zpět na výpis
zpět na výpis

VideoBrothers s.r.o.

Propagační filmy, reklamy, produktová videa

Tvoříme zákazníky z diváků.
Kompletně realizujeme propagační videa a reklamy.
Pomůžeme získat nové klienty, moderně prezentovat službu či posílit image značky.

Kontaktujte nás a požádejte o schůzku nebo kalkulaci.

+420 776 141 003
jan@videobrothers.cz
www.videobrothers.cz

IČ: 29276322 plátce DPH

Film / video

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Film / video

Delong Instruments - promo film

Delong Instruments si naši produkci vybral pro spolupráci v rámci Kreativních voucherů 2017. Důkladně nás seznámili s postupem vzniku elektronových mikroskopů i dalších projektů z oblasti elektronové i laserové optiky. Měli jsme možnost nasát firemní kulturu a celkovou atmosféru a zpracovat scénář i samotné video přesně na míru jejich potřebám.

realizováno 2017

ČD Telematika - profilové video

ČD - Telematika a.s. je dceřinou společností Českých drah a vlastní druhou největší optickou síť v České republice. Pro lepší prezentaci např. při náboru nových zaměstatnanců si u produkce VideoBrothers objednala první profilové video ve své dvaadvacetileté historii.

realizováno 2016

SILON - HR / náborové video

Pro předního evropského výrobce polyesterových stříží a technických kompaundů jsme vytvořili náborové video. Díky autentickým rozhovorům se současnými zaměstnanci si může uchazeč o zaměstnání udělat lepší představu, co ho v Silonu čeká.

realizováno 2017

Novaservis - produktové video

Novaservis je přední evropský výrobce a prodejce vodovodních baterií a koupelnových doplňků. Svoji mnohaletou tradici kvalitní české výroby se rozhodl prezentovat v novém produktovém videu. Navrhli jsme koncepci pojetí, členění filmu a zajistili kompletní realizaci.

realizováno 2018

Amazon - HR video

Pro evropskou centrálu Amazon v Londýně jsme realizovali video o české pobočce, které úkázalo běžný den jednoho ze zaměstnanců. Video vzniklo jakou součást série cca 6 podobných videí z různých států.

realizováno 2018

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

FUN learning - propagace mobilní aplikace

Když tvoříme videa o mobilních aplikacích, bývá obvykle cílem ukázat, jak aplikace vypadá a funguje. V případě videa pro vzdělávací kurzy FUN learning tomu bylo jinak. Zaměřili jsme se na uživatele, souvislosti a prostředí. Výsledkem je video o mobilní aplikaci, kde není ani jeden záběr na display mobilu či tabletu.

realizováno 2017

NEO Business Intelligence

I když je zadání poskládat video ze záběrů z videobanky, nemusí výsledek působit nesourodě. Nakoupené záběry lze doplnit grafikou a stejně jako při natáčení pracovat kreativně s jejich pořadím a vyzněním. Navíc s tou výhodou, že vidíte sestříhaný výsledek v náhledové kvalitě ještě před zakoupením záběrů.

realizováno 2015

GRUND - koupelnové předložky

Propagační film pro výrobce koupelnových předpožek s prvotřídní kvalitou i designem. Pro GRUND jsme graficky a střihově zpracovali již existující záběry. Vznikl tak zcela nový, kratší, efektnější a moderněji pojatý propagační film. Vhodné záběry jsme doplnili animovanou grafikou. Video tak divákovi předá klíčové informace i bez nutnosti komentáře.

realizováno 2015

Jižní Morava v 1 minutě

Značnou část loňského a letošního roku jsme věnovali plánování, natáčení, stříhání a třídění již existujících záběrů do nové oficiální prezentace Jižní Moravy. Když budou zástupci kraje potřebovat např. na zahraniční konferenci stručně představit, odkud přijeli, mohou využít tento minutový spot, který vznikl prozatím v celkem 7 jazykových mutacích.

realizováno 2018

Showreel VideoBrothers s.r.o. 2018 - self promo

Pohled zvenčí, který do vašeho týmu přineseme, bude užitečný pro rychlejší a hladší průběh tvorby zadání. Jako nestranný pozorovatel se dokážeme snadno vcítit do vašeho zákazníka, na kterého je video cíleno. Poradíme vám, na co se zaměřit, co ukázat a jaké budeme potřebovat podklady. Naší snahou je vám průběh co nejvíce usnadnit.

realizováno 2018

Se společností VideoBrothers jsme společně realizovali promoční video pro společnost Izip. Velice oceňuji především jejich individuální přístup k zákazníkovi a následnou realizaci. V krátkém čase zajistili celou zakázku na klíč, od první schůzky s klientem až po celé předání videa v několika formátech. Nejcennější pro mě je jejich individuální přístup, schopnost pochopit potřeby zákazníka, kreativita, individuálnost a výsledek. Tito profíci vědí, co a jak mají udělat, aby to klientovi splnilo více, než od toho čekal. Vyzkoušejte to a udělejte si vlastní názor. Vřele doporučuji.

Se společností VideoBrothers jsme společně realizovali promoční video…

Zdeněk Hrdina, ZENTITY a.s.

Precizní práce, včasnost termínů zpracování a vysoce kreativní přístup jsou synonymem spolupráce se společností VideoBrothers. Jakožto úřadu, komunikující nelehké téma evropských fondů, se nám i díky spolupráci s VideoBrothers podařilo toto téma přiblížit více veřejnosti.

Precizní práce, včasnost termínů zpracování a vysoce kreativní…

Michal Sládek, ROP Moravskoslezsko

Se společností VideoBrothers jsem pracoval již na druhém projektu. Začínali jsme image a produktovým videem pro společnost OKIN Facility a v současné době jsme společně realizovali i projekt HR videa pro SILON s.r.o.

Oceňuji kreativní přístup, otevřenost v jednání a flexibilitu. Plánujeme další projekty a firmu VideoBrothers rádi oslovíme i v dalším výběrovém řízení.

Se společností VideoBrothers jsem pracoval již na druhém projektu.…

Radek Matouš, SILON s.r.o.

Realizací několika spotů o naší výrobě byla společnost Novaservis představena atraktivní formou jako moderní výrobní závod. Do velké míry video zastupuje osobní návštěvu obchodních partnerů u nás. Tato virtuální prohlídka výroby přesvědčila řadu obchodních partnerů o rozšíření spolupráce.

Realizací několika spotů o naší výrobě byla společnost Novaservis…

Pavel Pokorný, Novaservis spol. s r.o.

Velmi dobrá spolupráce při plánování, natáčení i následné postprodukci. Oceňujeme zejména pozitivní přístup, vlastní iniciativu a efektivní řešení všech situací, které v rámci projektu nastaly. S VideoBrothers jsme realizovali i navazující část projektu, protože naše agentura Nobord i klient Emco byl s průběhem spolupráce i s finálním výsledkem velmi spokojen. Děkujeme a těšíme se na další společné projekty.

Velmi dobrá spolupráce při plánování, natáčení i následné postprodukci.…

Josef Hovad, Nobord s.r.o.

Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení problematiky oblasti, kterou se naše společnost zabývá. To je důležité pro správné vykomunikování výsledného sdělení směrem k příjemci. Dále si vážíme možnosti společné konstruktivní spolupráce, kdy celé dílo vznikalo iterativně s maximálním zapojením obou stran.

Na spolupráci s VideoBrothers oceňujeme především snahu o pochopení…

Ivan Novotný, sledovanitv.cz s.r.o.

Agentura pracovala systematicky a velmi precizně. Jakýkoli podnět nám předkládali k odsouhlasení, komunikace byla pružná, věcná a rychlá. VideoBrothers dokáží být skvěle kreativní a zodpovědní k výsledku díla zároveň. Navíc musím ocenit jejich proaktivitu i v administrativní poloze spolupráce v souvislosti s JIC kreativními vouchery. Tuto agenturu můžeme ostatním společnostem jen doporučit.

Agentura pracovala systematicky a velmi precizně. Jakýkoli podnět nám…

Soňa Staňková, 5,5 iArt s.r.o.

Výborná spolupráce, především oceňujeme flexibilitu při zapracování našich doplňujících požadavků, profesionalitu a vstřícnost. Výsledné video skvěle zachycuje atmosféru, emoce i poselství projektu Staropramen – Festivaly bez zábran a citlivě komunikuje značku ve spojení s vozíčkáři.

Výborná spolupráce, především oceňujeme flexibilitu při zapracování…

Jana Vinklářová, Pivovary Staropramen s.r.o.

Spolupráce s VideoBrothers pro nás byla první zkušeností tohoto druhu a byli jsme spokojeni s profesionálním a zároveň přátelským a vstřícným přístupem při realizaci firemního videa.

Při spolupráci se velmi pozitivně zúročily mnohaleté zkušenosti VideoBrothers získané realizací podobných videí u technologických firem, což pro nás bylo velké zjednodušení jak při tvorbě scénáře tak při samotném natáčení.

Tato spolupráce pro nás byla příkladem a výbornou zkušeností, jak můžeme při tvorbě podobných videí postupovat příště. Natočený materiál bychom rádi využili i při tvorbě dalších firemních videí a pro tento účel určitě opět využijeme zkušeností a znalostí VideoBrothers.

Spolupráce s VideoBrothers pro nás byla první zkušeností tohoto druhu…

Olga Bohuslavová, Delong Instruments a.s.

Wow! Ano, takto spontánně reagovali účastníci Slavnostního večera k 70. výročí založení společnosti, kde byl na zahájení poprvé zveřejněn videosnímek o naší společnosti. Je zde zobrazena zejména atmosféra z výrobních a technických pracovišť. Zkrátka komplexní obrázek o firmě, kde mnozí již dlouhá léta pracují. Někteří se emotivně vyjádřili, že v sobě objevili hrdost na mateřskou firmu.

Snímek slouží zejména pro globální i cílenou informovanost o značce VUES. Také od našich klientů a spolupracovníků jsme zaznamenali pozitivní hodnocení kvality naší videoprezentace.

Spolupráce i komunikace s VideoBrothers byla po celou dobu srozumitelná, konstruktivní, rychlá a přehledná. Realizaci momentálních nápadů dokázali technicky bez problémů zvládnout.

Filmování záběrů probíhalo za plného provozu a tudíž často ve ztížených provozních podmínkách.

S výsledkem finálního videa byli spokojeni snad všichni, kdo video zhlédli – vlastníci společnosti, management, zaměstnanci i klienti.

Wow! Ano, takto spontánně reagovali účastníci Slavnostního večera…

Zdeněk Hnát, VUES Brno s.r.o.

Spolupráci s VideoBrothers s.r.o. na tvorbě našeho propagačního videa hodnotím jedním slovem "skvělá".

Velice mne potěšil jejich proaktivní přístup, nápaditost v rozvíjení prvotní osnovy scénáře a také profesionální kvalita výstupu, přičemž vše související s přípravou bylo řešeno velice efektivně z pohledu nákladů i termínů.

Jsem rád, že jsem dal při výběru dodavatele videa na reference, které VideoBrothers s.r.o. za sebou mají, protože i pro nás dokázali vytvořit video, které nás bude skvěle prezentovat směrem k cílové skupině zákazníků. Děkuji a již se těším na naši další spolupráci.

Spolupráci s VideoBrothers s.r.o. na tvorbě našeho propagačního videa…

Jiří Adam, VEHICLES CREATORS Group s.r.o.

Při hledání dodavatele propagačního videa ČD – Telematiky nás zaujala produkce VideoBrothers svými referencemi a kvalitní předchozí tvorbou. Líbil se nám styl jejich záběrů i odlišný způsob zpracování videí.

Při osobním jednání jsme oceňovali hlavně jejich aktivní přístup a snahu o maximálně hladký průběh spolupráce.

Při realizaci nás potěšila efektivita relativně malého štábu, díky kterému jsme při natáčení příliš nenarušili reálný průběh práce našich zaměstnanců. Veškeré naše podněty a připomínky byly ochotně zapracovány do výsledného filmu. Přesto byl položkový rozpočet bez jakýchkoliv vícenákladů dodržen a celé video bylo pořízeno za rozumnou, na trhu až překvapivě velmi příznivou cenu.

Při hledání dodavatele propagačního videa ČD – Telematiky nás…

Lucie Tomaštíková, ČD – Telematika a.s.

Společnost VideoBrothers byla vybrána jako dodavatel oficiální video-prezentace turistického regionu Jižní Morava na základě dobrých referencí a četných ocenění ze soutěží zaměřených právě na oblast cestovního ruchu. Výsledné zpracování 1minutového a 30sekundového spotu v české, anglické a německé verzi předčilo naše očekávání. Ohlasy laické i odborné veřejnosti vedly navíc k následnému rozšíření zakázky o ruskou, japonskou, čínskou a korejskou jazykovou mutaci.

Společnost VideoBrothers byla vybrána jako dodavatel oficiální video-prezentace…

Helena Kubíčková, Centrála cestovního ruchu Jižní Morava

Společnost VideoBrothers nás potěšila svým přístupem a nasazením při tvorbě našich video návodů. Spoty jsou zcela profesionální a také termín dodání (i přes naše změny) byl spolehlivě dodržen. Příští zakázky opět zadáme této společnosti.

Společnost VideoBrothers nás potěšila svým přístupem a nasazením…

Pavel Slaný, Cormen s.r.o.

Moc děkujeme za super spolupráci při tvorbě videa z akce Rodinnej den České spořitelny. Produkce VideoBrothers je neuvěřitelně flexibilní, ochotná a má fajn nápady, takže výsledné video je skvělé.

Moc děkujeme za super spolupráci při tvorbě videa z akce Rodinnej den České…

Miloslav Tuček, Česká spořitelna

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno