zpět na výpis
zpět na výpis

UNIFER alfa a.s.

Design & digital agency

Našim partnerům umíme poskytnout full-servis v oblasti marketingu a reklamy - od kreativní myšlenky přes propracovanou strategii až po spolehlivou produkci. Grafika, weby i e-shopy, kampaně, on-line marketing, video a mnohem víc pod vedením sehraného týmu specialistů.

+420 602 266 356
kamil.pavlicek@unifer.cz
www.unifer.cz/

IČ: 01698605

DIČ: CZ01698605

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

UNIFER showreel

To nejlepší z tvorby UNIFERu. Webdesign, videoprodukce, produktové fotografie, vizuální identita a další služby v design&digital světě. Každoročně prezentujeme vlastní práci v podobě video showreelu, který je pravidelným zdrojem nových poptávek a kontaktů.

realizováno 2019

Image video pro hvězdárnu

Image video pro Hvězdárnu Brno. Základem video produkce je důraz na různorodé aktivity a možnosti poznávání vesmíru. Součástí videa jsou jednoduché efekty (VFX) navazující na nový brand hvězdárny.

realizováno 2018

Promo videa pro inovační instituci

Vědci z Univerzitního centra energeticky efektivních budov se na svět dívají jinýma očima. Právě díky tomu v UCEEB mohou vznikat inovace, které mění svět k lepšímu. Aktivity UCEEB představuje video z dílny UNIFERu doplnění efekty (VFX) i záběry z dronu.

realizováno 2022

Propagační video nákupního centra

Central Kladno je největší nákupní středisko ve Středočeském kraji. Vytvořili jsme pro něj propagační spot zaměřený na potenciální nájemce a v alternativní podobě i na nakupující zákazníky. Součástí širší spolupráce je pravidelné natáčení a vznik dalších videí z databáze natočeného materiálu.

realizováno 2022

Animace - prezentace aplikace

Jak srozumitelně a názorně vysvětlit zákazníkům službu pro přepravu zboží díky nevyužité kapacitě vlaků? Animované video je rozhodně jedním z nejefektivnějších řešení. Pro společnost Railvis jsme zajistili kompletní produkci včetně anglického voice-overu.

realizováno 2020

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Nová vizuální identita pro Hvězdárnu

Je nám ctí, že brněnská hvězdárna trend vizuálního minimalismu a jednoduchosti následuje ve spolupráci s námi. Cílem bylo vyhnout se klišé v podobě dalekohledů, hvězd, raket a dalších prvků, které se prvoplánově nabízejí. Výsledný design umožňuje sjednocení vizuální identity pro mnoho formátů a dává prostor pro novou kreativitu.

realizováno 2018

Komplexní spolupráce s investiční společností

S investiční skupinou Portiva spolupracujeme na několika frontách. Vypracovali jsme aktualizaci vizuální identity a vytvořili nový prezentační web skupiny a jejího fondu. Na poli firemních tiskovin jsme letos potřetí připravili bilanční zprávu skupiny Reportiva III. Spolupracujeme i na digitální prezentaci dalších firem a projektů v rámci skupiny.

realizováno od 2019

Grafický design pro populární ponožkoboty

Díky dlouhodobé spolupráci vznikla řada grafických materiálů - od vizuálů kampaní (např. HIT HIT), přes obalový design až po produktový web a launch nové produktové řady. Skinners se ze start-upu etabloval v respektovanou firmu s úspěchy v ČR i v zahraničí.

realizováno 2019

Design výstavní expozice města Brna

V rámci prezentace města Brna na cestovním veletrhu Regiontour 2017 jsme vytvořili expozici, která stála na moderních vizuálních a interiérových prvcích a odkazovala k životu v Brně. Expozice v pavilonu "doslova zářila a byla inspirací pro ostatní".

realizováno 2017

Rebranding investiční společnosti

AVANT investiční společnost je leaderem investičních fondů kvalifikovaných investorů v České republice. Naše spolupráce začala rebrandingem a nadále pokračuje. Vytvořili jsme a nadále rozvíjíme rozsáhlý web s klientským portálem, průběžně připravujeme firemní tiskoviny a tvoříme např. videa z investičních konferencí.

realizováno od 2019

Marketingové strategie

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Marketingové strategie

Marketing lokální firmy

Pro firmu Alkion zajišťujeme PPC kampaně s cílem přivést uživatele na weby z naší dílny Alkion.eu a na produktové microsite Zdravý panelák a Suchým ledem a generovat poptávky od zájemců na profesionální čistění vzduchotechniky. PPC kampaně jsme následně rozšířili i na německý trh.

realizováno od 2020

Kampaň k výročí Centra pro cizince

Připravili jsme komunikační kampaň k 10. výročí fungování Centra pro cizince Jihomoravského kraje. Součástí spolupráce byla kreativa, copywriting i finální prvky vizuální kampaně - bannery, fotografie a video-spoty pro online komunikaci.

realizováno 2019

Strategie prorazit mezi špičkou

Spolupráce se společností Gentec, která vyrábí kogenerační jednotky, je provázená komplexní marketingovou strategií zohledňující cíle rostoucí technologické firmy a řadu příležitostí pro její zviditelnění v online i offline prostoru. Tyto příležitosti podporuje nový web, PPC reklamy i propagační tiskoviny – o to vše se staráme.

realizováno od 2021

Komunikační strategie obchodního centra

Obchodní centrum Central Kladno celoročně přibližujeme jeho zákazníkům. Připravujeme tematické bannery a realizujeme online kampaně pro jednotlivá roční období i konkrétní příležitosti. Komunikace vychází z jednotného kreativního konceptu, který pružně reaguje na sezónní témata.

realizováno 2021

Strategie e-shopu s originálním ginem

Little Urban Distillery je brněnská rukodělná destilérka s vlastní řadou ginů. Zakladateli a hlavnímu tahounovi značky pomáháme nastavovat a plnit strategii značky a podporovat prodej využitím online reklam a sociálních sítí.

realizováno 2022

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

Český bylinný e-shop

Pro společnost Dr. Popov zajišťujeme výkonnostní online marketingové aktivity. V případě tradiční značky a výrobce bylinných produktů, jde o realizaci PPC kampaní a tvorbu vizuálů. Pod správou máme také klientův e-shop.

realizováno od 2021

Celoroční propagace nákupního centra

Obchodní centrum Central Kladno celoročně přibližujeme jeho zákazníkům. Připravujeme tematické bannery a realizujeme online kampaně pro jednotlivá roční období i konkrétní příležitosti. Staráme se i o videoprodukci mapující významné akce a prezentující obchodní centrum zákazníkům i nájemníkům.

realizováno od 2021

Online podpora prodeje lokálního ginu

Little Urban Distillery je brněnská rukodělná destilérka s vlastní řadou ginů. Zakladateli a hlavnímu tahounovi značky pomáháme nastavovat a plnit strategii značky a podporovat prodej využitím online reklam a sociálních sítí. Vytváříme k tomu vlastní digitální grafiku a fotky.

realizováno 2022

Náborová kampaň pro ŠKODA AUTO

ŠKODA AUTO přišla s potřebou náboru mladých lidí s technickým vysokoškolským vzděláním do oddělení výroby v Mladé Boleslavi. Na základě jasně definované cílové skupiny jsme vytvořili kampaň, která volila vhodné kanály a vizuály, které nutí k zamyšlení s claimy: "Nemáš/neovládáš/nerozumíš...? ŠKODA, zrovna nabíráme".

realizováno 2016

Kampaň - Nebuď brambor

Na začátku bylo zadání na oživení zájmu fotbalových fanoušků o zápasy fotbalové Zbrojovky. Vytvořili jsme postavu pana Brambora, který symbolicky představoval fotbalové fanoušky, kteří sedí doma jako brambory a na fotbal nechodí. Kromě online hry kampaň zahrnovala PPC, PR a OOH podporu. Kampaň se mohla pochlubit vysokým CTR i prodanými vstupenkami.

realizováno 2015

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Microsites - světový prodejce letenek

Od dubna 2015 jsme rozjeli spolupráci, která vyústila ve stálý marketingový tým, jenž se podílel na rebrandingu firmy ze Skypicker v Kiwi.com. Průběžně vytváříme kreativní grafiku a máme na kontě řadu malých webových stránek (microsites), zaměřených nejčastěji na propagaci akcí pro IT specialisty (např. brnomobile.com).

realizováno 2015–2019

Webová prezentace výrobce slavných kytar

Naším úkolem bylo vytvoření kompletně nového prezentačního webu českého tradičního výrobce kytar. Kytar, na které hrají ty největší hudební hvězdy celého světa. Podtrhli jsme eleganci a luxusní provedení těchto nástrojů a zároveň umožnili návštěvníkům nakonfigurovat si vlastní kytaru a získat kompletní a ucelené informace o firmě.

realizováno 2019

Lepší UX pro expanzi do světa

Klient měl relativně nový web, ale špatně zpracované UX. Navrhli jsme proto stránky nově, přehledněji a navíc s rozšířením o konfigurátor kogeneračních jednotek. Zpracovali jsme také komplexní marketingovou strategii, byli jsme u nastartování LinkedIn komunikace a nadále pomáháme s rozvojem značky.

realizováno 2021

Svěží web pro IT náboráře

Limetee je parta IT recruiterů z Brna, která se potkala při tom, co je baví… A nás bavilo pro ně vytvořit nejprve vizuální identitu počínaje logem a následně i webové stránky, které mají štávu.

realizováno 2022

Webové portfolio finanční společnosti

Klientovy původní webové stránky nevyhovovaly současným nárokům na přehlednost a celkovou uživatelskou přívětivost. Zapracovali jsme proto na zlepšení UX. Pro posílení příjemného a exkluzivního dojmu návštěvníků stránek jsme některé prvky webu lehce rozpohybovali jak při načítání, tak při ovládání kurzorem.

realizováno 2022

Kromě tvorby řady microsite spolupracujeme i v oblasti brandingu a online marketingu. Po téměř roční spolupráci je spokojenost s UNIFERem na stupnici od 0 do 100... hm... 130!

Kromě tvorby řady microsite spolupracujeme i v oblasti brandingu a online…

Oliver Dlouhý, Skypicker

“Spolupráce UNIFER a WOLF HUNT funguje od samotného vzniku naší kanceláře. Společně jsme vytvářeli celou naši vizuální identitu a následně jsme klukům z UNIFER svěřili i náš projekt DEER PARK. Oceňujeme zejména zákaznický servis, individuální přístup a poměr cena/výkon.”

“Spolupráce UNIFER a WOLF HUNT funguje od samotného vzniku naší kanceláře.…

Ondřej Havlíček, WOLF HUNT

Jsme spokojenými zákazníky firmy UNIFER třetím rokem a firmu rádi doporučíme! UNIFER pro nás vytváří nejen grafické návrhy materiálů jako brožury, letáky a roll-upy, ale i střih a celkovou tvorbu krátkých produktových videí k budoucím kampaním. Vždy se spoléháme na profesionální zpracování, vstřícný přístup a dodání v termínu, které UNIFER splňuje. Děkujeme!

Jsme spokojenými zákazníky firmy UNIFER třetím rokem a firmu rádi…

Eva Smetanová, Biocont

V rámci spolupráce s UNIFER byla vytvořena promo videa vědeckých týmů ČVUT UCEEB. Musíme říct, že opravdu odvádějí profesionální práci, jsou kreativní a velmi nápomocní. Vše bylo vždy dodáno v domluveném termínu a kvalitě. S výsledkem jsme velmi spokojeni a spolupráci s UNIFER můžeme jen vřele doporučit.

V rámci spolupráce s UNIFER byla vytvořena promo videa vědeckých týmů…

Robert Wawerka, UCEEB ČVUT

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno