zpět na výpis
zpět na výpis

Zeni team s.r.o.

Tvorba a správa webů na platformě WordPress

Pomáháme našim klientům analyzovat a prozkoumat jejich zákazníky, poznat jejich plány i potřeby. Na základě těchto dat pak s klienty navrhujeme jejich nové weby po vizuální, UX designové, obsahové i funkční stránce a staráme se o jejich úspěšnou implementaci. Dále klientům pomáháme se správou webu, měřením jeho úspěšnosti, zvyšováním jeho úspěšnosti a plnou integrací webu do vnitřních firemních procesů. V neposlední řadě je učíme efektivně využívat web jako marketingový nástroj.

+420 702 004 021
david@zeni.cz
zeni.cz/

IČ: 24160962

DIČ: CZ24160962

Grafický design

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Grafický design

Plně přístupný web mshrusovany.cz

Mateřské školce jsme navrhli a nakódili nový design plně přístupných stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací. Zárověň jsme nachystali šablonu pro další MŠ, ZŠ a SŠ, tak abychom splnili kriteria a zároveň aby to nerujnovalo rozpočet těchto zařízení.

realizováno 2020

Grafika a webdesign pro Asociace pro čistou vzduchotechniku, z.s.

Vizuální identita Asociace pro čistou vzduchotechniku vznikla v hodnotách jako je čistota, preciznost a profesionalita. Být členem znamená garanci kvality, proto je samotné logo koncipováno do tvaru, který evokuje kruhové razítko. Sekundárním důvodem pro volbu totoho tvaru je odkaz na průřez VZT potrubí. Webová prezentace je důležitou součástí.

realizováno 2019

Tvorba webu pro i4comfort

Grafický design stránky pro aplikaci i4comfort jsme tvořili v souladu s její mateřskou stránkou a-technology.cz. Stránka používá podobné grafické aspekty jako její mateřská a zároveň jsme jí vytvořili vlastní identitu od loga přes ikony až po celý vizuál stránky. Součástí dodávky je ucelený grafický design s logomanuálem.

realizováno 2021

Tvorba webu pro A-technology

Pro A-technology, které se zabývá systémy vytápění, klimatizace, řídicími systémy, které efektivně ladí do jednoho celku, je grafický design nesmírně důležitý. Ten má co nejlépe prezentovat hodnoty společnosti, čehož jsme docílili tvorbou nových ikon a celkového grafického designu jejich nové stánky.

realizováno 2021

Tvorba webu pro CAMS

Společnost Cams vytvořili lidé z RUBBLE MASTER, pro které jsme také dělali webovou stránku. Cams si však vytváří na českém trhu vlastní identitu a proto je jeho grafický design originální a osobitý.

realizováno 2020

Práce s texty

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Práce s texty

Texty pro montecelio-varga.cz

Pro pana Vargu a jeho pěkný web jsme dodali úderné texty do blogu. Našim klientům většinou děláme celý web, někdy jen můžeme přispět dobrými texty.

realizováno 2019

Texty pro web rubble-master.cz

Kvalitní web potřebuje kvalitní texty a ty jsme dodali panu Novákovi na jeho web prezentující společnost RUBBLE MASTER, kterou zastupuje pro ČR a SR.

realizováno 2017

Texty pro Luxusní povrchy sten

Prezentačními texty pro pana Tataie na jeho webovou stránku, jsme doplnili prezentaci luxusních povrchů stěn, informovali o jejich kvalitě a přednostech.

realizováno 2020

Texty pro A-technology

Pro společnost A-technology jsme vytvořili web, zaměřen na výhodná řešení pro vytápění a chlazení, kvalitní texty jsou součástí tvorby, které si web zasloužil.

realizováno 2021

Texty pro i4comfort

Pro seznámení s aplikací i4comfort jsme kromě webové stránky dělali i texty, které prezentují možnosti využití a funkce aplikace, přičemž jsme spolupracovali s Ing. Kuklišem ze společnosti A-technology.

realizováno 2021

Webdesign

Podívejte se na vybrané reference kreativce z oblasti Webdesign

Nejlepší obchodník pro warex.cz

Společnost WAREX spol. s r.o. se zabývá výrobou ocelových konstrukcí, modulových staveb a výměnnými nástavbami. Navrhli jsme jim funkční grafiku, vyladili texty a na systému WordPress postavili nejlepšího obchodníka ve společnosti. Nastavili PPC kampaně na GoogleAds, Seznam, Facebook. Klientovi se vložená nemalá investice do webu již vrátila.

realizováno 2019

Tvorba webu serialkiller.tv

Pokud máte rádi seriály, tak si nesmíte nechat ujít festival, který nese název Serial Killer a je to mezinárodní soutěžní festival televizních a webových seriálů. Nabízí premiéry těch nejlepších seriálových novinek, které jinde nemáte možnost vidět. To vše na velkém plátně a za účasti jejich tvůrců. My jsme mu pomohli s tvorbou webu.

realizováno 2020

Tvorba webu pro aplikaci i4comfort

Pro aplikaci i4comfort od společnosti A-technology jsme vytvořili webovou stránku tak, aby byla podobná mateřské stránce a-technology.cz. Bylo to pro nás potěšení, protože aplikace přináší kromě ušetřeného času také zmenšení CO2 stopy úsporou v oblasti vytápění.

realizováno 2021

Tvorba webu pro A-technology

Společnost A-technology přináší realizaci systému vytápění a chlazení spolu se systémy technologického ohřevu a chlazení. Pro A-technology jsme realizovali grafický návrh stránky, šablonu a také plugin na míru. Spolu s novým návrhem webové stránky jsme do webu přidali různé zajímavé funkcionality dle požadavků klienta.

realizováno 2021

Tvorba webu pro Rubble Master

Pro pana Nováka jsme vytvořili webovou stránku, která prezentuje kompaktní drtiče a třídiče stavebních hmot spolu s filozofií a hodnotami společnosti Rubble Master.

realizováno 2017

Se Zeni spolupracujeme již takřka rok, komunikace je vždy efektivní a termíny se plní dle plánované roadmapy. Co nás ale baví nejvíce, je profesionální přistup, kdy nejenom trasparentnost kódu, ale hlavně kvalita a bezpečnost práce vývojářů je na nevídaně vysoké úrovni. Vývojáře ze Zeni mohu vřele doporučit :)

Se Zeni spolupracujeme již takřka rok, komunikace je vždy efektivní…

Tomáš Pluskal, Platon Finance OU

Spoločnosť ZENI je presvedčivým argumentom prečo investovať do najmodernejších mechaniznov pri tvorbe WEB stránok a reklamných kampaní.

Sú sofistikovaní, flexibilní, ochotní, korektní a predovšetkým majú záujem, aby práca ktorú odvedú nebola len vágnym splnením požadovaných kritérií.

I spoločnosť Warex sa potýkala s problémom zastaralého webu, jeho ťažkopádnej aktualizácii, prepadom vo vyhľadávacích nástrojoch a chýbajúcim prvkom, ktoré si vyžaduje súčasné IT prostredie,

hoci sa prvopočiatočná investícia javila ako vyššia v porovnaní s inými spoločnosťami na trhu, vyplatila sa v podobe vyššieho a rýchlejšieho prínosu dopytujúcich subjektov a teda i pravdepodobnosti úspešne uzavretého obchodu.

A to bol náš cieľ.

Spoločnosť ZENI je presvedčivým argumentom prečo investovať do najmodernejších…

Katarína Benianová, WAREX spol. s r.o.

Společnost Zeni nám během pouhých 2 měsíců vytvořila úžasný web pro náš festival. Kdykoliv se vyskytl nějaký problém, byly jej schopni obratem vyřešit. Oceňujeme zejména jejich profesionální a zároveň vstřícný přístup, jehož výsledkem jsou rychlé a kvalitní webové stránky.

Společnost Zeni nám během pouhých 2 měsíců vytvořila úžasný…

Kamila Zlatušková, Telepunk s.r.o.

Pecka! Povedlo se jim vytvořit krásný, svěží, rychlý a moderní web, který je ještě navíc super přehledný. Díky moc! Byla to radost

Pecka! Povedlo se jim vytvořit krásný, svěží, rychlý a moderní…

Kateřina Křivánková, Zvol si info z.s.

Osobní přístup, maximální nasazení a výsledek dle našich představ, mohu jen doporučit.

Osobní přístup, maximální nasazení a výsledek dle našich představ,…

Ondřej Lhotský, REMING, spol. s r.o.

Společnost Zeni mi dělala prozatím dva weby a jsem s nimi velmi spokojen. Celý projekt podchytili od A do Z a následně mě zasvětili do problematiky online marketingu.

Společnost Zeni mi dělala prozatím dva weby a jsem s nimi velmi spokojen.…

Robert Tatai, TATAI SPECIALIZOVANÉ STAVEBNÍ ČINNOSTI S.R.O.

Jižní Morava je kreativní kraj!
11 254 kreativců dohromady tvoří 10 % všech ekonomicky aktivních obyvatel Brna.

Projekt financuje město Brno