspěch (1,8 tisíc zhlédnutí). Za nás můžeme říci, že televize Tuke TV spolupracuje na profesionální úrovni a my jsme s jejich odvedenou prací byli velice spokojeni.

Dne 2. 6. proběhl v rámci Světového romského festivalu Khamoro storytelling…

Jelena Silajdžić ředitelka organizace Slovo 21, z. s.

Jedna z nejlepších investic, kterou jsem do propagace své značky mohla vložit. S pomocí TukeTV konečně vím že video v dnešní době je potřebné. Natáčeli jsme fashion spot v Brně.
Nechat si vytvořit video na zakázku, byla přesně ta správná volba. Výsledek je ohromující. Finální spot mi opravdu pomohl, nejenom že klienti vidí designové oblečení a látku na reálné postavě ale také v pohybu, a to je u módy velice důležité.


Očekávala jsem pochopení, a laskavost, které se mi dostalo a při týmové spolupráci každý do režie vnukl svoji myslenku, která dohromady funguje perfektně, video je autentické.

Díky této spolupráci mi video přineslo mnoho dalších klientů, a zvětšil se mi kvalitní dosah.

Má vlastní značka díky videu od TukeTV rozkvetla. Jelikož jsem nadšená, tak na dále s TukeTV jednoznačně budu spolupracovat. Já je vřele doporučuji, jsou profesionální a rychlí, veřím že budete spokojení jako já.

Jedna z nejlepších investic, kterou jsem do propagace své značky mohla…

Stanislava Šenkýřová - SEN‘S fashion

Spolupráce s TUKE.TV je vždy skvělá a proto ji rádi využíváme při každé příležitosti. Je to dochvilný, flexibilní team s profesionálním přístupem, který si dokáže vždy se vším poradit a poskytuje vysoce kvalitní výstup své práce. Vřele všem doporučujeme!

Spolupráce s TUKE.TV je vždy skvělá a proto ji rádi využíváme při…

David J. V. Schöbl, C.E.O, E.P. & Director a Radka Poláková Beránková - C.O.O. - Blue Lune productions

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno