zpět na výpis
zpět na výpis

VideoBrothers s.r.o.

Propagační filmy, reklamy, firemní a produktová videa

Pomáháme firmám tvořit zákazníky z diváků.
Kompletně realizujeme firemní propagační filmy, produktová či náborová videa a reklamní spoty.
Pomůžeme získat nové klienty, moderně prezentovat službu či posílit image značky.

Kontaktujte nás a požádejte o schůzku nebo kalkulaci.

+420 776 141 003
jan@videobrothers.cz
www.videobrothers.cz

IČ: 29276322

DIČ: CZ29276322

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

PERITO - vchodové dveře

Prezentace firmy PERITO vznikla v rámci Kreativních voucherů 2021. Za posledních 6 let se jedná již o náš 8. realizovaný voucher z celkových 17 žádostí. Pořiďte si kvalitní video za zlomek obvyklé ceny i vy! Těšíme se na spolupráci.

realizováno 2021

Moravskoslezské inovační centrum - Expand

Dřevěné motýlky, antény, workoutové hřiště nebo kontrolu kvality v továrně Hyundai, to vše jsme natáčeli pro Moravskoslezské inovační centrum (MSIC Ostrava). Série šesti videí popisuje zkušenosti firem s programem Expand. Díky němu mohou malé a střední firmy získat pro svůj rozvoj pomoc zkušených expertů.

realizováno 2020

Dudr Tools - Radost z řezání

Jsou videa, kde se to hemží zuby, ale o zubařích nejsou. Všude samý “heavy metal”, ale ani festival to není. Kromě úhlu záběru se řeší také úhel řezu a ne zrovna toho zlatého. Navíc ostrý zde není jen záběr, ale i jeho obsah a vůbec celé prostředí. Pro Dudr Tools jsme si řízli, teda vlastně střihli, propagační film o výrobě pilových pásů.

realizováno 2019

SILON - HR / náborové video

Pro předního evropského výrobce polyesterových stříží a technických kompaundů jsme vytvořili náborové video. Díky autentickým rozhovorům se současnými zaměstnanci si může uchazeč o zaměstnání udělat lepší představu, co ho v Silonu čeká.

realizováno 2018

Telight Q-Phase - produktové video

Výroba mikroskopů má na jižní Moravě tradici. Nově jsme navázali spolupráci s firmou Telight a připravili jim produktové video o holografickém mikroskopu Q-Phase.

realizováno 2022

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Neviditelná rovnátka Sorriso - produktové video

Chodíte rádi k zubaři? My tam rádi natáčíme o technologických novinkách. Třeba takové 3D skenování místo otisku nebo průhledné dlahy místo kovových rovnátek. Jak leštilo robotické rameno vodovodní baterie nebo frézovalo formu na karoserii závodničky, jsme už natáčeli, ale že bude robot pomáhat i s 3D tiskem rovnátek Sorriso, jsme nečekali.

realizováno 2021

BeerSport a Svijany - AI cashback poukazy na pivo

Prezentace mobilní aplikace, která pomocí umělé inteligence kontroluje uplatnění cashback poukazů na pivo.

realizováno 2021

GRUND - koupelnové předložky

Propagační film pro výrobce koupelnových předpožek s prvotřídní kvalitou i designem. Pro GRUND jsme graficky a střihově zpracovali již existující záběry. Vznikl tak zcela nový, kratší, efektnější a moderněji pojatý propagační film. Vhodné záběry jsme doplnili animovanou grafikou. Video tak divákovi předá klíčové informace i bez nutnosti komentáře.

realizováno 2015

Adrenalinová a Neobjevená Jižní Morava

Několik měsíců jsme věnovali plánování, natáčení, stříhání a třídění již existujících záběrů do nových spotů Jižní Moravy. Tvorba turistických a vinařských propagačních videí o Jihomoravském kraji je naší srdcovou záležitostí již mnoho let.

realizováno 2020

Showreel VideoBrothers s.r.o. - self promo

Pohled zvenčí, který do vašeho týmu přineseme, bude užitečný pro rychlejší a hladší průběh tvorby zadání. Jako nestranný pozorovatel se dokážeme snadno vcítit do vašeho zákazníka, na kterého je video cíleno. Poradíme vám, na co se zaměřit, co ukázat a jaké budeme potřebovat podklady. Naší snahou je vám průběh co nejvíce usnadnit.

realizováno 2022

Se společností VideoBrothers jsem pracoval již na druhém projektu. Začínali jsme image a produktovým videem pro společnost OKIN Facility a v současné době jsme společně realizovali i projekt HR videa pro SILON s.r.o.

Oceňuji kreativní přístup, otevřenost v jednání a flexibilitu. Plánujeme další projekty a firmu VideoBrothers rádi oslovíme i v dalším výběrovém řízení.

Se společností VideoBrothers jsem pracoval již na druhém projektu.…

Radek Matouš, SILON s.r.o.

Realizací několika spotů o naší výrobě byla společnost Novaservis představena atraktivní formou jako moderní výrobní závod. Do velké míry video zastupuje osobní návštěvu obchodních partnerů u nás. Tato virtuální prohlídka výroby přesvědčila řadu obchodních partnerů o rozšíření spolupráce.

Realizací několika spotů o naší výrobě byla společnost Novaservis…

Pavel Pokorný, Novaservis spol. s r.o.

Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení problematiky oblasti, kterou se naše společnost zabývá. To je důležité pro správné vykomunikování výsledného sdělení směrem k příjemci. Dále si vážíme možnosti společné konstruktivní spolupráce, kdy celé dílo vznikalo iterativně s maximálním zapojením obou stran.

Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení…

Ivan Novotný, sledovanitv.cz s.r.o.

Spolupráce s VideoBrothers pro nás byla první zkušeností tohoto druhu a byli jsme spokojeni s profesionálním a zároveň přátelským a vstřícným přístupem při realizaci firemního videa.

Při spolupráci se velmi pozitivně zúročily mnohaleté zkušenosti VideoBrothers získané realizací podobných videí u technologických firem, což pro nás bylo velké zjednodušení jak při tvorbě scénáře tak při samotném natáčení.

Tato spolupráce pro nás byla příkladem a výbornou zkušeností, jak můžeme při tvorbě podobných videí postupovat příště. Natočený materiál bychom rádi využili i při tvorbě dalších firemních videí a pro tento účel určitě opět využijeme zkušeností a znalostí VideoBrothers.

Spolupráce s VideoBrothers pro nás byla první zkušeností tohoto druhu…

Olga Bohuslavová, Delong Instruments a.s.

Wow! Ano, takto spontánně reagovali účastníci Slavnostního večera k 70. výročí založení společnosti, kde byl na zahájení poprvé zveřejněn videosnímek o naší společnosti. Je zde zobrazena zejména atmosféra z výrobních a technických pracovišť. Zkrátka komplexní obrázek o firmě, kde mnozí již dlouhá léta pracují. Někteří se emotivně vyjádřili, že v sobě objevili hrdost na mateřskou firmu.

Snímek slouží zejména pro globální i cílenou informovanost o značce VUES. Také od našich klientů a spolupracovníků jsme zaznamenali pozitivní hodnocení kvality naší videoprezentace.

Spolupráce i komunikace s VideoBrothers byla po celou dobu srozumitelná, konstruktivní, rychlá a přehledná. Realizaci momentálních nápadů dokázali technicky bez problémů zvládnout.

Filmování záběrů probíhalo za plného provozu a tudíž často ve ztížených provozních podmínkách.

S výsledkem finálního videa byli spokojeni snad všichni, kdo video zhlédli – vlastníci společnosti, management, zaměstnanci i klienti.

Wow! Ano, takto spontánně reagovali účastníci Slavnostního večera…

Zdeněk Hnát, VUES Brno s.r.o.

Při hledání dodavatele propagačního videa ČD – Telematiky nás zaujala produkce VideoBrothers svými referencemi a kvalitní předchozí tvorbou. Líbil se nám styl jejich záběrů i odlišný způsob zpracování videí.

Při osobním jednání jsme oceňovali hlavně jejich aktivní přístup a snahu o maximálně hladký průběh spolupráce.

Při realizaci nás potěšila efektivita relativně malého štábu, díky kterému jsme při natáčení příliš nenarušili reálný průběh práce našich zaměstnanců. Veškeré naše podněty a připomínky byly ochotně zapracovány do výsledného filmu. Přesto byl položkový rozpočet bez jakýchkoliv vícenákladů dodržen a celé video bylo pořízeno za rozumnou, na trhu až překvapivě velmi příznivou cenu.

Při hledání dodavatele propagačního videa ČD – Telematiky nás…

Lucie Tomaštíková, ČD – Telematika a.s.

Společnost VideoBrothers byla vybrána jako dodavatel oficiální video-prezentace turistického regionu Jižní Morava na základě dobrých referencí a četných ocenění ze soutěží zaměřených právě na oblast cestovního ruchu. Výsledné zpracování 1minutového a 30sekundového spotu v české, anglické a německé verzi předčilo naše očekávání. Ohlasy laické i odborné veřejnosti vedly navíc k následnému rozšíření zakázky o ruskou, japonskou, čínskou a korejskou jazykovou mutaci.

Společnost VideoBrothers byla vybrána jako dodavatel oficiální video-prezentace…

Helena Kubíčková, Centrála cestovního ruchu Jižní Morava

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno