zpět na výpis
zpět na výpis

UNIFER alfa a.s.

Design & digital agency

Našim partnerům umíme poskytnout full-servis v oblasti marketingu a reklamy - od první myšlenky přes propracovanou strategii až po spolehlivou produkci. Grafika, weby i e-shopy, kampaně, on-line marketing a mnohem víc pod jednou střechou.

+420 602 266 356
kamil.pavlicek@unifer.cz
www.unifer.cz/

IČ: 01698605

DIČ: CZ01698605

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Animované video pro realitní kancelář

Videí typu "prodáváme, udělej, nakupuj" je všude dost. Proto jsme s radostí vytvořili video, kde jsou představeny výhody spolupráce s realitní kanceláří formou animovaného příběhu.

realizováno 2015

Image video pro hvězdárnu

Image video vědecko-zábavné instituce. Hvězdárna v Brně je místem, kde se spojuje zábava s vědou a poznáním. Abychom tento prostor dokázali dobře představit, postavili jsme video právě na tom, že se na Hvězdárně stále něco děje. A proto tam nesmíte chybět ani vy!

realizováno 2018

Série promo videí pro vývojáře z ČVUT

Univerzitní centrum energeticky efektivních budov má perfektní podmínky pro technologické inovace. V sérii videí jsme představili práci 5 vybraných vývojových týmů. Videa kombinují hrané scény a animace.

realizováno 2021

Produktové video - přípravek pro vinaře

Se společností Biocont zažíváme již několikaletou příjemnou spolupráci. Pravidelně připravujeme různé tiskoviny (brožury, letáky, bannery apod.) i videa. V jihomoravských vinicích jsme společně natočili video propagující přípravek na ošetřování rostlin BlocCade.

realizováno 2020

Animace - vysvětlení služby

Jak srozumitelně a názorně vysvětlit zákazníkům službu pro přepravu zboží díky nevyužité kapacitě vlaků? Animované video je rozhodně jedním z nejefektivnějších řešení. Pro společnost Railvis jsme zajistili kompletní produkci včetně anglického voice-overu.

realizováno 2020

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Nová vizuální identita pro Hvězdárnu

Je nám ctí, že brněnská hvězdárna trend vizuálního minimalismu a jednoduchosti následuje ve spolupráci s námi. Cílem bylo vyhnout se klišé v podobě dalekohledů, hvězd, raket a dalších prvků, které se prvoplánově nabízejí. Výsledný design umožňuje sjednocení vizuální identity pro mnoho formátů a dává prostor pro novou kreativitu.

realizováno 2018

Komplexní spolupráce s investiční společností

S investiční skupinou Portiva spolupracujeme na několika frontách: design a produkce tiskovin a digitální grafiky, tvoříme nový web a pracujeme na osvěžený celého brandu. Vlajkovou lodí mezi tištěnými výstupy je bilanční zpráva skupiny s názvem Reportiva, která letos dala nahlédnout do příběhů vůdčích osobností Portivy.

realizováno od 2019

Grafický design pro populární ponožkoboty

Díky dlouhodobé spolupráci vznikla řada grafických materiálů - od vizuálů kampaní (např. HIT HIT), přes obalový design až po produktový web a kompletní launch nové produktové řady. Skinners se ze start-upu etabloval v respektovanou firmu.

realizováno 2019

Design výstavní expozice města Brna

V rámci prezentace města Brna na cestovním veletrhu Regiontour 2017 jsme vytvořili expozici, která stála na moderních vizuálních a interiérových prvcích a odkazovala k životu v Brně. Expozice v pavilonu "doslova zářila a byla inspirací pro ostatní".

realizováno 2017

Rebranding investiční společnosti

AVANT investiční společnost je leaderem investičních fondů kvalifikovaných investorů v České republice. Naše spolupráce začala rebrandingem a nadále pokračuje. Vytvořili jsme a nadále rozvíjíme rozsáhlý web s klientským portálem, průběžně připravujeme firemní tiskoviny a tvoříme např. videa z investičních konferencí.

realizováno od 2019

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Marketing lokální firmy

Pro firmu Alkion zajišťujeme PPC kampaně s cílem přivést uživatele na web Zdravý panelák a generovat poptávky od správců bytových družstev na profesionální čistění vzduchotechniky. Podíleli jsme se také na vývoji tohoto webu.

realizováno 2020

Kampaň k výročí Centra pro cizince

Připravili jsme multižánrovou komunikační kampaň k 10. výročí fungování Centra pro cizince Jihomoravského kraje. Připravili jsme kreativu, textace i finální prvky vizuální kampaně - bannery, fotografie a video-spoty pro online kanály.

realizováno 2019

Strategie prorazit mezi špičkou

Mnohovrstevná spolupráce se společností Gentec, která vyrábí kogenerační jednotky, je provázená komplexní marketingovou strategií zohledňující cíle rostoucí technologické firmy a řadu příležitostí pro její zviditelnění v online i offline prostoru. Tyto příležitosti podporuje nový web, PPC reklamy i propagační tiskoviny – o to vše se staráme.

realizováno 2021

Komunikační strategie obchodního centra

Obchodní centrum Central Kladno celoročně přibližujeme jeho zákazníkům. Připravujeme tematické bannery a realizujeme online kampaně pro jednotlivá roční období i konkrétní příležitosti. Charakteristickým jednotícím prvkem je slovo "máme" v každém titulku. V letošním roce jsme v kampaních reagovali také na covidová opatření.

realizováno 2021

E-shop - dlouhodobá spolupráce

Tvorba nového e-shopu s využitím UX testování včetně kompletních textů přispěla k usnadnění orientace uživatelů, a tím i k zvýšení konverzí. Zvýšení povědomí a prodeje jsme podpořili kampaněmi přes Facebook Ads, Google Ads, Sklik, nebo e-mailing.

realizováno 2020

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Český bylinný e-shop

Pro společnost Dr. Popov jsme zajistili plný servis ve výkonnostním marketingu. Jedná se o výrobce tradičních bylinných produktů, kterému pomáháme s realizací PPC kampaní a tvorbou vizuálů. Pod správou máme také klientův e-shop.

realizováno 2021

Celoroční propagace nákupního centra

Obchodní centrum Central Kladno celoročně přibližujeme jeho zákazníkům. Připravujeme tematické bannery a realizujeme online kampaně pro jednotlivá roční období i konkrétní příležitosti. V letošním roce jsme v kampaních reagovali také na covidová opatření.

realizováno 2021

Mimosezónní propagace produktu

Jak propagovat klimatizace mimo letní sezónu, kdy se lidé nepotřebují zchladit? Zaměřit se na možnosti topení a čištění vzduchu. S takovým tématem jsme vypustili do světa PPC kampaň, ke které jsme vytvořili i tematické bannery.

realizováno 2021

Náborová kampaň pro ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO přišla s potřebou náboru mladých lidí s technickým vysokoškolským vzděláním do oddělení výroby v Mladé Boleslavi. Na základě jasně definované cílové skupiny jsme vytvořili kampaň, která volila vhodné kanály a vtipné vizuály s claimy: "Nemáš/neovládáš/nerozumíš...? ŠKODA, zrovna nabíráme".

realizováno 2016

Kampaň - Nebuď brambor

Na začátku bylo zadání na oživení zájmu fotbalových fanoušků o zápasy fotbalové Zbrojovky. Vytvořili jsme postavu pana Brambora, který symbolicky představoval fotbalové fanoušky, kteří sedí doma jako brambory a na fotbal nechodí. Kromě online hry kampaň zahrnovala PPC, PR a OOH podporu. Kampaň se může pochlubit vysokým CTR i konverzemi.

realizováno 2015

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Microsites - světový prodejce letenek

Od dubna 2015 jsme rozjeli spolupráci, která vyústila ve stálý marketingový tým, jenž se podílel na rebrandingu firmy ze Skypicker v Kiwi.com. Průběžně vytváříme kreativní grafiku a máme na kontě řadu malých webových stránek (microsites), zaměřených nejčastěji na propagaci akcí pro IT specialisty (např. brnomobile.com).

realizováno 2015–2019

Webová prezentace výrobce slavných kytar

Naším úkolem bylo vytvoření kompletně nového prezentačního webu českého tradičního výrobce kytar. Kytar, na které hrají ty největší hudební hvězdy celého světa. Podtrhli jsme eleganci a luxusní provedení těchto nástrojů a zároveň umožnili návštěvníkům nakonfigurovat si vlastní kytaru a získat kompletní a ucelené informace o celé firmě.

realizováno 2019

Lepší UX na webu brněnské firmy

Klient měl relativně nový web, ale špatně zpracované UX. Navrhli jsme proto stránky nově, přehledněji a navíc s rozšířením o konfigurátor kogeneračních jednotek. Zpracovali jsme také komplexní marketingovou strategii, naučili práci na sociálních sítích a nadále pomáháme s rozvojem značky.

realizováno 2021

Produktový web s doplňkem stravy

Klient přišel s novým, unikátním produktem GODLIKE. Zajišťovali jsme kompletní komunikační strategii a následně jsme tvořili webovou prezentaci zaměřenou na náruživé hráče počítačových her.

realizováno 2019

Identita a web headhunterské společnosti

Stáli jsme u vzniku značky elitní headhunterské společnosti WOLF HUNT. Od loga, přes kompletní design manuál až po tvorbu nového webu (a jeho redesign) včetně textů. Moderní vizuální styl ve znamení návratu k antice dokáže zaujmout a zároveň elegantně komunikovat filozofii klienta - lov, péči a rozhled.

realizováno 2016+2019

Kromě tvorby řady microsite spolupracujeme i v oblasti brandingu a online marketingu. Po téměř roční spolupráci je spokojenost s UNIFERem na stupnici od 0 do 100... hm... 130!

Kromě tvorby řady microsite spolupracujeme i v oblasti brandingu a online…

Oliver Dlouhý, Skypicker

“Spolupráce UNIFER a WOLF HUNT funguje od samotného vzniku naší kanceláře. Společně jsme vytvářeli celou naši vizuální identitu a následně jsme klukům z UNIFER svěřili i náš projekt DEER PARK. Oceňujeme zejména zákaznický servis, individuální přístup a poměr cena/výkon.”

“Spolupráce UNIFER a WOLF HUNT funguje od samotného vzniku naší kanceláře.…

Ondřej Havlíček, WOLF HUNT

Jsme spokojenými zákazníky firmy UNIFER třetím rokem a firmu rádi doporučíme! UNIFER pro nás vytváří nejen grafické návrhy materiálů jako brožury, letáky a roll-upy, ale i střih a celkovou tvorbu krátkých produktových videí k budoucím kampaním. Vždy se spoléháme na profesionální zpracování, vstřícný přístup a dodání v termínu, které UNIFER splňuje. Děkujeme!

Jsme spokojenými zákazníky firmy UNIFER třetím rokem a firmu rádi…

Eva Smetanová, Biocont

V rámci spolupráce s UNIFER byla vytvořena promo videa vědeckých týmů ČVUT UCEEB. Musíme říct, že opravdu odvádějí profesionální práci, jsou kreativní a velmi nápomocní. Vše bylo vždy dodáno v domluveném termínu a kvalitě. S výsledkem jsme velmi spokojeni a spolupráci s UNIFER můžeme jen vřele doporučit.

V rámci spolupráce s UNIFER byla vytvořena promo videa vědeckých týmů…

Robert Wawerka, UCEEB ČVUT

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno