zpět na výpis
zpět na výpis

Zeni team s.r.o.

Tvorba a správa webů na platformě WordPress

Pomáháme našim klientům analyzovat a prozkoumat jejich zákazníky, poznat jejich plány i potřeby. Na základě těchto dat pak s klienty navrhujeme jejich nové weby po vizuální, UX designové, obsahové i funkční stránce a staráme se o jejich úspěšnou implementaci. Dále klientům pomáháme se správou webu, měřením jeho úspěšnosti, zvyšováním jeho úspěšnosti a plnou integrací webu do vnitřních firemních procesů. V neposlední řadě je učíme efektivně využívat web jako marketingový nástroj.

+420 702 004 021
david@zeni.cz
zeni.cz/

IČ: 24160962

DIČ: CZ24160962

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Plně přístupný web zsmltu.cz

Základní škole jsme navrhli a nakódili nový design plně přístupných stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací. Zárověň jsme nachystali šablonu pro další MŠ, ZŠ a SŠ, tak abychom splnili kriteria a zároveň aby to nerujnovalo rozpočet těchto zařízení.

realizováno 2020

Grafika a webdesign pro e-shop babyceremony.sk

E-shopu s dětským oblečením jsem vytvořili grafický design, který jsme následně přenesli na WordPress+WooCommerce. Vznikl tak super e-shop se spoustou funkcí propojený se skladovým systémem a kamennou prodejnou.

realizováno 2022

Tvorba webu pro i4comfort

Grafický design stránky pro aplikaci i4comfort jsme tvořili v souladu s její mateřskou stránkou a-technology.cz. Stránka používá podobné grafické aspekty jako její mateřská a zároveň jsme jí vytvořili vlastní identitu od loga přes ikony až po celý vizuál stránky. Součástí dodávky je ucelený grafický design s logomanuálem.

realizováno 2021

Tvorba webu pro Rubble Master

Pro pana Nováka jsme vytvořili webovou stránku, která prezentuje kompaktní drtiče a třídiče stavebních hmot spolu s filozofií a hodnotami společnosti Rubble Master. Webová stránka slouží zároveň jakoo katalog výrobků společnosti RM.

realizováno 2022

Tvorba webu pro Krondorf

V podhůří Krušných hor se našla minerální voda, která svým složením působí v evropském měřítku jako zjevení. Díky vysoké mineralizaci v kombinaci s původním oxidem uhličitým přímo ze zdroje je chuťově unikátní a jen těžko ji budete srovnávat s ostatními vodami. My jsme pro majitele této vody vytvořili grafiku i celý web.

realizováno 2022

Online marketing

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Online marketing

2. Obchodník pro TATAI

Pan Tatai nám dal zadání:"Dělám velmi pěkné stěrky a vy mi na to udělejte web, který bude fungovat. Jeden už jste vytvořili, tak se ukažte na druhém!" Tak jsme to udělali. Dnes díky SEO nastevení a podpůrných kanálů jako je FB, Instagram je prvních postech ve vyhledávačích.

realizováno 2020

Obchodník pro Libora Holátka

Pan Libor Holátko starší nevěřil, že se dá získat spousta zakázek z on-line světa. Za 5 let naší spolupráce je spokojen, protože dělá, to co ho baví a ještě mu to nese peníze. Díky nastavení webu, on-line marketingu jsme se dostali na super pozice ve vyhledávačích. Děláme web stránky, které se zaplatí.

realizováno 2015

PPC pro Warex

Pro společnost Warex nastavujeme PPC kampaně pro Google Ads, Seznam, Facebook, LinkeIn pro českou i německou klientelu.

realizováno 2022

PPC pro Advivum

Již od roku 2001 jsou pro importéra společnost Advivum doménou špičková evropská vína, mají vše z Francie, to nejlepší z Itálie, aristokratická vína ze Španělska, něco málo z Německa a České republiky. V roce 2021 jsme převzali správu nad jejich webem pro import a winebaru a řízením kampaní.

realizováno 2021

shop pro prodej vína

Pro e-shop vína jsme vytvořili stránku vína měsíce a pravidelně vedeme PPC kampaně.

realizováno 2022

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Texty pro montecelio-varga.cz

Pro pana Vargu a jeho pěkný web jsme dodali úderné texty do blogu. Našim klientům většinou děláme celý web, někdy jen můžeme přispět dobrými texty.

realizováno 2019

Texty pro web rubble-master.cz

Kvalitní web potřebuje kvalitní texty a ty jsme dodali panu Novákovi na jeho web prezentující společnost RUBBLE MASTER, kterou zastupuje pro ČR a SR.

realizováno 2017

Blog pro babyceremony.sk

Poutavými texty pro blog e-shopu doplňujeme prezentaci dětského oblečení, informujeme o jejich kvalitě a přednostech. Prolinkováním přímo na výrobky urychlujeme proces nákupu.

realizováno 2022

Texty pro A-technology

Pro společnost A-technology jsme vytvořili web, zaměřen na výhodná řešení pro vytápění a chlazení, kvalitní texty jsou součástí tvorby, které si web zasloužil.

realizováno 2021

Texty pro i4comfort

Pro seznámení s aplikací i4comfort jsme kromě webové stránky dělali i texty, které prezentují možnosti využití a funkce aplikace, přičemž jsme spolupracovali s Ing. Kuklišem ze společnosti A-technology.

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Nejlepší obchodník pro warex.cz

Společnost WAREX spol. s r.o. se zabývá výrobou ocelových konstrukcí, modulových staveb a výměnnými nástavbami. Navrhli jsme jim funkční grafiku, vyladili texty a na systému WordPress postavili nejlepšího obchodníka ve společnosti. Nastavili PPC kampaně na GoogleAds, Seznam, Facebook. Klientovi se vložená nemalá investice do webu již vrátila.

realizováno 2019

Tvorba webu serialkiller.tv

Pokud máte rádi seriály, tak si nesmíte nechat ujít festival, který nese název Serial Killer a je to mezinárodní soutěžní festival televizních a webových seriálů. Nabízí premiéry těch nejlepších seriálových novinek, které jinde nemáte možnost vidět. To vše na velkém plátně a za účasti jejich tvůrců. My jsme mu pomohli s tvorbou webu.

realizováno 2020

Tvorba webu pro aplikaci i4comfort

Pro aplikaci i4comfort od společnosti A-technology jsme vytvořili webovou stránku tak, aby byla podobná mateřské stránce a-technology.cz. Bylo to pro nás potěšení, protože aplikace přináší kromě ušetřeného času také zmenšení CO2 stopy úsporou v oblasti vytápění.

realizováno 2021

Tvorba webu pro A-technology

Společnost A-technology přináší realizaci systému vytápění a chlazení spolu se systémy technologického ohřevu a chlazení. Pro A-technology jsme realizovali grafický návrh stránky, šablonu a také plugin na míru. Spolu s novým návrhem webové stránky jsme do webu přidali různé zajímavé funkcionality dle požadavků klienta.

realizováno 2021

Tvorba webu pro Televizní institut s.r.o.

Televizní institut je nová mezinárodní vzdělávací platforma se sídlem v Brně. Školu a současně také prostor pro setkávání špičkových televizních profesionálů založila Kamila Zlatušková, producentka a strategická ředitelka festivalu Serial Killer společně s Jiřím Hlavenkou, vizionářem a investorem do inovativních projektů. A my jim vytvořili web.

realizováno 2022

Tým v Zeni pro nás vytvořil již dvoje stránky. I když si za práci umí říct nemalé, ale adekvátní peníze, výsledek stojí za to. U a-technology.cz nám vytvořili kompletní napojení na systém sbírání servisních objednávek u stávajících klientů a také zkrátili proces sběru poptávek u nových klientů tak, aby se k nám dostaly jen adekvátní poptávky náročné klientely, která vyžaduje profesionální kvalitu. U i4comfort.cz nám vytvořili velmi přehledný, designově povedený web, který se zaměřuje na specifický koncept, splňující velmi náročná legislativní pravidla. Web skvěle vystihuje naši filozofii zaměřenou na ,,zelené” technologie, které nám zpříjemní život a jsou šetrné k přírodě.“

Tým v Zeni pro nás vytvořil již dvoje stránky. I když si za práci…

Ing. Luboš Kukliš A-TECHNOLOGY s. r. o.

Spoločnosť ZENI je presvedčivým argumentom prečo investovať do najmodernejších mechaniznov pri tvorbe WEB stránok a reklamných kampaní.

Sú sofistikovaní, flexibilní, ochotní, korektní a predovšetkým majú záujem, aby práca ktorú odvedú nebola len vágnym splnením požadovaných kritérií.

I spoločnosť Warex sa potýkala s problémom zastaralého webu, jeho ťažkopádnej aktualizácii, prepadom vo vyhľadávacích nástrojoch a chýbajúcim prvkom, ktoré si vyžaduje súčasné IT prostredie,

hoci sa prvopočiatočná investícia javila ako vyššia v porovnaní s inými spoločnosťami na trhu, vyplatila sa v podobe vyššieho a rýchlejšieho prínosu dopytujúcich subjektov a teda i pravdepodobnosti úspešne uzavretého obchodu.

A to bol náš cieľ.

Spoločnosť ZENI je presvedčivým argumentom prečo investovať do najmodernejších…

Katarína Benianová, WAREX spol. s r.o.

Společnost Zeni nám během pouhých 2 měsíců vytvořila úžasný web pro náš festival. Kdykoliv se vyskytl nějaký problém, byly jej schopni obratem vyřešit. Oceňujeme zejména jejich profesionální a zároveň vstřícný přístup, jehož výsledkem jsou rychlé a kvalitní webové stránky.

Společnost Zeni nám během pouhých 2 měsíců vytvořila úžasný…

Kamila Zlatušková, Telepunk s.r.o.

Pecka! Povedlo se jim vytvořit krásný, svěží, rychlý a moderní web, který je ještě navíc super přehledný. Díky moc! Byla to radost

Pecka! Povedlo se jim vytvořit krásný, svěží, rychlý a moderní…

Kateřina Křivánková, Zvol si info z.s.

Osobní přístup, maximální nasazení a výsledek dle našich představ, mohu jen doporučit.

Osobní přístup, maximální nasazení a výsledek dle našich představ,…

Ondřej Lhotský, REMING, spol. s r.o.

Společnost Zeni mi dělala prozatím dva weby a jsem s nimi velmi spokojen. Celý projekt podchytili od A do Z a následně mě zasvětili do problematiky online marketingu.

Společnost Zeni mi dělala prozatím dva weby a jsem s nimi velmi spokojen.…

Robert Tatai, TATAI SPECIALIZOVANÉ STAVEBNÍ ČINNOSTI S.R.O.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno